Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:18 16.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема споменинови  
Автор Мръсен циганин ()
Публикувано13.01.00 12:37



Уважаеми българи ! Мамицата ебахте на готината държава. На моменти ( пред чужденци) с гордост казвам , че не съм българин. А е жалко ! Много ми е неприятно, но и аз съм принуден да тръгна по пътя на емиграцията. Доста страни видях, но наистина като българската природа няма друга. Не искам да отварям поредната дискусия а просто споделям. Значи по Тошово време си спомняте как беше : ти си вишист, работиш за 220 лева на месец, имаш си интересно хоби, живеете някак с жената и децата, търсите връзки за жилище и т.н. А сега ? Чак не ми се описва ! Ооох, тъжно ми е, но какво да се прави ( бащата глист нали беше казал - родина сине, родина).

Тема споменнови [re: Мръсен циганин]  
Автор Е да ()
Публикувано13.01.00 13:15



Да имаш братовчед в министерски съвет?Щото ние българите си нямаме. Мръсен циганин!

Тема спомен [re: Е да]  
Автор Kastro ()
Публикувано13.01.00 13:51



Ne vsichko e zagubeno. Idi v Kuba, Korea etc. Tam vsichko si e nared.

Тема споменинови [re: Мръсен циганин]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано13.01.00 16:50



Страшно се ядосвам, че има българи, които се срамуват да си признаят какви са, когато им се отдаде възможност да отидат в чужбина. На теб ти е донякъде простено, защото не си българин(поне не напълно), но това съвсем не трябва да те успокоява, твоята съдба е много пъти по-неприятна от съдбата на един българин - когато кажеш на чужденец, че не си българин, а той те попита: "Коя е твоята родина в крайна сметка?" - ти не можеш да отговориш, не можеш да се самоиндетифицираш(е, вече можеш , но отчасти - благодарение на Емир Костурица). Какво ще му отговориш? "Моята държава се казва кв.Факултето". Без родина, си като цвете без корени - половин човек. Обръщение към Българите: България е единствената европейска държава, която 1300 години е носила едно и също име - единствената. Затова не се срамувайте да се наречете българи.

Тема споменинови [re: BRAVEHEART]  
Автор vera ()
Публикувано13.01.00 17:11



Хей,много ми харесаха думите ти. Гордоста че сме Българи,трябва да я намираме вътре в себе си.Вярно,че държавата нищо не прави за да се гордеем с нея....

Тема споменинови [re: Мръсен циганин]  
Автор MUKАндрей ()
Публикувано13.01.00 18:28



E DA GO DUHATE

Тема споменинови [re: Мръсен циганин]  
Автор ЧИСТ БЪЛГАРИН ()
Публикувано13.01.00 20:36



МЕД МИ КАПЕ НА СЪРЦЕТО, ЧЕ СИ ТРЪГВАШ - АМА ВЗЕМИ С ТЕБЕ И 100-200 ХИЛЯДИ ОТ РОДАТА СИ....ЗА БЪЛГАРИЯ СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ Е ПО-ДОБРЕ , ЧЕ ТЕ НЯМА...

Тема споменинови [re: ЧИСТ БЪЛГАРИН]  
Автор ЧИСТ БЪЛГАРИН ()
Публикувано13.01.00 20:39



P.P. А МЕЖДУ ДРУГОТО СЕ РАЗБИРА , ЧЕ СИ ВИДЯЛ МНОГО ДЪРЖАВИ - НАЛИ ЗАРАДИ ТАКИВА КАТО ТЕБЕ НИ ЛЕПНАХА ШЕНГЕН.....

Тема споменинови [re: Мръсен циганин]  
Автор Възмутен ()
Публикувано13.01.00 21:21



Как беше по Тошово време, бе боклук? Нали вие, циганите имахте всички привилегии за да не се казва по света, че в България се държат лошо с циганите. А сега се оплакваш, нали? Много е лесно така! Мога само да ти кажа, че навсякъде ще си останеш ЦИГАНИН.

Тема споменинови [re: vera]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано13.01.00 22:44



Всъщност държавата е неодушевена, така че не виждам какво би могла да направи по въпроса. Може би визираш управниците на държавата, дори и те не са единствените виновници. Ако не се осъзнае целият народ, скоро няма да се изправим на крака. Но затова е нужна някаква всеобща мотивация, трябва хората да се научат на самодисциплина. За съжаление тя(самодисциплината), не е заложена у нас както при немците например и ще е трудно да разберем, че по лесния начин - на принципа "лява ръка - десен джоб" просто няма да стане.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.