Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 18.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема каръшки моментинови  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано16.07.08 14:39



Хайде да си направим тема, където всеки да си изказва мъката какво гадно му се е случило през деня - много помага, когато споделяш такива неща, един вид освобождаваш енергия. Пък и от чуждия опит да се поучим, щото повечето каръкщини идват от човешките гафове.
Ето аз например неска се събудих цялата на петна, защото вчера се напръсках с един автобронзин и ся там, където е свъкнало повечко станало петно - и то оранжево, не кафяво, както си му е редът. Малко като кир седи, да му се не види ... Голем карък съм майна ...

Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: каръшки моментинови [re: MEHTA]  
Автор milalena (ентусиаст)
Публикувано16.07.08 15:31



дам,вчера каръшкия момент беше,че се скарах с колегите си. После се прибарх вкъщи и видях,че гаджето ми влиза в gepime за секс.
деба и деня



Тема Re: каръшки моментинови [re: EVl]  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано16.07.08 19:51



Аз пък вече сигурно пет месеца чакам да ми дадат регистрация там - ама ся разбирам, че администраторите не са в отпуска....
Аз пък днес, както се трудих и заспах и чак сега се събуждам, тамън 4часа и половина спане - половин работен ден.

Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: каръшки моментинови [re: MEHTA]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано19.07.08 09:12



Още ли нямаш регистрация в сайта на Елия?! Странно!

Днес сутринта ме спряха едни кухи ченгета и ми написаха акт, че карам без колан...а аз бях перкирала и тъкмо потеглях плавно на първа и смятах, разбира се, да си заметна колана след като се включа успешно в движението, но оня тъпак - щрак ми препречи пътя размахвайки палка... такива нагли копеленца! И понеже тия дни съм глуха с дясното ухо, двадесет (20) пъти го попитах защо ме е спрял, викайки му да говори по-високо, а оня мън-мън... даже ми направи забележка да не му крещя?!Бясна съм!



Тема Re: каръшки моментинови [re: EVl]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано19.07.08 12:02



Ужас, взимат ти 10 т. от талона и 40 лв. глоба...

Все едно си прегазила пътниците на три препълнени "Икаруса".
Вчера си платих като поп 50 лв. глоба /плюс 4 т./ за спиране на пешеходна пътека /почти невидима, наистина не я забелязах/, при положение, че от другата страна кола на Егида си беше паркирана изцяло върху нея, кой знае откога, и полицаите се направиха, че не я забелязват....
Тези дни ще отида до районното да се поразправям, въпреки че май съм изпуснал всякакви срокове за това...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 19.07.08 12:03.



Тема Re: каръшки моментинови [re: MEHTA]  
Автор woow ()
Публикувано20.07.08 00:44



При мен петната са от кал. Калта, в която всички наоколо доволно са затънали.

Редактирано от woow на 20.07.08 00:46.



Тема Re: каръшки моментинови [re: woow]  
Автор kyky_pyky (непознат)
Публикувано20.07.08 12:05



Олиииии, що не вземиш да ни измъкниш от таз кал, мацко??? Ама не - там ни е мястото, нали тъй, къде ще се врем при готяните.



Тема Re: каръшки моменти [re: kyky_pyky]  
Автор woow ()
Публикувано20.07.08 13:24



ай, нещо не съм ти прочела постинга като хората, сега ще се редактирам и поправя. не знам защо си мислиш, че трябва да изваждам някого от някъде, на онези, които им харесва просто си стоят там, а на други, като мен им е неприятно и се оплакват, но решение няма. впрочем не на всякъде е така, и то дори в бг. говорех за собствената си ситуация, която не е непременно и твоята и още по-малко общата (ни).

Редактирано от woow на 20.07.08 17:01.



Тема Re: каръшки моментинови [re: kyky_pyky]  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано20.07.08 16:49



Готините! Готините - те да са живи! Чи иначи кой ша дърпа света напред, ни знам ...



Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...

Тема Re: каръшки моментинови [re: MEHTA]  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано20.07.08 19:19



Иииий, колко са е поамериканчил тоя народ бе! Удрям си аз среща с едно приятелче да цъкаме федербал. Естествено, по най-тънката процедура - чрез СМС от нета. Та пиша значи: "Федербал???В 7:30 на нашето място? Стрелни, ако си навитак". Получавам аз едно дзъркане и смятам, че сме се разбрали. Малко по-късно обаче получавам следното кратко текстово съобщение - "По начина, по който си ми написала срещата, реших, че е в 17:30 и бях тук. Ако си имала предвид 19:30, няма да се върна пак. Не всеки е организатор". И на всичкото отгоре туй ми то съобщение го прочетох, след като вече и аз бях тръгнала.
Карък та карък!

Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: каръшки моментинови [re: MEHTA]  
Автор woow ()
Публикувано24.07.08 19:07



значи няма ми джапанките (бели със сребърни цветя) от 2 дни. Понеже изгубих тези извадих едни стари, сини, но и те изчезнаха още същия ден. Ето това е направо невъзможно.



Тема Re: каръшки моментинови [re: woow]  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано24.07.08 19:10



Куче? Коте? Костенурка? Или там всяко нещо, дето може да ги е замъкнало под леглото имаш ли?

Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: каръшки моментинови [re: MEHTA]  
Автор woow ()
Публикувано24.07.08 19:22



не, но имам малка братовчедка, която се мандахерца тия дни из нас, все пак мисля, че не е тя причината. Може пък и да я попитам.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.