Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 20.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кой да бъде Регулатор?нови  
Автор ЦДB (Архивариус)
Публикувано11.10.05 12:36



Виждате това момче с ник "Албатрос". Нали го виждате? Той твърди, че може да оправи нещата в клуб Адам и Адам. Затова ви питам. Защо не го направите модератор? Той го иска. Направете го и да видим какво ще излезе от цялата работа...
простете за правописните грешки. искрено ваш примирен слуга - ЦДВ!



Тема Re: Кой да бъде Регулатор?нови [re: ЦДB]  
Автор Шkeмби (усмихнат)
Публикувано11.10.05 12:47



Драги Марио, искрено се надявам че тази картинка НЕ ти е в подписа!

: Futuristic Sympho Metal

Тема Re: Кой да бъде Регулатор?нови [re: ЦДB]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано11.10.05 13:22



Нали го виждате? Той твърди, че може да оправи нещата в клуб Адам и Адам.

Да. Виждат ме. И бих казал, че достатъчно добре ме виждат за да виждат и тънката разлика между това, което съм написал и това, което ти даваш като цитат. Тънка, но съществено променяща значението.

Защо не го направите модератор?

Да не съм луд?

Той го иска.

Щом казваш...

Направете го и да видим какво ще излезе от цялата работа...

Ако все пак това безумие стане не зная дали бих оправил или бих дозабатачил нещата, но мога да ти обещая едно нещо - където и да стане, когато и да стане и ако изобщо стане да бъда модератор смятам да подписвам грешките си със собствения си ник и да не се оправдавам а ако се окажа нежелан от мнозинството смятам да си тръгна с достоинство.

Благодаря ти обаче за темата, която ми оправи вкиснатото настроение.
пп. Това за настроението не е бъзик. Съвсем сериозно е.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Кой да бъде Регулатор?нови [re: ЦДB]  
Автор eлия ()
Публикувано11.10.05 13:44



В правилата пише:
За модератори могат да бъдат предлагани само хомо/бисексуални мъже.
Албатрос е хетеросексуален, така че просто няма как да иска да бъде модератор. Не спекулирайте.



Тема Re: Кой да бъде Регулатор?нови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано11.10.05 18:57



Що бе Елия? Ако ми е много зор да стана модератор какво ми пречи да поизлъжа, че съм бисексуален? Никой не би могъл да докаже дали наистина спя и с момчета освен с момичета. Така ли е?
Не се притеснявайте хора. Твърдо на предишната позиция съм си, но зададох въпроса, защото това наистина е недоказуемо и при желание може да бъде изиграно дори от човек със средни заложби.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Кой да бъде Регулатор?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор WebMister (event handler)
Публикувано11.10.05 20:21



Как така на доверие? Веднага ще назначим тричленна комисия която да провери почленно . Сериозни работи са това

Under the knife - sharp and shiny key
Repair, redeem, resurrection


Тема Re: Кой да бъде Регулатор? [re: WebMister]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано11.10.05 21:50



А или П ще бъде комисията? Питам, защото предполагам, че и сред бисексуалните има А, П и А/П а ако бях любител на аналния секс (в някоя от темите се питаше дали обичаме секса) не виждам съществена разлика вежду анален секс с жена и анален секс с мъж поне в техническо отношение.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Кой да бъде Регулатор?нови [re: WebMister]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано12.10.05 05:15



е аз се опитах да обясня, че не може на голословно да се приемат твърдения кой какъв бил, ама никой ме не слушА! трябваше да се има "приемен изпит" - по една свирка на всеки от модераторите
(поне да има някаква далавера от тва да си модератор... пък и така самите модератори ще настояват често за нови избори!)



Тема Re: Кой да бъде Регулатор?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано12.10.05 05:19



физиологическата разлика е, че при мъжете "приемащият" (или "П") може да изпита физиологическо удоволствие, докато при жените в тази роля удоволствието може да е само психологичско, от отдаването.

което води до организационната разлика, че е много по-лесно да намериш мъж за анален секс, нежели жена :)



Тема Re: Кой да бъде Регулатор? [re: uncool]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано12.10.05 13:26



Виж... тази разлика я знам, но за мен самият тя е несъществена ако аз ще бъда този отзад. Така ли е?

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.