Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:22 16.04.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема И това е ЦСКАнови  
Автор gazibara ()
Публикувано12.11.03 08:38



Преди няколко месеца един хулиган хвърли бомбичка по време на футболен мач между ЦСКА и Галатасарай. Гергана Орлова остана на място и щеше да си остане на място, ако не беше невероятният й късмет не само да излезе от комата, ами и да остане с всичкия си. Хлапакът, който хвърли бомбичката, се отърва дори без съд, но това е друга тема.

Тогава ЦСКА грандомански заявиха, че ще поемат цялото лечение на момичето. И действително, преведоха 500 лева, с които бяха закупени животоспасяващите лекарства. Гергана излезе от комата, излезе и от Пирогов след няколко операции. Предстоят й още няколко и доста продължителна рехабилитация. Под "цялото лечение на момичето" обаче изглежда ЦСКА разбират излизане от комата, защото оттогава няма нито стотинка от тяхна страна.

Какво стана с големите ви думи, господа? Защо смятате, че лечението се заключава само във физическото й оцеляване? Защо се скрихте и още по-лошо: защо се отметнахте от думите си?

Та това също е ЦСКА.

Аз знам, че нищо не знам, ама другите и това не знаят


Тема Re: И това е ЦСКАнови [re: gazibara]  
Автор langolier (едикойси)
Публикувано12.11.03 09:03



Значи, първо призовавам модератора да махне този постинг, мисля, че подобно ЛИЦЕМЕРНО мнение няма място тук!
Ще си позволя да се ОПИТАМ да падна на нивото на този екзембляр и да припомня какво направи левски за сем. на Младен! НИЩО!
Но това е толкова тъпо и жалко да се обсъжда, че......

Логиката е последния пристан на лишения от въображение


Тема Re: И това е ЦСКА [re: langolier]  
Автор dilmar (...)
Публикувано12.11.03 11:03



абе не го ли виждаш какво си бара



Тема Re: И това е ЦСКАнови [re: langolier]  
Автор Richard_Long (koledar)
Публикувано12.11.03 11:19



Choveka prosto postavya neudoben vupros, koyto ako byahte normalni hora bi tryabvalo da probudi vuzmushtenieto vi kum bezdeystvieto na rukovodstvoto... vse pak stava duma za nyakoy ot vashte, koyto za malko da umre, nali taka? no uvi - kakuvto kluba, takiva i fenovete, ili kakvito fenovete, takuv i kluba - tragichna izmekyarska rabota i v dvata sluchaya... Shto se otnasya do tragediata s Mladen, toy sushto beshe ot vashte, otkude-nakude togava FC Levski tryabva da obezpechava poturpevshite? Dostatuchno e che sinyoto rukovodstvo proyavi mnogo poveche zagrijenost kum semeystvoto na Mladen, otkolkoto tiya, na koito toy simpatizirashe... Tva ste si vie... praseta

"Bъпреки че Лeо го няма, ЦСКА трябва да си изплати парите към Васко да Гама!" Л. Танев

Редактирано от Richard_Long на 12.11.03 11:20.



Тема Re: И това е ЦСКАнови [re: Richard_Long]  
Автор Crazy Razor Force (Special unit)
Публикувано12.11.03 11:30



И в какво се прояви загрижеността на "Ръководството" към семейството на Младен?



Тема Re: И това е ЦСКАнови [re: Richard_Long]  
Автор langolier (едикойси)
Публикувано12.11.03 11:43



Е всичко може да се очаква от теб, ама подобна щуротия....
Има значение какъв е бил пострадалия, така ли? На кой е бил фен!?!?
Истината е, че този постинг е суперлицемерен, жалък, както явно автора му, а виждам че и ти! сори, но е така!Не може да използваш подобни трагедии за да разправяш колко тъпо парче е еди кой си, защото е примерно ЦСКАр!

Логиката е последния пристан на лишения от въображение


Тема ОКнови [re: gazibara]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано12.11.03 12:13



дай някаква сметка или адрес или тел. или нещо подобно и аз ще видя с какво мога да помогна , пари ли незнам ли какво.
Ако ли не не ми се прави на загрижен, моралист и прочие, разбра ли бе лайно ? защото ти си точно толкова виновен затова колкото и аз.


This girl I know needs some shelter

Тема Re: И това е ЦСКАнови [re: Richard_Long]  
Автор OлимпияМодератор (Любляна)
Публикувано12.11.03 12:18



Мислех да махна темата, защото наистина е доста гнусно да се дискутира на ниво фенщина за подобни неща, но сега не съжалявам, защото ти се появи с това си БЕЗОБРАЗНО мнение, сам не съзнаваш предполагам какво казваш и точно това очаквах!

Подобни инциденти не се делят от НОРМАЛНИТЕ ХОРА на "ние и вие" на "цска и левски", на "наште и ваште". Това са проблеми на обществото като цяло.

Ако не си готов да преведеш някой лев по сметка или да идеш да дадеш кръв на нуждаещия се ПРОСТО НЕ СЕ ИЗКАЗВАЙ по форумите, не се възмущавай не се вайкай и квото още искаш, щото просто ползата е НУЛА.

Опитват се някои да теглят дивиденти от подобни неща и да псуват "ваште"- пошло!

bullet the blue

Тема abeнови [re: gazibara]  
Автор kenny mccormick (футболен класик)
Публикувано12.11.03 12:40



q si ebi majkata.
towa nqma nishto obshto s futbola

Policaq kojto sgazi semejstwo po-minalata sedmica e fen na gowedata.

kakto ti ne mojesh da otgowarqsh za typotata i alkoholizma na sinite shofiori taka i nito cska, nito kojto i da e moje da nosi otgowornost za nqkakwi tupanari.

Hi!
My name is Johny Knoxville and this is Jackass!


Тема Re: И това е ЦСКАнови [re: gazibara]  
Автор gazibara ()
Публикувано12.11.03 12:44



Прочетох мненията ви, господа, и вече знам кои са тъпанарите тук. Мога само да ви съжалявам. И все пак един въпрос: след като никой нямаше и намерение да прави нещо повече, защо бяха тези грандомански изявления в началото, а? Реклама или що?

Редактирано от gazibara на 12.11.03 12:45.



Тема Re: И това е ЦСКАнови [re: Oлимпия]  
Автор gazibara ()
Публикувано12.11.03 12:48



Благодаря ти, че все пак не си ме изтрил(а).

Само че къде видя фенщина в моето изказване? Нито Левски, нито Галатасай, нито някой клуб заявяваха, че ще поемат цялото лечение. Направи го ЦСКА. И си останаха с изявлението. Затова нападам тях.

Аз знам, че нищо не знам, ама другите и това не знаят


Тема Re: И това е ЦСКАнови [re: gazibara]  
Автор langolier (едикойси)
Публикувано12.11.03 13:07



А какво е аке не е фенщина? Да не би да си загрижен нещо? А дали е фенщина най-ясно показва заглавието на постинга ти!!!
ЦСКА заявиха, че ще помогнат и малко или много го направиха!!!
А ти си супер жалък, щом си изпаднал толкова, че да пускаш подобни неща за коментари!

Логиката е последния пристан на лишения от въображение


Тема Re: И това е ЦСКАнови [re: gazibara]  
Автор Жпpнчo (парий)
Публикувано12.11.03 13:13



абе капут............ да поемат цялото лечение не значи да купят оная машина за незнамква си диализа за 100 000 лв. дето я искаха от Пирогов.......... понеже ЦСКА отказа, излезе едно интервю с некъв от Пирогов че не дали били парите......... не си били изпълнели обещанията........... но това беше преди повече от месец........... толкова забавено мислене ли имаш ?

и защо повдигаш изобщо темата? да покажеш че ЦСКА не си държат на думата или просто ей така - да се позаяждаш малко...........


споко - всички виждаме колко ти е пипето - забавляваме се успешно, дано и ти да си така............

Ако има нещо, няма нищо


Тема Re: И това е ЦСКАнови [re: gazibara]  
Автор langolier (едикойси)
Публикувано12.11.03 13:15



колкото и малко да е, направено е нещо! За разлика от някои отбори, дето решават, че след като жертвата не е техен фен, значи не е тяхна работа да помагат!
все съм виждам жалки люде, но като теб няма втори!

Логиката е последния пристан на лишения от въображение



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.