Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:52 27.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Vivatel пуска безплатно презареждане с SMSнови  
Автор echelon (непознат )
Публикувано20.07.08 22:59



Безплатно презареждане между две предплатени карти започва да предлага vivatel от днес. Новата услуга на мобилния оператор се нарича „Презареди приятел" и предлага лесна възможност потребителите на предплатените vivatel пакети да получат още минути за разговор само с помощта на свой близък или приятел. Процедурата по прехвърлянето е изключително лесна и отнема само няколко минути. Цялата процедура по презареждането е напълно безплатна и за двете страни. Единственото необходимо условие за презареждането е и двете предплатени карти да са активни към момента на трансфера. Сумата за презареждане може да бъде както 1 или 2 лева, така и 1.20 или 1.22 лева. Лимитът на парите, които могат да постъпят по всяка карта, е 10 лева на месец, като в рамките на този период могат да се направят до 3 презареждания. Предплатената карта, която пък трансферира парите, е необходимо да има минимум 4.00 лв. остатък след транзакцията. В противен случай трансферът не би могъл да се осъществи. Единствено получените като бонус суми, които vivatel дава по предплатените си тарифи, няма да могат да бъдат прехвърляни. Те принадлежат само на собственика на съответната карта и не могат да бъдат споделяни с приятели.



Тема Re: Vivatel пуска безплатно презареждане с SMSнови [re: echelon]  
Автор echelon (непознат )
Публикувано21.07.08 10:23



3ареждането става като се набере кратък код *137#эелена слушалка и се следва меню-то,эаредената карта получявя смс





Тема Re: Vivatel пуска безплатно презареждане с SMS [re: echelon]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано22.07.08 00:14



Супер,а мога ли да заредя предплатена карта която е в чужбина?



Тема Re: Vivatel пуска безплатно презареждане с SMSнови [re: DTMF]  
Автор echelon (непознат )
Публикувано22.07.08 22:13



Да може,интересното е че не мога да направя трансфер към карта която эапочва с 0876XXXXXX на тарифа Опа дава ми номера е невалиден а картата е активна





Тема Re: Vivatel пуска безплатно презареждане с SMSнови [re: echelon]  
Автор Nikchobg (непознат )
Публикувано01.08.08 00:15



Тези апарати, на които не им излиза меню, могат да ползват

*137*номер*сума*1#

Единицата накрая е за потвърждение.

Изпробвах с номер=0877нещоси и сума=1

- работи.



Тема Re: Vivatel пуска безплатно презареждане с SMSнови [re: Nikchobg]  
Автор 5rov ()
Публикувано01.08.08 11:35



И аз го пробвах успешно. Благодаря, за полезния съвет. И с меню и без меню така е много по-лесно и по-бързо.





Тема Re: Vivatel пуска безплатно презареждане с SMSнови [re: echelon]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано02.08.08 00:40



Една подробност : Не могат да се заредят 10 лв наведнъж,а трябват 3 зареждания = 4+4+2 понеже не може да се изпратят повече от 4 лв на транзакция)



Тема Re: е тфа е глупост,нови [re: DTMF]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано02.08.08 18:47



както и цялата идея, струва ми се.

повече има смисъл един номер да презарежда друг, когато презареждащият е на сметка. ама те именно това май нямат все още. за разлика от другите два операора.

а идеята може да се разшири и до плащане на сметка на друг номер. мисля, че доста хора биха се възползвали.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: е тфа е глупост,нови [re: StefanPan]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано02.08.08 23:15



На мен ми харесва ,понеже имам бонуси безкрай, зареждам 20 лв ваучер и получавам 500 минути до мрежата подарък+ 14 лв друг подарък от "Бонус мания" а заредените 20 лв ги раздавам на близките.

Неудобството е само че не мога да прехвърля 10 лв на веднъж, а правя 3 транзакции

Имам и карти на сметка но от там не бих презареждал други карти , понеже не получавам бонуси на всяко зареждане

Редактирано от DTMF на 02.08.08 23:17.



Тема Re: е тфа е глупост,нови [re: DTMF]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано04.08.08 09:09



да, всъщност това наистина е далавера.


от вивател дали са го мислили или не са се сетили, че може така да стане.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.