Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:11 30.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: ами аз веднага се включвам!нови [re: Cтepн™]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано14.07.07 16:22



???? Изивнявай но много ясно защо половината потребители са при Мтел:
1. обвързване с 2 и 3 годишни договори при продажба на уж по евтини телефонни апарати най често от изнесено азиатско производство на Филипс и Сименс.
2. продажба на цели 2 предплатени карти с бъурзоразвалящи се китайски стоки, и нечетими книги - глобул до сега продаваше по една с тази ширпотреба
3. оускане на услуги изън класическото ало - които така или иначе това че са ги пуснали първи не значи че цената им е най-евтина
4. не на последно място съществуванетоп на т.н. полицейски военни и инвалидни карти котио бяха на преф. цени и покрай тези за които бяа създадени се навърза куп народ преди време защото основните програми бяха недостъпни за масовите потребители.
Още си спомням как се търсиха ТЕЛК решения за да може да се направи договор с Мтел на цена на която да се говори поне 20 мин.

Това обаче не значи че тези които имат договори и НАЙ-ВЕЧЕ ПРЕДПЛАТЕНИТЕ КАТО МЕН абонати, не са прекацани
просто сега някои го признават с яд.



Тема Re: ами аз веднага се включвам!нови [re: Mидичkaтa]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано14.07.07 23:24



Хубаво е че те има да ни светнеш кои са добри , и кои не))))))))))))))))



Тема Re: ами аз веднага се включвам!нови [re: DTMF]  
Автормидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.07 04:45



ти на мен ли разчиташ???
както се оказа съм вече клентка пак на 3те мобилки. Явно в тази държава всеки ще си носи бремето на думокрацията. Като дойде 4тата и ако позлва същите телефони, ще видим и с нея кво ще правим. За сега мисля че ситуацията е перфектна. Търсех вчера по моловете от тези тънките телефони за да ги лепя с тиксо. Повече по темата ще пиша и в Глобул:-))))



Тема Re: Абе, кавалска работа ...нови [re: deadreckoning]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.07 04:56



А само чакането да беше!
Активиране /декативиеане на гласова поща както тука наскоро ме светнаха че ставало с 4ката изобщо не работи! Какичката лъже най-нагло за цените на ваучерите. Когато вчера го пуснах на Спикърфона в един тяхен магазин в СкайСитито и ги попитатах защо тази нагло лъже ми казаха "Ами госпожо то информацията не е обновена" - > класически отговор който не казва, защо при обявяване на новите цени на ваучерите е цитирано именно " за повече информация *88" или може би са имали предвид за повече информация да чакам 1 час вързката с оператор???
И ако някой от тук ми твърди че тея >4 444 444 са били абонати щото са доволни от българския Дже Се Ме оператор да взмеат да си признаят мъките по които трябва да ходят толко много хора.
От поредното масово ативиране на гласовата поща с време на изчакване <30 секунди сега тяхната фирма пак ще скалъпи оборот на непродадени услуги. Вече ми се случи да се свържа с 3 номера които нямаха до сега гласова поща!
Аман от тези дето народа няма как да ги остави.
Ама се и чудя що ли им държа мтелксия номер, като ги кръцна от това ще се научат как се звъни до др. оператори.



Тема Re: ами аз веднага се включвам! [re: Mидичkaтa]  
Автор empty head (все още нов)
Публикувано16.07.07 15:21



Аз теб нещо не те разбирам - като са "уж" по - евтини телефоните, хората защо се обвързват за по 2/3 години. Ако на Глобул/Германос/Вивател цените са същите - ок, имат избор. Много добре знаеш, че почти всички ползват евтина работна ръка, в това по принцип няма нищо лошо.
Относно нечетимите книги - ако говориш за Географията/Историята си в мноооого голяма грешка - едни от най - ценните издания в последно време.
П.С. Пиши по-бавно и ще правиш по - малко правописни грешки. Благодаря.



Тема Re: ами аз веднага се включвам!нови [re: empty head]  
Автор Garnier ()
Публикувано16.07.07 15:43



Позволете ми да споделя:
Преди 1-2 седмици получих смс-и, в които ми се предлагаше да премина на по-благоприятни условия при роуминг тарифите. За да заявя своето съгласие, трябваше да отговоря на съответния смс с безплатен такъв.
Аз прецених, че няма смисъл да го правя. Абонат съм на М-тел от 100 години, нямам намерение да прекратявам взаимоотношенията си с него, но не мога да отрека, че каквото и да са измислили в полза на клиента - за тях изгодата е била двойна.
И така, запазих смс-ите, но не потвърдих.

Преди 5 мин. получавам смс, в който ме уведомяват, че вече съм към този нов план.


Не ми е готино, никак даже, но не ми остана нищо друго, освен да се смея на тия абсурди. Нямам нерви да звъня на *88, да чакам половин час, за да ми дадат уклончив отговор...



Тема Re: ами аз веднага се включвам!нови [re: Mидичkaтa]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано16.07.07 17:44



Я научи първо какво значи циция!!!

Welcome to the real world!




Тема Re: ами аз веднага се включвам!нови [re: Garnier]  
Автор svilata (реалист)
Публикувано16.07.07 20:25



Не съм 100% сигурен, но си мисля, че текста на смс-а беше точно с противоположен смисъл - ако искаш да си на новата роуминг тарифа "M-Tel Traveller" НЕ трябва да отговаряш, но ако искаш да останеш на тарифа "Vodafone WORLD" - трябва да изпратиш безплатен смс.



Редактирано от svilata на 16.07.07 20:28.



Тема Re: ами аз веднага се включвам!нови [re: svilata]  
Автор Cпoмeниии (член)
Публикувано16.07.07 22:59



Правилно!



Тема Re: ами аз веднага се включвам!нови [re: Garnier]  
Автор Cпoмeниии (член)
Публикувано16.07.07 22:59



Лекинко си чел наопаки смсчето))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.