Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 19.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Тема Problem s NOKIA 3330нови  
Автор vip4o ()
Публикувано21.11.03 14:06



Zna4i problema e slednia: - Abonat na M-tel sym!

NOKIA-ta mi ima pylen obhvat, no pri opit da byda izbran poniakoga se polu4ava "v momenta niama vryzka s tozi nomer" ?!?!?! V syshtia tozi moment az moga da izbera kogoto i da e ot telefona si bez nikakyv problem i bez nikakvo prekysvane na signala! Jiveia vav Varna no rabotia na okolo 15 km. ot grada! No i tam kadeto rabotia syshto ima mnogo dobyr obhvat! Ako tuk ima niakoi sys syshtia problem neka da spodeli !!! Shte se radvam oba4e ako ima i niakoi koito da mi dade reshenie na tozi problem! Predvaritelno blagodaria!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Problem s NOKIA 3330нови [re: vip4o]  
Автор ommbre (познат)
Публикувано21.11.03 14:09



Пробвали да попиташ на *88 ?

спокойствие и силна храна


Тема Re: Problem s NOKIA 3330нови [re: ommbre]  
Автор vip4o ()
Публикувано21.11.03 14:24



Toku 6to zvynnah tam i operatorkata be6e taka liubezna da mi obiasni, 4e kletkata koiato sym izpolzval e bila sigurno prenatovarena i zaradi tova se e polu4ilo taka! Kaza mi oshte 4e e hubavo da predupredia vsi4ki koito me izbirat da izpolzvat tozi na4in na izbirane: +35988xxxxxxx ! Po tozi na4in samata identifikacia bila po-dobra i samite greshki sa se izbiagvali poneje se tyrsili svobodni kletki za dostyp!?!?!?! Ne mi prozvu4a oba4e mnogo sigurno tova! Ot koeto sledva i drugiat vapros??? Kak togava da obiasnia na 4ovek koito me izbira ot domashen ( BTK ) telefon da izbere nomeryt mi po tozi na4in, sled kato tova e nepozvoleno izbirane ot ramkite na Balgaria??? T.e. ne moje ot Balgaria da se izbira telefon po na4ina: 0035988xxxxxxx! A znaka + vob6te ne moje da byde nabran ot domashen post!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Problem s NOKIA 3330 [re: vip4o]  
Автор ommbre (познат)
Публикувано21.11.03 17:10



Решението , което са ти предложили е препорачително .По скоро трябва да се замислят за гъстотата на клетките си.

спокойствие и силна храна


Тема Re: Problem s NOKIA 3330нови [re: ommbre]  
Автор vip4o ()
Публикувано21.11.03 17:19



Az ot kakto sym abonata taka si izbiram telefonite! Vsi4kite mi nomera v telefonnia ukazatel na GSM-a sa napisani to4no po tozi na4in! A za gystotata na kletkite im si absoliutno prav! Prosto abonatite ve4e sa prekaleno mnogo i triabva da se uveli4at investiciite v tova a i ne samo v tova napravlenie! Az po-skoro se pritesniavah da ne bi da ima niakakyv problem v telefona mi! Predimno za tova se opasiavam!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Problem s NOKIA 3330нови [re: vip4o]  
Автор ommbre (познат)
Публикувано21.11.03 17:33



Май , най-лесния начин да разбереш това , е да пробваш с друг апарат

спокойствие и силна храна


Тема Re: Problem s NOKIA 3330нови [re: ommbre]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано21.11.03 21:34



И с другия апарат всичко ще се получи и само ще се шашне човека.
Нали по-горе писа, че в същия момент може да избира, като разбира се "този същия момент" всъщност е с 30 или 60 сек. по-късно и се е освободил канал.

Вярно са му казали на *88 (за претоварването), особено, ако е наистина само понякога.



Тема Re: Problem s NOKIA 3330нови [re: vip4o]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано22.11.03 14:01



Vuzmojo i da e ot telefona. Az imah sushtia problem predi vreme sus Sony J-5. Kogato mi zvaniat kazvashe che niama vruzka s tozi nomer, a ako az zvunna niama nikakuv problem. Tova beshe 2001 godina i se poluchavashe v mrejata na Globul. Togava ne mojeshe da se govori za pretovarvane na kletka shtoto abonatite na Globul ne biaha mnogo.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.