Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:38 18.04.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Я кажетенови  
Автор WoodElf (Rookie)
Публикувано04.09.03 13:18



като има толкова много Quest-ове, ще може ли човек дето не знае English да се оправя с тази игра. Малко досадно ще е всеки ден да питам този какво ми заръча, и сега какво трябва да правя. И още нещо - този втори диск на инсталацията, все пак какво има в него, и за какво служи това дето е вътре?



Тема Re: Я кажетенови [re: WoodElf]  
Автор Anette (eccentric)
Публикувано04.09.03 14:24



Ще ти е трудно ако си много зле с английския, но не се отказвай само заради това. За мен поне в никакъв случай няма да е досадно ако питаш всеки ден - обичам да говоря за играта.
На втория диск е TES Construction Set, който се използва ако искаш да правиш собствени plugins за Morrowind. Аз не съм го пробвала това и не ми е много ясно как точно става. Ако се интересуваш, ето един

където има доста подробни обяснения.

Never knock on Death's door. Ring the doorbell and run (he hates that)

Тема Re: Я кажетенови [re: Anette]  
Автор WoodElf (Rookie)
Публикувано04.09.03 14:53



Я, ти си била момиче .

Английски не че хич не вдявам, ама в повечето случаи се оправям малко по интуиция. Като питах имах предвид, че в някои игри има quest-ове в които трябва да отговориш на някакъв въпрос и т.н., където със сигурност няма да се оправя. Виж в Diablo, като ми кажат "Kill Baal", знам какво трябва да направя .

Само, че нещо си изчерпих часовете за Internet и ще мога да изтегля игрта някъде след месец (освен ако междувременно не я намеря отнякъде) .

Собствени plugins - никога не са ме привличали такива неща, така, че добре са направили като са отделили Construction Set в отделен диск.

Май не прочетох някой да е писал за системните изисквания. Слава богу това не ме притеснява, ама да не стане тъй някой да дърпа 100 дни в несвяст играта и накрая да се окаже че не му стига някой MB видео, или друго от сорта



Тема Системни изискваниянови [re: WoodElf]  
Автор Anette (eccentric)
Публикувано04.09.03 15:40



Благодаря че ме подсети за това.

Minimum System Requirements:
* Windows Me/98 128MB RAM
* Windows XP/2000 256MB RAM (Windows NT NOT supported)
* 500mhz Intel Pentium III, Celeron, or AMD Athlon processor.
* 8x CD/DVD-ROM Drive
* 1 GB free hard disk space
* Windows swapfile
* DirectX 8.1
* 32MB Direct3D Compatible Video card and DirectX 8.1 compatible driver
* DirectX 8.1 Compatible Sound Card

Recommended System Requirements:
* 800mhz or faster Intel Pentium III or AMD Athlon
* 256 MB RAM
* Nvidia GeForce 2 GTS, ATI Radeon 7500 or faster video card

Supported Video Card Chipsets:
NVIDIA GeForce 4, NVIDIA GeForce 3, NVIDIA GeForce 2, NVIDIA GeForce 256, NVIDIA TNT2, ATI Radeon 8500, ATI Radeon 7500, ATI Radeon 7200, ATI Radeon

Между другото, диска с Construction Set ти трябва при инсталацията, дори и да не смяташ да го ползваш след това.

Never knock on Death's door. Ring the doorbell and run (he hates that)


Тема Re: Системни изискваниянови [re: Anette]  
Автор WoodElf (Rookie)
Публикувано04.09.03 16:09



Сигурна ли си, че за инсталацията иска и двата диска. Контра каза да изтеглим само първия + Ъпдейта, а той обикновено знае какво говори.
Ако играя само първата част колко време ще ми отнеме преди да зарева за останалите. Щото, ако наистина трябват 2 cd по-добре да дръпна онази кратичката версия, колкото да започна и после да добавям. А ако направя така ще мога ли да продължа със същите герои, или каквито там се водят.

Системните изисквания са добре, но наистина добре, че ги постна, щото лакомичка ми се вижда играта...



Тема Re: Системни изискваниянови [re: WoodElf]  
Автор Anette (eccentric)
Публикувано04.09.03 16:32



Не знам, на мен ми иска и втория диск като инсталирах. Не съм пробвала какво ще стане без него. По-добре прави каквото ти е казал Kontra, той повече ги разбира тези неща :-).
Играта без експанжъните може да ти отнеме от две-три седмици минимум до два-три месеца. Зависи как играеш и дали предпочиташ да я превъртиш набързо, или да се размотаваш като мен :-).

Never knock on Death's door. Ring the doorbell and run (he hates that)


Тема Re: Системни изискваниянови [re: WoodElf]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ (високопланински)
Публикувано04.09.03 18:39



Изтегли си кратката версия, аз я качих, и почвай играта. След това си прехвърлих сейва на експанжъна Трибунал без проблем.
От всички приятели които се опитах да зарибя с тази игра единствения който захапа не знае английски Но за сметка на това пък сподели, че понякога сънувал Мороуинд



Тема Re: Системни изисквания [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Morrowind (разрушителят)
Публикувано04.09.03 22:54



Ами аз започнах с RIP-nata версия и после си преместих сейва.....малко бавно ми го прие след преместването....изписа ми да изчакам докато го пригоди и чаках пон 10мин.....после си продължаваш без проблеми.....:))

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Системни изискваниянови [re: Morrowind]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ (високопланински)
Публикувано04.09.03 23:04



Да, при мен беше същото



Тема Re: Я кажетенови [re: WoodElf]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано05.09.03 12:58



Английския е задължителен за всички ерпегета на пазара ... дори хартиените :) ... странното в цялата история знаеш ли какво е : Научих английски много добре ТОЧНО покрай играенето на такива игри !!!

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.