Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 19.04.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Избори за модератор  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано16.08.03 20:02



Тъй, като клубът много се напълни с комплексарски постове, нека който иска да се кандидатира или да гласува тук за модератор.
Правила:
1.Имат право да гласуват или да се кандидатират само регистрирани посетители, които са писали теми в клуба.
2.Изборите започват от днес, 16.08.03 20:07 часа и завършват на 24.08.03 в 24:00 часа.

PEAZ!!!


Тема Кандидатирам сенови [re: Dr.Flex]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано16.08.03 20:07



Аз се кандидатирам за модератор. Смятам много сериозно да се заема със спасяването на този клуб.

PEAZ!!!


Тема Re: Кандидатирам сенови [re: Dr.Flex]  
Автор eeeeeeeeeeeeee (непознат )
Публикувано16.08.03 20:14



Pich, dobre si go izmislil. Az glasuvam za tebe, ama imash mandat vnimavai



Тема protivнови [re: Dr.Flex]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано16.08.03 21:55



1. Ne moje izbori da se provejdat po sredata na otpuskarski sezon
2. Absoliutno nemoralno e toia deto iniziira izborite da predlaga pryv sam sebe si
3. Tia spameri lainoiadi lainogrizi zaradi koito triabva da ima moderator sa tochno syshtite deto iniciirat izborite. Ili takiva deto zaimstvat ot tiah.
4. Vyprosnia shizofren flex ot psiho-grupata na tofe - toi koi e za da postavia uslovia na izbori - nachalo, krai .. - da go e upylnomoshtaval niakoi? Shte glasuvate li za moderator deto si slaga "pravila" oshte dalech predi da e stanal moderator.
5. Aide na bas che vednaga toia flex she go podkrepiat 1000 registrirani nika bez nikoi nikoga da gi e vijdal tuka predi. Poznaite koi she gi plesne.
6. Ako flex ili negovia lainoiad tofe stanat moderatori, kluba nezabavno sledva da se preimenuva na "Mlad lainoiad - shizofren"



Тема Hodi se oplachi na..............нови [re: Evil Spirit]  
Автор eeeeeeeeeeeeee (непознат )
Публикувано16.08.03 22:04



Sto da njama izbori. Ti kato ne iskash ne glasuvaj. Ako ne zaspish taja vecher si e tvoj problem



Тема ПРОТИВ!нови [re: Dr.Flex]  
Автор Airmask (непознат)
Публикувано17.08.03 03:03



А ти като какъв стартираш тук избори? Имаше вече такива толкоз пъти, че пръстите на краката и ръцете ми няма да стигнат, за да ги отброя! Ясно е вече, че работата с модераторството няма да стане. А иначе, браво, че си се загрижил за клуба (ако изобщо това е заради клуба, а не заради лакомия някаква).
Писал съм тук, но с други никове.

Good luck!



Тема Re: Противнови [re: Dr.Flex]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано17.08.03 05:09



Против разбира се.

Основните комплексарски типове тук са тези които наричат другите такива -- Toffee и отскоро самопредложилия се за модератор Dr. Flex.

Редактирано от | на 17.08.03 05:10.



Тема O4evidno:)))нови [re: |]  
Автор Eon (UFOresearch)
Публикувано17.08.03 14:03



o4evidno dr. flex, toffee (bahti yakite bonbonki), i | sa na moda tozi sezon v kluba
dr. flex pogledni samo arhiva i 6te se otkaje6 ot misalta za moderatorstvane
po edno vreme be6e golyamo show, men i pushacha shtyaha da ni prayat moderatori ama rabotite ne6to se preebaha... ne 4e mi puka mnogo de ama neyse...

zaebi kluba ne se zanimavey s gluposti i nedey da si habi6 nervite za gluposti...
za tozi 1 4as deto shte vleze6 tuka i shte pishesh otgovori na tupi izkazvaniya, po dobre vlez v nyakoy sayt i pro4eti ne6to, vinagi moje6 da nameri6 hora s koito sa govori6 po mail, i ti garantiram tezi razgovori shte budat mnogo po polezni ot tezi tuk....

(i ti toffee)

p.p. - malko advertisement
geocities.com/eon_universe --- zapovyaday

ALL LIES LEAD TO THE TRUTH

Редактирано от Eon на 17.08.03 14:04.



Тема Re: ПРОТИВ!нови [re: Airmask]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано17.08.03 16:36



Не знам за каква лакомия говориш(може би лакомия да си пиля нервите с простотии), просто искам само да се погрижа за този клуб. А, и ако смяташ, че с модераторство няма да стане нищо, тогава сигурно имаш някакво предложение?

PEAZ!!!


Тема Почва се оттук!нови [re: Dr.Flex]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано17.08.03 19:02




Да има ли клуба модератор?
гласувам да има модератор в клуба
гласувам против наличието на модератор в клуба



И едва след това дорогой се пристъпва към подаването на кандидатури и гласуването им!
Хайде стига с тия келешлъци вече!


Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.