Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:37 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Каква е..нови [re: Maйa]  
Авторpeплиka (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 00:43



Виж, ако продължим тази насока....дефиниране на понятия така или иначе трябва да признаем ...безсилието на думите да изразят всичко.
Кой е личност и кой не е? Всеки говори за това. И никой не иска да бъде наречен "овца в стадото" - да мислиш и говориш и действуваш по общоприети клишета, да не правиш нищо по-различно от масата. Но колцина са готови да стъпят на собствените си крака, да изявят свои собствени мнения и се борят за това в което вярват? Май....малцина. Защото не е лесно! Никак даже. Да следваш е винаги по-лесно отколкото да водиш.
Защо някои хора намират в себе си тази вътрешна сила /откъде идва тя?/ да се опълчат с/у нормите и рутината и да разместват напластени в съзнанието на хората схващания и убеждения. Защо и как някои хора могат да прозрят по-далеч и да видят че е време за промяна..... А повечето хора не могат.

Ето това е добра тема за разговор.....



Тема Re: Оооо, аз влизам със страх....нови [re: abettor]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 00:54







Тема Re: Целта беше да се изгони оттук мулетонови [re: Maйa]  
АвторДъpмoяд (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 06:50



Именно така е.
Великите личности съсипват всичко това, до което се допрат.
Те постигнаха целта си и си остават тук-като самотни гъзки-философи убеждаващи света в правотата си.
Остави ги- в този клуб вече няма нищо.



Тема Можеш да се гордееш...нови [re: .]  
Автор abettor (все по-хубав)
Публикувано08.09.04 07:55



...всичките ми постинги са посветени на теб - Великата Шизофренна Педофилска личност Оро.
Топ идиот в нета и в живота.


Кой ще прави палачинките утре?


Тема Re: Целта беше да се изгони оттук мулетонови [re: Дъpмoяд]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано08.09.04 08:18



....нищо не е загубено докато не се е загубило...не мога да повярвам, че в този клуб няма нищо, винаги има нещо за което си заслужава да говориш, особено в този клуб с това име...толкова е интересно да търсиш велики личности да разговаряш за тях да се възхищаваш от това което са направили...а възможно е аз да съм много наивна знам ли...

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Каква е.. [re: peплиka]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано08.09.04 08:32



....знаеш ли аз съм човек пардон жена който винаги си признава грешките и незнанието пред другите както грешките и незнанието на другите друг въпрос е, че от това си страдам понеже искам и винаги съм искала да бъда истинска...някак си не мога да бъда с тълпата нещо не ми допада да бъда сред всички, отстоявам си до болка мнението дори да има отрицателни последствия за мен, но това ми носи удоволетворение на самата мен...ти признаваш ли си на глас пред някой, че си по-глупав от него сигурно не, а аз да...ето сега например се възхищавам може и малко да е силна думата от твоето дар слово...може би защото съм си изграждала такъв начин на живот повече да бъда читател и слушател отколкото оратор...

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Можеш да се гордееш...нови [re: abettor]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 12:40



И на какво е базирана тази преданна привързаност на мижитуркото наричащ себе си абеТОР към Оро? Защо вече от години този жалък пигмей дебне в дира къде ще напише нещо Оро, за да се лепне и почне да сее обиди, инсинуации и клевети, за да го очерни и дискредитира?

Отговорът е прост и ясен:
В своето нищожество използувайки долни курвенски приоми като клониране на регнат ник на Оро, триени на постинги на Оро и писане на идиотщини от негово име, и т.н. абеТОР бе разобличен пред целия дир за мръсотиите си от Оро, който приложи автентични доказателства от изтрити от абеТОР писания. Завист и злоба са движещата сила в издевателствата на тоя айдукат.
НО И ГЪЗА ДА СИ СЪДЕРЕШ НЕЩАСТНИКО НЕ МОЖЕШ И НА МАЛКОТО ПРЪСТЧЕ НА ОРО ДА КАЦНЕШ. ПРЕВЪЗХОЖДА ТЕ ВЪВ ВСЯКА ОБЛАСТ И КОЛКОТО ПОВЕЧЕ СЕ НАПЪВАШ - ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ ОРО ЩЕ ТЕ БИЕ КАТО МАЧКА О ДИРЕК И ЩЕ СТАВАШ ЗА СМЯХ НА ТЪЛПАТА.


Ха-ха-хааааааааа

Айдукат-мод-с пагон-мръсник и спечелил наградата Идиот №1 в дира-интригант и номенклатурен комплексар-син на педофил.......ха-ха-хааааааа
вижте му сеира !!! Осра се до уши да гони и преследва Оро за да го оплюва -
ЩО ЗА ПСИХОПАТ ?!?!



Тема Re: Целта беше да се изгони оттук мулетонови [re: Дъpмoяд]  
Авторpeплиka (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 12:48



"Великите личности съсипват всичко това, до което се допрат. "
Абсолютна ГЛУПОСТ !!! Тези които съсипват всички до което се допрат никой не нарича "велики личности" - наричат ги "разрушители"

"Остави ги- в този клуб вече няма нищо."
В този клуб НЯМАШЕ НИЩО ОСВЕН ЕДНО МУЛЕ ! Сега има ВСИЧКО ОСВЕН МУЛЕ. А това е много повече приятелче.......Иди си чети мулето в "Окултизъм"
Ама нещо зацикли там като не цитира и се гъбарка с Беинса....... Един най-обикновен егоцентрист изпадащ в старческо изглупяване и все повече изпълващ се с човеконенавист.




Тема Re: Каква е..нови [re: Maйa]  
Авторpeплиka (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 13:02



".....ти признаваш ли си на глас пред някой, че си по-глупав от него сигурно не, а аз да...ето сега например се възхищавам може и малко да е силна думата от твоето дар слово...може би защото съм си изграждала такъв начин на живот повече да бъда читател и слушател отколкото оратор..."
1. Човек не си признава никога: "Аз съм по-глупав от тебе" Защото едно такова обобщено признание НЕ ПОЧИВА НА ИСТИНАТА. Човек греши и в определена ситуация може да постъпи глупаво и неадекватно. Тогава може да признае дори и на глас: Този път постъпих глупаво.....! Да си извлече поука и да продължи пътя си. Правил съм го и го правя често, защото имам съзнанието, че каквито и грешки да правя те са за мен - да узная нещо и се развивам. Какво ще кажат другите за мен е...второстепен въпрос.
2."Дар слово" - що е то? Дар слово не значи да изплямпаш 100 думи за 10 секунди. /което бе стилът на Муле в тоя клуб/ Но да кажеш и изразиш едно виждане, едно становище с прилагане не само на една гледна точка а.....обобщаващо много аспекти и гледни точки - така че повече хора да те разберат. Казвали са ми че съм "обстоятелствен" - т.е. че се изразявам обстойно и разширено. бих отговорил така: "Този който има способността да види повече от едно обстоятелство - става обстоятелствен. Този, който не може да види по-далеч от носа си - е кратък, скучен и едностранчив."
Но дар словото не е качество на устата. То е свързано с годините натрупан жизнен опит и......КОНТРОЛ НАД УМА. Този който се е научил да хване юздите на ума си и ги управлява както един див кон се води да препуска само по пътя а не в пропастта - той има ясна и течаща мисъл. Това го е казал още Буда....
Смятам да пусна мои преводи тук от най-прочутия труд "Дхамапада" с негови мисли. Това ще пасне точно за този клуб.




Тема Re: Каква е..нови [re: peплиka]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано08.09.04 13:23



...благодаря ти за написаното, много е приятно за четене...но аз мога да си призная,когато изглеждам по-глупава от даден човек и ще почива на истината, аз просто искам и го правя да изглеждам истинска, реална и такава каквато съм, а не да заблуждавам, пак ще кажа нищо че губя.....знаеш ли искам да споделя нещо- аз мога с чиста съвест да нарека моят съпруг "велика личност" макар, че е един обикновен честен човек. Но Бог го е дарил с дар слово и мъдрост, която той дарява на хората, той е човекът който ми е показал правия път, дал ми е насока в живота като ми е оставил свободата да преценявам дали по него да вървя....при него аз израснах като личност защото се имам за такава макар и жена, мога свободно да изразявам мнения и те да се приемат...по-трудно работи с мен в духовната сфера защото аз след като не мога да видя и пипна нещо за мене то не е истинско, но смея да заявя, че доста напредвам.....е има едно допълнение, че аз при него отидох много малка...

Връзката поставя в зависимост



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.