Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:01 20.04.24 
Музикални
   >> Madonna
*Кратък преглед

Тема Синглите от последния албумнови  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (SexyBack)
Публикувано31.08.06 12:31



Как ви се струват излезлите сингли от Кънфешънсите? И ако можехте вие да определяте кой сингъл да излезе кои и колко щяхте да пуснете на пазара :)

Моите са:
Hung up
Sorry
Future lovers
I love NY
и може би Джъмп :)

За мен ваденето на Get together като трети сингъл е необяснимо. Скучновата песен, забутана някъде из сет листа на концерта. Future lovers не само че носи много повече настроение и емоция, но и е незабравимия open act на концерта, което щеше да я изстреля на върха. Това просто не се забравя:



i'm gonna tell u about love

Редактирано от Дeбeлorъз_Hинджa на 31.08.06 12:32.



Тема Re: Синглите от последния албум [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор iom ( :)(:)
Публикувано31.08.06 16:19



За "Hung up" и "Sorry" е ок. Нямаше как да не излезнат като сингли :)
Но виж и аз като теб се очудих че "Get together" излезна като номер три.
Спомняте ли си ерата на "Ray of light"?
5 супер клипа и сингли, подбрани много точно.
Малко ми липсват стойностните клипове които Мад правеше преди. Но всяко зло за добро :)
А инак като сингли много ми се искаше да излезнат "Let it will be" и "Isaac".
Ма никой не ме слуша мен, нали



хехе

P.S. Никога няма да и простя на Мад 4е не изкара на сингли "Skin" и "Nobody knows me". just for the record



Тема Re: Синглите от последния албумнови [re: iom]  
Автор vj (boy toy)
Публикувано31.08.06 19:43



Абе аз дотук съм съгласен.Искам и Jump.След това яко бих се накефил на Isaac.Тази песен съм я пускал на хора,които не харесват Мадона и смята,че тази й песен е най-хубавата й.
Така,че ще бъде перфектно.



Тема Re: Синглите от последния албумнови [re: iom]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (SexyBack)
Публикувано31.08.06 22:37



Рей ъв лайт беше най-успешният й албум не само заради перфектния саунд, но и заради перфектния подбор. Фроузен и до днес я класират на челни места в класациите за най-добри песни на 90-те, рей ъв лайт е тоталната лудница и кефи максимално, дъ пауър е любима моя песен, и т.н. , и т.н. За Скин също съм напълно съгласен - това е може би единствената песен, неизлязла на сингъл, която и до днес слушам с удоволствие.

За последните две песни, предложени от теб, трябва да ти кажа, че редовно ми ги хвалят хора, които принципно не слушат мадона.


абе мисля си, че не буш, а уорнър саботират мадона!

елате, пиленца, при батко


Тема Re: Синглите от последния албумнови [re: vj]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (SexyBack)
Публикувано31.08.06 22:39



абе не знам... на мен лично джъмп не ми е любима песен, не знам защо. някак като че ли няма достатъчен заряд, за да заподскачам. спомнете си рей ъв лайт - направо ти се завива свят от темпото. при джъмп не е така.

елате, пиленца, при батко


Тема Re: Синглите от последния албумнови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано01.09.06 10:11



Прави сте всички. Въпреки че поне за мен "Get Togrther" не е никак лошо парче, определено не е за сингъл. Или не преди "Future Lovers". Много щях да се накефя ако беше пусната тази песен като сингъл. Също така и акустичната версия на "I Love New York". A "Jump" ми е някак... безлична - и тя не е за сингъл.


† Cum sanctis tuis in aeternum: quia pius es

Редактирано от MadMaster на 01.09.06 10:12.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.