Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:27 18.04.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Тема Благодаря на Лили!нови  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано17.05.07 21:42



Днес е рождения ми ден, благодаря на Лили Иванова, че благодарение на неините песни за ЛЮБОВТА аз станах човек! Ставам на 35. Благодаря Ти Лили!



"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"

Тема Re: Благодаря на Лили!нови [re: stoyanov]  
Автор Alexandros (минаващ)
Публикувано17.05.07 23:39



4estit rozhden den! Pozhelavam ti mnogo zdrave,shtastie i profesionalni uspehi.Naistina ,nie koito izrastnahme s pesnite na Lili mozhem da se s4itame za kusmetlii i malko po bogati dushevno.





Тема Кво става с тебе ве?нови [re: stoyanov]  
Автор kacamak (непознат )
Публикувано18.05.07 09:57



Ту плюеш и грачиш срещу Иванова, ту я възхваляваш.Пий лекарства редовно!



Тема И сега какво?нови [re: kacamak]  
Автор _No_Name_ (новак)
Публикувано19.05.07 02:29



И сега на концерта във Варна, не прави простотии както миналия път!



Тема Re: Благодаря на Лили!нови [re: stoyanov]  
Автор 3X (American Life)
Публикувано20.05.07 09:02



С пожелания за много здраве, късмет и сбъднати мечти!
Наздраве!



Тема Re: Благодаря на Лили!нови [re: 3X]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано09.06.07 12:22



Благодаря на 3X за чудесното пожелание... Нека забравим злобата и омразата. Да нападаш някого само заради мнението му е повече от жестоко. Да си кажем само хубави неща да ни се случват!



"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"

Тема Re: Благодаря на Лили!нови [re: stoyanov]  
Автор Slunchogledcho (непознат )
Публикувано10.06.07 03:33



Oks, no vse pak kakto kazva Lili:
"Proshtavam, no ne zabraviam :)"
Mi Oks ,shtom imash rojden den.Chestito! Az te misleh za 9-10 godishen,a ti si bil prehvurlil stotaka.Pojelavam ti oshte 100 godini zdrave i shtastie.Otnosno mneniata tuk,che tu pliuesh Lili,tu ia vuzhvaliavash, ne moga d avzema otnoshenie,zashtoto az cheta samo sobstvenite si mnenia :)
I oshte vednuj Chestit Rojden den!!!!
I poneje rojdenia den e neshto hubavo veselo, te pozdraviavam s pesenta na Lili
Rekviem.:):):)



Тема Re: И сега какво? [re: _No_Name_]  
Автор Slunchogledcho (непознат )
Публикувано10.06.07 03:42



Mnogo se izviniavam, no kogato chovek ima Rojden den ,kakva e tazi zapoved "Ne pravi prostotii". Az sum vijdal na koncerti na Lili , tolkova hora da praviat prostotii, no Stoianov, s izvinenie, niakak mi se struva ,che stva izkupitelna jertva na vsichki prostotii.Osven tova, kakto kazva Lili naposleduk ,kogato ia pitat koi hora poveche obicha, tezi,koito rukopliaskat mnogo ili tezi,koito ne, tia otgovaria:
"Fakta,che edin chovek si e kupil bilet za moi koncert,oznachava ,che me obicha..."
I osven tova , molia kogato kazvate,che niakoi e pravil prostotii,podrobno opisvaite i obiasnivaite akvi,daje ,ako moje gi zasnemaite s gsmite si,kakto vi kara Ani Salich.Inache niakak sega kak shte spim ,bez da imame informatsia z asluchiloto se.



Тема Re: И сега какво?нови [re: Slunchogledcho]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано10.06.07 15:04



Благодаря ти Слънчогледчо от сърце! Ти си прекрасен човек /не е комплимент/. Не съм на 100 г. а на 35. Прочетох ти мненията и мога да кажа, че си интелигентен човек. Аз харесвам онази Лили Иванова от миналия век, слушам основно оригиналните песни между 1975- 2000 г. Помня как открих Лили Иванова. Видях едно красиво лице на грамофонната плоча "Камино" и се влюбих в песента "Нежност" от същата плоча. Сега вече нещата не са същите, но човек трябва да благодари /Лили също казва "Благодаря много!"/ На концерта във Варна си пеех и после отстрани на редовете си танцувах, ако това е простотии!?! Няма значение не се сърдя на непознатите клубари, които не ме понасят само,защото имам по-различно мнение. Благодаря и на композиторите и на поетите и на аранжорите и музикантите, защото без тях просто нямаше да има Лили Иванова въобще. Хареса ми какво написа Иванова преди време във "Всяка неделя": "Човек, който раздава любов заслужава и да получава!" Благодаря ти още веднъж, Слънчогледчо



"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.