Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:25 20.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Гласувайте зе белоградчишките скалинови [re: Дидka]  
Автор Axueв (Hooloovoo)
Публикувано20.02.09 21:49



Може ли да си поплямпам на глас,ей така просто...плямпането не е твърда позиция,не е вземане на страна,характерно за хората без мнение.....няма да ви досадя,надявам се....

"Гласувайте за...!"...гласувайте за Стоичков,за да стане най-добрият ...еди какво,за Бербатов,алеееее...няма лошо,гласувайте за Белоградчишките скали!
Аз ги харесвам,харесвам и Бербатов и Стоичков....почти,стига да не бе такъв галош като човек,ще промени ли обаче моя глас нечие мнение?
Вероятно - да.
Ще направи ли Белоградчишките скали по-високи,по - импозантни,по-"продаваеми" от Гранд каньон?Надали.....
Аз ги харесвам и не ги сменям за разни щатски пущинаци,колкото и да са Гранд!

Реви обаче,ти не си българин,това ще донесе огромни инвестиции в туризма(кой ще ги прибере - друг въпрос)......не знам,като че ли предпочитам да им се радвам ей така,не щото са най,защото са красиви ...



Тема Re: Гласувайте зе белоградчишките скалинови [re: Axueв]  
Автор Дидka (апедевсия)
Публикувано20.02.09 23:41



ще направи ли това гласуване Белоградчишките скали по- известни - със сигурност да .. кой ще вземе многото пари от инвестициите не знаем, но няма начин малкото пари от инвестициите да идат при хора, които имат нужда от тях .. кара ли те някой да гласуваш - твърдо не ..
все пак форумът е форум, за да прави някои неща известни или още по-известни .. определено формулировката на темата не е от най-подходящите, но това е предмет на друго обсъждане .. ако не бяха някои други форуми, от които аз разбрах за тази кампания, май нямаше от къде другаде да го науча .. българските телевизии се сетиха да съобщят, когато вече беше факт, че много хора са гласували за начинанието и така .. предпочитай ги и без да са по и най .. обичай ги защото са красиви, но не си ги дръж само за себе си (не буквално, щото са прекалено големи

), а позволи и на другите да им се радват ..

First rule:I RULE!!!

Тема Re: Гласувайте зе белоградчишките скалинови [re: Beco_]  
Автор Дидka (апедевсия)
Публикувано20.02.09 23:42



ама разбира се .. нищо лично ..



First rule:I RULE!!!

Тема Re: Гласувайте зе белоградчишките скали [re: Beco_]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано21.02.09 08:30



Българите сме баш комплексари, ама това не става за чудо...






Тема Re: Гласувайте зе белоградчишките скалинови [re: Дидka]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано21.02.09 08:34



ще направи ли това гласуване Белоградчишките скали по- известни - със сигурност да .. кой ще вземе многото пари от инвестициите не знаем, но няма начин малкото пари от инвестициите да идат при хора, които имат нужда от тях .. кара ли те някой да гласуваш - твърдо не ..
Дали въобще ще има някакви инвестиции?




Тема Re: Гласувайте зе белоградчишките скалинови [re: Дидka]  
Автор Axueв (Hooloovoo)
Публикувано21.02.09 13:33



На Банско вече се радват милиони....изключая,естествено обикновения българин.Звучи егоистично,за някои може би смешно...
Старозагорските бани днес изглеждат в пъти по-добре отпреди 10 години....и в пъти по недостъпни за старозагореца.Пий едно кафе за 3 лева,огледай спа центровете на велможите и кръгом обратно!
Дано някой ден Аязмото не стане "чудо на света" и на възпоменателния портал на дядо Методий да ни чакат с билетчета по 5 евро.

Кара ли те някой да гласуваш - твърдо не!Гласувайте за Белоградчишките скали!



Тема Омръзна ми !нови [re: Bgpunk]  
Автор милaниcт (АКУРАТЕН )
Публикувано21.02.09 15:19



Българите сме най интелигентните , най талантливите ,с най добрите спортисти и най вече футболисти

Обаче има световна конспирация,откриват ни допинг на щангистите , режат ни гимнастичките Имаме най красивите жени , нищо че половината са колкото шивашки метър Да не говорим за великите ни певчески и актьорски дарби / довечера ще гледаме кой български феномен няма да има конкуренция на Евровизия/ Футболните новини се въртят около гения на Бербатов вкарал само 7 гола за първенство
Стига с тази кампанийност , стига с това величаене Докога трезвите оценки на някои хора ще бъдат повод да бъдат обявени за нихилисти



Тема Re: Гласувайте зе белоградчишките скалинови [re: Bgpunk]  
Автор Дидka (апедевсия)
Публикувано21.02.09 21:35



ако си ги държим за нас, определено няма да има ..

First rule:I RULE!!!



Тема Re: Гласувайте зе белоградчишките скалинови [re: Axueв]  
Автор Дидka (апедевсия)
Публикувано21.02.09 21:40



ми не знам, Ахиев .. тия бани никога не съм ги харесвала и не мога да ги харесам .. така че не мога да разбера възмущението ти .. ако някой реши да ми даде пари да ида, може и да се замисля .. иначе не ..

въпреки старанието ти да унищожиш в зародиш ентусиазма ми, че може би веднъж ще направим нещо, което е добре за България, няма да стане тая .. и 15 евро да го напраят, пак ще ги дам .. но понеже това няма как да стане, въобще не мгоа да се закося ..

Кара ли те някой да гласуваш - твърдо не!Гласувайте за Белоградчишките скали!

First rule:I RULE!!!



Тема Re: Гласувайте зе белоградчишките скалинови [re: Дидka]  
Автор Axueв (Hooloovoo)
Публикувано21.02.09 22:40



не мога да разбера възмущението ти .....нищожиш ентусиазма ми...

...далеч съм бил от такива намерения,просто мисля различно,лошо ли е това?
Или в днешни времена инакомислието е забранено?
Изказвам мнение,различно от налаганото и от пазарното.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.