Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:56 16.04.24 
Градове
   >> Ловеч
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "Дрън-дрън" (тихо ъгълче:-)))нови  
Автор Бeзcъннa (лунна пътека)
Публикувано23.05.01 05:30



Тъй като отново не мога да спя, ровя за картинки, пуша по-последната цигара и слушам музика... Ей, BOO, не мога да си харесам нищо по-подходящо от твоите оцъклянки и си ги лепнах:-)))))
Кажете ми бе, хора - какво правите като не можете да заспите? Ама като сте си в къщииииииии, за навън и аз знам!
И какви са тия пойни птички посред нощ ако някой знае, да ми каже - много са ми странни по това време...

Като гледам, май кафе да си направя вече - то почти съмна...
Айде...




Тема е сега вече......нови [re: Бeзcъннa]  
Автор BOO ()
Публикувано23.05.01 08:48



просто няма как мъжете в клуба да не си паднат по теб

направо си прекрасна...


а за безсънието.... пробвай да броиш овце.... аз все се сещам за една серия на Мистър Бийн, дето не можеше да спи и взима една картина с едни овци /нещо като една реклама на Смирноф ако се сещаш/ и почва да брои.. броои брои и се обърква... почва отначало, пак обърква, пак започва.... и така няколко пъти...
накрая се ядосва, изважда един калкулатор, преброява колко са надолу и колко настрани, умножава ги и след това си ляга щастлив и заспива.....

та така.. само не знам от къде ще си намериш такава картина

tu non sai quello che sto passando...


Тема Re: "Дрън-дрън" (тихо ъгълче:-)))нови [re: Бeзcъннa]  
Автор lQ_O (Lily's LA-Z-BOY)
Публикувано23.05.01 10:43



5 X 30 litsevi opori
goresht dush
chasha mentov chaj ....
i ako sled tazi protsedura ne ti se dospi ...
ne znam ..
trjbva ti "shrink" ...
ama njakoj po - dobur ..
ili puk pij "valerian" ....

are .. lek sun ...

It's nice to be important, but it's more important to be nice!


Тема Re: е сега вече......нови [re: BOO]  
Автор Бeзcъннa (лунна пътека)
Публикувано23.05.01 14:10



Хе-хе! Това ми е най-смешната сцена от "Мистър Бийн"! (и момента, дето си бръсне езика) Иначе го недолюбвам, ама изобщо! Скоро ми пратиха една картичка с прескачащи овце - направо свят ми се изви, докато ги гледах, ама по-скоро щях да припадна, отколкото да заспя...

- - - - -
А сега вече... ще бягат от мене с тия кръвясали зъркели...




Тема Re: "Дрън-дрън" (тихо ъгълче:-)))нови [re: lQ_O]  
Автор Бeзcъннa (лунна пътека)
Публикувано23.05.01 14:13



Аз като реша, че няма да имам сили за другия ден, а трябва да свърша много работа, си налагам да заспя! Колкото може повече коремни преси, един дъъъълъг, мързелив душ и чаша топло мляко с мед...



Тема Чао засега...нови [re: BOO]  
Автор Бeзcъннa (лунна пътека)
Публикувано24.05.01 04:32



Ние ще ходим до Пловдив, ще видим едни чат-приятели и се връщаме вечерта. Може и да останем, но не се знае - не си представям да вися в хотелска стая и да гледам телевизия, ако детето заспи рано... Ще грабна някоя книга за всеки случай.

Приятно изкарване на празниците!






Тема алоу читанкатанови [re: Бeзcъннa]  
Автор BOO ()
Публикувано28.05.01 10:57



как изкара в пловдив? като гледам как сте натоварили колата само за един ден, представям си като тръгваш на море какво е
че и пътя до Пловдив не знаете

tu non sai quello che sto passando...


Тема Привет, привет!нови [re: BOO]  
Автор Бeзcъннa (КриваШапка)
Публикувано28.05.01 11:58



Изкарахме чудно! Не ми се тръгваше... Ваня издържа до посред нощ, търчеше из ресторанта и плямпаше с целия персонал! Така че не се наложи да прибягвам до литературна утеха.:-))) И не съм товарила чак толкоз колата, бре! Само един сак!(е, голям си беше, признавам...)
Нищо не казваш за Ловеч, тюююююю.... Хубаво ли беше времето, разходи ли се, какво прави там?


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...


Тема Re: Боже, Боже!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор BOO ()
Публикувано28.05.01 14:20



как се придвижват хората... тая метла какъв модел е

за Ловеч какво да кажа... времето беше прекрасно - топло и слънчево, разходихме се нагоре-надолу, но не се качихме на крепостта.... на Башбунар е хубаво, но доста безлюдно, имаше само две велосипедистки и двама влюбени, хванати за ръка... града си е все така безлюден, нямаше дори малко веселие заради празника /за сметка на това в Троян беше пълна лудница на 24-ти/

видях бебето на jamie - много е малко и е много сладко :)

освен това някои хора са ми поръчали да им кажа коя ръка си е вдигнал Левски /за паметника става въпрос/ -> вдигнал си е вече и двете ръце и се предава

направила съм доста снимки, но не знам дали ще излязат, първо трябва да си доизщтракам филмчето....

та това е с две думи, основно ядох и спах, много съм доволна и почината и т.н.


tu non sai quello che sto passando...


Тема Re: Боже, Боже! [re: BOO]  
Автор Бeзcъннa (КриваШапка)
Публикувано29.05.01 01:55



Боже, я! Разфучала съм се тия дни баш като оназ на картинката! На Хари Потър мязам по реактивно летене!
1.Те там вече нямат и настроение да празнуват? Много лошо...
2.Малко и мекичко бебченце? Ох, много се радвам и аз на бебоци, ама да са на някой друг:-))
3.Това за Левски някакъв лаф ли е? Не го знам:-((
4.Щракай, та да показваш!
Ама и аз съм една с тия точки.... Бе пак не ми се спи - отивам да чатя, че две приятелки ме овикаха - не съм се била вясвала... Айде!


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.