Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:13 20.04.24 
Градове
   >> Кнежа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Prodavam HONDA ACCORD 2.0 EX 16V...нови  
Авторgeri (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 22:14



Vs.exstri bez koza i klim, 91g., AGU - Lovato, kasko Bulins do 01.2004g., lizing - 5600lv. s mito GSM 088377083



Тема Re: Prodavam HONDA ACCORD 2.0 EX 16V... [re: geri]  
Автор navy (специалист)
Публикувано23.01.03 23:41



Такава кола струва максимум 2500 лв без митото, а може и да е вкарана на инвалид. За 5600 се купува Пасат.

Our enemies are always SIX FEET UNDER


Тема Re: Prodavam HONDA ACCORD 2.0 EX 16V...нови [re: navy]  
Авторgeri (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 19:46



Zna4i kolata e s mito!A 6to se otnasja za Passata-prosto njama mjasto za sravnenie s tova nemsko darvo-imal sm gi i dvete i go kazvam ot li4en opit!Prosto Honda e mnogo napred s materiala ot Passat v vsjako edno otno6enie!!!!!Samo koito e karal Honda toi znae i garanzija 4e njama da se ka4i nikoga pove4e na Passat!!!!!



Тема Re: Prodavam HONDA ACCORD 2.0 EX 16V...нови [re: geri]  
Автор navy (специалист)
Публикувано16.02.03 23:13



Значи не ми се иска въобще да водя разговор след твърдението, че Пасат- ите са дървета! Дръпнатите може да само и единствено добри крадци и имитатори на новите европейски технологии.

Our enemies are always SIX FEET UNDER


Тема Re: Prodavam HONDA ACCORD 2.0 EX 16V...нови [re: navy]  
Авторgeri (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 12:13



To4no obratnoto!!!Ti ne si v 4as a govori6 gluposti!!!!!!!



Тема Re: Prodavam HONDA ACCORD 2.0 EX 16V...нови [re: geri]  
АвторDido (Нерегистриран)
Публикувано10.03.03 10:16



imam 4uvstvo 4e go prevru6tate v li4en spor,a ne govorite po su6testvo za koli i po to4no za vuprosnata honda,no opredeleno mislq 4e nemoje da se tvurdi 4e pasatite sa durveta.Vij za Hondi ne znam nesum se vozil no 6te proverq koe e po golqmo durvo.no vij mili4ka da iska6 tolkova pari prosto e sme6no spored men za6toto imam mnogo priateli koito vkarvat koli ot 4ujbina i za tolkova pari zaedno sus mito i drugite mu raboti mije6 Mercedes 190 ili 200 da si vzeme6.4ao za sega




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.