Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 18.04.24 
Градове
   >> Ямбол
*Кратък преглед

Тема "Новата" НЕ фукционираща болница, защо не ВУЗ?нови  
Автор K9 (ентусиаст)
Публикувано23.07.09 20:40



Първо, което виждаш като идваш от чарганския път е една голяма сграда и зад нея боровец и ми е много жал, че не функционира сградата, не знам чия собственост (държавна или общинска), за мол не става,защото е много голяма сграда и е на края на града и се чудя ако има умни хора които мислят за Ямбол, да направят ВУЗ или филиал на някой голям университет в България (Стопански-свищов, Пловдивски или УНСС) градът ни има нужда от ВУЗ и млади хора!



ПП. Ако желаете това нещо, хайде да се обеденим и да искаме и да настояваме, ако не за нас, то за дацата ни и за градът ни!!!

Редактирано от K9 на 23.07.09 20:46.



Тема Re: "Новата" НЕ фукционираща болница, защо не ВУЗ?нови [re: K9]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано29.07.09 23:04



Ами и аз винаги съм си мислел, че един ВУЗ в Ямбол би бил много важен. Дали ще е в тази сграда или в друга няма значение!



Тема Re: "Новата" НЕ фукционираща болница, защо не ВУЗ?нови [re: ying_yang]  
Авторdryn (Нерегистриран)
Публикувано29.07.09 23:27



да и аз искам, но много зависи от кмета и общината, Градът ни има нужда от ВУЗ или филиал на ВУЗ. Защо не тази болница да не стане университетска болница



Тема Re: "Новата" НЕ фукционираща болница, защо не ВУЗ?нови [re: dryn]  
Автор apple-juce (новак)
Публикувано30.07.09 02:39



Идеята е прекрасна и тя не е от скоро .
Дали ще е тази сграда или друга няма значение , към тази сграда интерес имаха японците от Токуда .
Но понеже темата е за ВУЗ , ще кажа следното , навремето идеята за Тракийски университет тръгна от Ямбол с надеждата и намерението да е в Ямбол, сега знаем къде е .
Относно това да се обединим аз предлагам да искаме ямболски университет на името на Джон Атанасов .
И понеже първия американски колеж в България е бил в Ямбол да искаме да бъде възстановен !
В Ямбол е имало и френски лицей , там където сега е тубдиспансера .
Дори ако е нужно да се обърнем към американското и френското посолство за съдействие, това са хора които ценят и поддържат традициите си и със сигурност ще помогнат . Още повече, че тук интереса е взаимен .
Ако бъдат възстановени американския колеж и френския лицей , те отлично могат да захранват един ямболски университет на името на Джон Атанасов .



Тема Re: "Новата" НЕ фукционираща болница, защо не ВУЗ? [re: K9]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано30.07.09 09:22



Ямбол отдавна щеше да има американски университет, ако не бяха комунистите в областната управа, които казаха капиталистите да си го правят в Благоевград.


Снимката чака ъпдейт

Тема Re: "Новата" НЕ фукционираща болница, защо не ВУЗ?нови [re: apple-juce]  
Авторdryn (Нерегистриран)
Публикувано30.07.09 23:42



Ми хайде да съберем и да разпространим идеята до университети, ямболски преси, форуми ... Може би Ямбол е най-големият град в България който няма Вуз или фелиал на вуз (тех. колеж не го бройм)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.