Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 19.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Презентацията на града ...нови  
Автор hubavkata (непознат )
Публикувано21.05.09 11:25



Извинявам се предварително на всички ако нещо съм сгрешила със побликуването на клипа тук , намерението ми бе напълно доброжелателно и мислех че ще има доста отзиви дори било то отрицателни ,мнения доставяне на различни материали за да се направи нищо доста по красиво но явно никой не е харесал клипа за града и положения труд освен един човек който е писал мнение по темата не съм целяла комерсиализация .Исках да ви събудя но УВИ!!! Желая Ви успешно живуркане



Тема Re: Презентацията на града ...нови [re: hubavkata]  
Автор abat_toni (непознат)
Публикувано21.05.09 15:04



Хубавице, не се обиждай на Елхово. Ти си се постарала, направила си презентация, е добре! Не е нужно да искаш мнения от хората, те или ги има или ги няма. И в двата случая информацията е поднесена и тя ще си изпълни предназначението. На който не му харесва да не я глета или да направи по-хубава. Факта, че ти си проявила инициатива, но не срещаш обратната връзка с /не/благодарното население трябвя да е за пример за бъдещите ти творчески планове. И от мен да знаеш - нищо не прави даром. Казва ти го човек с богат и горчив опит. Колкото до Елхово, знай, че то е като заспал вулкан и в желанието си да го разбудиш може да изгориш в него. Ама "споко" , ще ти се помогне ако се наложи.



Тема Re: Презентацията на града ...нови [re: abat_toni]  
Автор hubavkata (непознат )
Публикувано21.05.09 15:17



abat_toni знаеш ли прав си аз бях до тук.Оставила съм ти бележка намери и я прочети ако можеш отговори



Тема Re: Презентацията на града ...нови [re: abat_toni]  
Автор hubavkata (непознат )
Публикувано21.05.09 15:19



Благодаря !





Тема Re: Презентацията на града ...нови [re: hubavkata]  
Автор Dimarhos ()
Публикувано21.05.09 18:28



Браво hubavkata,поздравявам те направила си нещо уникално за Елхово.И аз се учудвам че само Абат Наско те е поздравил за труда и за реализирания проект но може би и други хора от града не са го гледали още.Ако адреса е активен и само с клипване се отваряше щеше да се гледа от повече хора съдя по себе си защото го видях преди дни но не го отворих.Но това не е болка за умиране факт е че ти си направила нещо чудесно.Още веднъж ти казвам браво и с интерес ще очаквам развитието на проекта ти. Явно че си сериозен човек и в бъдеще може да се разчита на теб като инициативност и за по големи проекти за града въпреки че не живееш постоянно в него.БРАВО!



Тема Re: Презентацията на града ...нови [re: hubavkata]  
Автор hubavkata (непознат )
Публикувано21.05.09 18:42



http://vbox7.com/play:5db6cf5d





Тема Re: Презентацията на града ...нови [re: Dimarhos]  
Автор hubavkata (непознат )
Публикувано22.05.09 09:15



ако знаех как бих го направила мислех че като го сложа ще се приеме като активен линк но уви ,но сега го има на главната страница на сайта на ебхово и може да се гледа спокойно





Тема Re: Презентацията на града ... [re: Dimarhos]  
Автор hubavkata (непознат )
Публикувано02.06.09 14:53



благодаря ти





Тема Хм...нови [re: hubavkata]  
Автор JustDance (тотален)
Публикувано15.06.09 23:22



Добре е да се оценява положения труд, но ... това не е твоето амплоа.
Като за аматьорска презентация добре, но само до там. Лично мнение.

Тотален денс ето тук



Тема Re: Хм...нови [re: JustDance]  
Автор hubavkata (непознат )
Публикувано16.06.09 11:24



JustDance уважавам личното ти мнение но...............ти от къде знаеш какво е моето амплоа???????






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.