Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 24.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: бyбa]  
Автор donimv69 (непознат)
Публикувано22.05.08 18:12



Аз, писанчо, пич, буба и останалите които работите в общината или където и да е било другаде. Ще Ви помоля да излезете от тази тема, защото не съм я открила за да се саморазправяте по между си. Ако искате да се заяждате отворете си тема в този форум сложете си заглавие и пишете там каквото си искате. Тази тема е открита от мене за да изкажа болката на колектива си и този на с. Маломирово от начина по който бяха закрити двете училища. Ще помоля тук да влизат и да пишат само хора, които имат какво да споделят по отношение на проблемите на образованието в общината. Що се отнася до твърдението на Буба, че нямали да ми дадат наградата, въпреки че била гласувана. Ами много важно. Наградата е една минимална заплата нека да имат общинарите пари да се почерпят за мое здраве и да си спретнат поредния банкет. Мислиш ли, че на някой вече му пука за това. Аз не мисля, че по този начин ще ме злепоставят пред колегите ми. Напротив ще злепоставят още повече себе си. А аз все ще намеря пари с които да почерпя колегите си за празника 24 май и да се сбогувам с тях.



Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: donimv69]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 14:22



отваря се работа на Районната прокуратура..., да управляваш значи да увеличаваш и разпространяваш морала, образованието, щастието, предсмъртното писмо на Наполеон до неговия син..., Дони, честит празник, да си жива и здрава, ума не могат да ни вземат...



Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: dfghjk]  
АвторXXXXX (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 15:00



Абе верно ли, че са подменили вота на директорите за наградите за 24 май. Ако някой знае нещо повече да ме светне по въпроса. Говори се че няма да дадат наградата на номинирания директор, а на друг. Знае ли някой нещо по въпроса?



Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: XXXXX]  
Авторbuba (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 16:46



Аз още вчера пуснах съобщението, че и кроят шапка. Подмениха вота на Директорите. Да не ти пука Доне. Честит празник ти желая от все сърце. И да искат не могат да те стигнат. Ти си върха. А те са в подножието. И някои от тях там ще си останат.





Тема Re: Политиката клати феса на кмета [re: buba]  
Автор emo64 (непознат)
Публикувано23.05.08 19:39



Точно така. Тя е върха и те са под нея. И там ще си останат. Сега сигурно се кефят за това, че са и отнели нещо което е заслужавала. Ще станат ли от това те по-умни от нея. НЕ. Ще и стигнат ли ръста. НЕ. Бас ловя, че това е дело на оная нейна бивша колежка ПР. Как ли е дерзала горката. Ама то от общински простотии освен простотии не чакай.А от общински курви курвенски номера колко щеш.Честит празник и от мене Директорке. Да си жива и здрава.Еййййййййй и много си била хубава бе.Показаха те оня ден.

За известно време може да се лъже целия народ, но през цялото време не може да се лъже целия народ!


Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: emo64]  
Автор1112 (Нерегистриран)
Публикувано24.05.08 08:50



Много сте прави.Ангелова не е никаква специалистка в просветата,а една интригантка ,която на ден по няколко пъти ходи до долната сграда на разходка.След това си чати с дъщерите и внучето в София или пък си говори по служебния телефон вместо да работи.И за това преди три години под носа и домакинката на детскта градина Невен и открадна 12000лв.от стотинките за закуска на децата. Да 12000лв. няма грешка.Сами си правете сметката за какво става въпрос.Това е тя великата просветна специалистка. А да не говорим ,че в счетоводния и отдел работят трима човека.Не Плужак а е чист престъпник.





Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: 1112]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано24.05.08 09:08



Какво да се прави:
1. Мощен митинг "НЕ на мафията"
2. Незабавно разпускане на Общинския съвет чрез оставка или бламиране на Общинския съвет от 9 общински съветници
3. Избиране на Общински съвет от честни и компетентни, НЕ на мафията
4. Избор на кмет с образование, НЕ на мафията и марионетките
5. Незабавна операция "Чисти ръце" в общинската администрация за периода от декември 1983 г. до момента
6. Пълен и подробен отчет за състоянието на община Елхово
7. Започване на чисто, предстои много работа, има подготвени хора, НЕ на мафията
Две красиви създания казаха НЕ на мафията, Калина Колева и Донка Владева, нашите Жана Д"Арк и Райна Княгиня, ще ги оставим ли сами, НЕ на мафията



Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: dfghjk]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано24.05.08 09:26



124 ТД " Ямбол" СД "Вега 13 - Овчаров и сие" 838112890 гр. Елхово, ул."Търговска" 81-А-4 144454 лева зя данъци и осигуровки към 30.04.2008 г. дължи председателят на Общинския съвет Елхово...



Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: dfghjk]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано24.05.08 09:52



какви ги забърка кметът-овчар за 6 месеца?
1. Докара си фльорца от Бюрото по труда
2. Прогони 5 перфектни професионалиста от общината
3. Докара си семейната приятелка, Галката
4. това е
5. да си ходи
6. допълнете ме...



Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: 1112]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 08:58



Така е. Откраднаха парите на децата. Кмета още тогава трябваше да ги накаже и изгони, а той им дръпна в добрината си по едно дисциплинарно наказание и така си останаха нещата. Даже и домакинката не смениха а я оставиха да продължи да работи. Тогава трябваше Димитров да развърти секирата и да ги измаха.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.