Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:54 18.04.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Имам един такъв въпрос...нови  
Автор Haunter™ (обсебен)
Публикувано19.06.05 10:05



... тоя клуб има ли модератор и кога ще се махнат тия простотии за голфовете?!?!?!

И аз не харесвам голфове, а от "голфаджии" направо ми се присира, ама не го афиширам постоянно. Да му се не види и чудото, човек вече не може да намери нещо свястно да прочете... айде разчистете клуба малко, че това вече на нищо не прилича ...

Отказвам да чета латиница!


Тема Да бе...нови [re: Haunter™]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано19.06.05 11:06



...преди време не беше така, тук се разискваха хубави теми, интересни, намираше се инфо...а за голфовете...не са лоши колите, здрави, евтини, и красиви...не са висок клас, но затва и са евтини...който го оспори тва...значи не е в час ама въобще с нещата!




Тема Гледай сега...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Haunter™ (обсебен)
Публикувано19.06.05 11:47



... нищо против голфовете нямам, даже аз самият по принуда често карам един служебен голф. Личните ми наблюдения определено ме карат да не съм им фен, но това си е мое мнение. Обаче да се задръсти клуба с простотии по адрес на голфа (или на която и да е друга марка и модел) не го намирам за нормално.

Отказвам да чета латиница!


Тема Re: Гледай сега... [re: Haunter™]  
Автор butaloto (новак)
Публикувано19.06.05 16:59



Напълно съм съгласен! И хората от клуба, ако може да се регистрират и да не се допускат такива анонимни мнения и всякакви изказвания без регистрация! Така ще се избегнат много ПРОСТОТИЙ и глупости !



Тема 100 % ЗА!!!нови [re: butaloto]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.06.05 11:03



Аз отдавна си мисля че всички клубове трябва да филтрират, и да не се допускат нерегистрирани потребители...в смисъл и аз не съм им фен, ама пък е кофти да имаш голф и да четеш некви милиони простотии по адрес на колата ти...вярно, аз съм с 190Д, бавна, старичка кола, но е супер здрава, има хубава возия, харчи малко, и си е качествена изработка, все пак е била мерцедес
И като я плюят, и ми е кофти, защото знам, че тази кола ми е спасявала живота 2 пъти, защото е била именно такава каквато е...така че...много здраве! И вземете модераторите да обсъдите нашето предложение.




Тема Re: 100 % ЗА!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано22.06.05 19:34



Ex Vlado,Vlado...Ot dosta vreme 4eta mneniata ti tyk v klybovete i,.....abe po dobre da ne po4vam,4e niama da mi stigne vremeto.



Тема Кво се чудиш...нови [re: Radocar]  
АвторOOO7 (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 11:50



Виж само каква тема е отворил:

"Приятели, снощи ме спряха куките в плевен, и ми взеха книжката...бях употребил алкохол и май е доста, 1.43 промила.
Та сега ще има дело...кажете ми кво става от сега нататък, какви са най-вероятните санкции, казаха ми затвор до 1 година
И другото, още нямах време да питам адвокат, казаха ми да си намеря, горе-долу колко пари може да вземе за такова дело...колко време продължава то и т.н....
Много ви моля, ако знаете нещо повече, пишете ми....защото сте готини тук всички, може да ми влезете в положението...
Мерси предварително!!!"

Виж му и сайта:
http://vladobenz.250free.com/info.htm

А сега му крой шапка на акъла!!!
Компетентен отвсякъде.



Тема Re: Кво се чудиш...нови [re: OOO7]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано24.06.05 05:44



Tozi citat go pro4etox otdavna i...abe kakvo da ti razpraviam...



Тема Оф-топикнови [re: Radocar]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано03.07.05 14:49



Ще ме извиняваш , че съм го забелязал, ама ти нещо лично ли имаш към Владо-Бенц или само ми се струва. Щото ми прави впечатление, че се опитваш да му правиш оценка.
А темата тук е за съвсем различно нещо.
Не го познавам лично Владо, но му прави чест, че не ти се връзва.
Като те направят модератор на някой клуб - давай оценки колкото си искаш... в твоя си клуб.

Нищо лично! Просто държа на добрия тон в клубовете.



Тема Re: BlondNiggerнови [re: BlondNigger]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано04.07.05 05:08



Mай ти на него праиш оценка,не аз.Все още не съм си изразил мнението, но някой ден и това сигурно ще стане...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.