Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:15 25.04.24 
Автомобили
   >> SAAB
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Zaslugawa li si SAAB 9000 2,0Tнови  
АвторFURlOUS^ (Нерегистриран)
Публикувано11.08.03 10:18



Haresul sum si SAAB 9000T (185HP), no nqmam golqm opit s takiva avtomobili. Interesuva me dali dvigatelq i transmisiqta izdurgat na 4an4 :)), dokolkoto znam kupeto izdurga dosta.Ima li vazmognost za povi6avane mo6tnosta na dvigatelq.



Тема Re: Zaslugawa li si SAAB 9000 2,0Tнови [re: FURlOUS^]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано26.08.03 14:24



SAAB произвеждат и двигатели за самолети, така че предполагам биха ти монтирали и такъв двигател, ако не ти стигат 185 к.с.

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Re: Zaslugawa li si SAAB 9000 2,0Tнови [re: VOLVO 44O GLT]  
Авторлykчo (Нерегистриран)
Публикувано26.08.03 19:53



Тц. Няма да могат. SAAB дето прави самолети отдавна няма нищо общо с автомобилите SAAB. Така че забрави да си слагаш крила.



Тема SAAB 9000 2,0T... [re: FURlOUS^]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано11.10.03 18:33



Kolata e mnogo hubava! Bih kazal dostoen konkurent na MB124. Mo6tnosta e dostata4na za strahotno udovolstvie, kolata e neveroiatno stabilna, a spira4kite napravo kovat. Dvigatelia e dobar, kakto vsi4ki dvigateli na SAAB, no ne moje da se kaje sa6toto za skorostnata kutia, koiato e mnogo slaba za tozi dvigatel i se povrejda! Kolata uskoriava mnogo po-barzo ot prili4ieto, poradi visokia vartia6t moment pri neveroiatno niski oboroti! Parva e mnogo kasa, no kogato vkara6 vtora, kolata izlita!
Osnovnia problem, razbira se e poddrajkata! Kakto pri vsi4ki SAABi. Dokolkoto znam, rutinnata operacia - smiana filtri, masla i remaci izliza okolo 1000lv. Ottam natatak si smiata6... Uspeh! Kolata e varha! Ako imah pari v izli6ak, takava 6tiah da karam!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема ...бах тия филтри....нови [re: GAlNER]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 15:30



за 1000лв... Аз за тия пари направих почти пълен основен ремонт на Тойота Лендкрузър (вкл. труда)....
Тъпото е, че няма достатъчно внос на части за СААБ... иначе отдавна бих си купил такъв самолет... Винаги когато голяма, мощна и луксозна кола втора ръка е подозрително евтина, си има причини за това....



Тема Re: SAAB 9000 2,0T...нови [re: GAlNER]  
Авторjojo (Нерегистриран)
Публикувано14.12.03 19:31



Ne znam koi vi gi puska tiq muhi za 1000 ta leva no az si smenih masloto na moqat SAAB 900 S 95 god s filtera za 70 lv,osven tova dvigatelite im sa s verigi koeto ste re4e 4e sa po4ti ve4ni.Aide tova e ot men.



Тема Re: SAAB 9000 2,0T...нови [re: GAlNER]  
АвторKьлвaчa (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 17:03



Ичел сьм десетки мнения за Saab.И най накрая прочетох едно обективно мнение на Gajgner. SAAB -9000 e много добра кола. При потегляне и особено на втора не сьм имал случай някой да ме задминал.При покупката на колата нощем по магистрала сьм развивал 240 км/час, но Вие не го опитвайте, просто прецакох и четирите нови гуми.Не повече от 210 км/час.Изключително стабилна , особено при завой, безупречна спирачна система.Изключително слаба скоростна кутия.Имам чувството , че шведите са се разминали с синхронизацията мощност-скоростна кутия.Тапицерията сьщо е слаба, таван , на вратите. Скьпа на подрьжка.



Тема Re: SAAB 9000 2,0T...нови [re: GAlNER]  
Автор Jesica ()
Публикувано21.10.07 06:13



Strashen si napravo! Razbi me s tova, koeto si napisal...Mnogo kefi:)

I poslednoto izre4enie e napravo trepa4....!!

1000 lv mi zvu4i adski mn za tova, koeto si opisal.. Vse pak ...kolata e evropeiska..
za japonska da ne e 2-3000 lv....:(





Тема Re: SAAB 9000 2,0T...нови [re: Jesica]  
Автор nenni (kind)
Публикувано25.10.07 23:11



Ебати старата тема изровихте:)
Колкото до консумативите - цената е нормална, все пак това е СААБ.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.