Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:45 19.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Някой да си е имал работа с емблемата?нови  
АвторStefo (Нерегистриран)
Публикувано25.12.05 17:40



Счупиха ми еблемата :( Днес един приятел ми донесе нова, само че не цялата барабар с механизма отдолу дето и е продължението под капака ми само самата еблмеба, и трябваше да го разглобя тоя механизъм за да сложа новия кръг отгоре и така хубаво се оклепах, че незнам как ще съм ся.. Правя го иначе, сглобявам всичко ама тя си се върти на къде си иска дори и на страни, мисля, че маи не се въртеше настрани само напред и назад... има 2 пружини и една купка глупусти, някой да е наясно как точно се сглобява, преди да ида да си купя нова, че натам въри..



Тема Re: Някой да си е имал работа с емблемата?нови [re: Stefo]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано25.12.05 17:50



То слагането и махането са лесна работа има малък чалъм. Емблемата като е нова първо се пъха в дупката на рамката на решетката и после трябва да се завърти една пластина която обгръща отвън механизма и като се завърти тя се освобождава и сама се разтваря и става като контра от вътре и махането е невъзможно без чупене ако някой дърпа. Махането на емблемата става като се хване с клещи тая пластина която е застанала като контра и леко се дръпне надолу и със клещите се завърта докато застане в положение в което не е отворена като контра а е прибрана в дорната част на механизма, всичко става съвсем лесно.




Тема Re: Някой да си е имал работа с емблемата?нови [re: 5OOsel]  
АвторStefo (Нерегистриран)
Публикувано25.12.05 18:07



Да, това го разбирам, явно не съм се изказал както трябва.. става въпрос за самия механизъм на емблемата, не точно как се закрепва и откача а самия механизъм, нали знаеш, че под кръга има отдолу едно тумбесто такова дето има пружини работи, те са две пружини, едната бута кръга нагоре, а другата го дърпа надолу, всичкото го зглобявам готова за монтаж и тя си се върти и наляво и надясно.. нещо не е наред. Има пластина която държи едната пружина да не опира в ябълчицата дето се върти с нея и.. абе много е сложно :) Тоя немец ми еба мамата.. не мога да го направя да се мърда само назад и напред, вие си се накъде си иска :)



Тема Re: Някой да си е имал работа с емблемата? [re: Stefo]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано25.12.05 18:27



Наистина е сложно :) Прегледай внимателно да не се е счупило нещо, защото там не са чак толкова много части и дори да са разглобени по пътя на логиката би трябвало да могат да се сглобят и да няма проблем.




Тема Re: Някой да си е имал работа с емблемата?нови [re: 5OOsel]  
АвторStefo (Нерегистриран)
Публикувано25.12.05 18:33



Нищо чудно и нещо да липсва, щото я сглобявах по 20 различни начина и се същатата работа, накрая ще опитам или да я направя статична да не мърда поне да няма проблеми, или ще си купя нова.. то ся вече 20 лв.. мисля че са ментетата пак може да се спестят :)



Тема Re: Някой да си е имал работа с емблемата?нови [re: Stefo]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано25.12.05 18:37



Аз някъде имах една ама не мога нещо да я намеря за да и видя частите че така по спомен не мога да се сетя точно какво има и къде може да е проблема.




Тема Re: Някой да си е имал работа с емблемата?нови [re: 5OOsel]  
АвторStefo (Нерегистриран)
Публикувано25.12.05 19:45



Карай, ше се купува нова. Колко пари върви една такава хубава пура като твойта... много радва :)



Тема Re: Някой да си е имал работа с емблемата?нови [re: Stefo]  
Автор Vili_Hristov (Mazda 626,Gaz24)
Публикувано25.12.05 20:22



гледах ги някъде ментета емблеми по 5 лв...



Тема Re: Някой да си е имал работа с емблемата? [re: Vili_Hristov]  
АвторStefo (Нерегистриран)
Публикувано25.12.05 20:47



нали и тука ще са същите само, че по 20 лв



Тема Re: Някой да си е имал работа с емблемата? [re: Stefo]  
Автор Vili_Hristov (Mazda 626,Gaz24)
Публикувано25.12.05 21:01



е да, ама 4 пъти по-евтини




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.