Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 28.04.24 
Автомобили
   >> Honda
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Манияк)
Публикувано06.10.03 00:37



Предлагам - всеки ХОНДА ФЕН, който ПОНЕ ВЕДНЪЖ е писал в този форум да си даде мнението за това какво иска да представлява бъдещият ХОНДА фен-клуб сайт !!! Но, желателно е възможно най-кратко, точно и ясно да обясни какво иска да има, да представлява и т.н. - както казват "в резюме".

Да се опитаме да създадем НАШИЯ сайт, така като НИЕ бихме искали той да бъде.

МНЕНИЯ НА ХОРА, КОИТО ВИДИМО НЕ СА НА "ВЪЛНА" ХОНДА - НЕ СЕ ЗАЧИТАТ. Т.е. - мнения в които има сравниения (примерно: "ГОЛФ-а е по-БРЪЗ от CRX" и т.н.), закани, обиди, псувни и т.н. ще бъдат ТРИТИ !!!



Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Манияк)
Публикувано06.10.03 00:37



Ами - аз като чели си казах мнението на срещата. Всичко, целия сайт да е под формата на Форум, да има примерно една тема (в раздела "новини" да речем - примерно има нова тема - новина "Новата Honda NSX" - примерно де). В тази тема да си има снимки, да си има информация - абе да си е оформена грамотно и - същевременно към нея да могат да се прикачват мнения - всички видял я да има възможността да си каже мнението относно темата. Така е най-гот. Така - аз съм гледал немалко ХОНДА-джийски форуми и менно - тази "концепция". тази структура на сайта да я наречем е възможбо най-...."ЖИВА", най-истинска. Хората директно да могат да си кажат дерзанията относно някаква новина, статия и каквото и да било. Така както е оформен прословутия сайт -

! Това за мен е ИДЕАЛЪТ за истински ФЕН сайт (при това за Хонда/Акура ентусиаст). Просто - достатъчно е човек да погледне САМО ЕДНА тема в този сайт - да види как са оформени нещата - ще види какво удобство и кеф е човек да се рови из този сайт.

Иначе - относно форумите с какви раздели да бъдат направени - ами вижте това:


Просто прекрасна работа ! И примерно Аз ще се заема, във форума на всеки един модел от Хонда автомобилите - да има обяснено възможно най-подробно със таблици, със снимки и т.н. за отделни генераций, модификаций и т.н. за вски модел. Но едно по едно - то неможе отначало "да литнем"
Мисълта ми е - да се гледа като образец !!! Това мен ме кефи !

А - и ако може - самите форуми да са в ТЪМЕН фон, примерно да са в ЧЕРНО, а не в бяло (както на дир.бг-то) - бялото мнооого изморява очите. Ето - скивайте този форум - как е направен с ЧЕРЕН фон и бял шрифт - мен много ме кефи Незнам - това с цвета е въпрос на личен вкус, пък и - вероятно акто се рег-не човек има възможност да си избира за цветовите гами ?! Питам - защото не съм запознат.

Общо взето - това е от мен. Отностно името (адреса на сайта)- каквото и да е. Стига да има HONDA в него И ако може - сайта да се намира някъде на БГ сървър - защото има хора (като например моя милост ) които плащат за чужд трафик и ако сайта се направи на чуждестранен сървър и както по цял ден ще бъде човек в този сайт, на края на месеца ще ми хареса Но едновремнно да е видим и за хора ИЗВЪН пределите на нашата мила родина Примерно - имаше едно предложение от колегата "hipodilski" - honda.ludost.bg или нещо от сорта. Хем сървъра е в БГ-то, хем се вижда и от хора които са ИЗВЪН БГ-то

АМи - то не беше май май...не беше като "в резюме", ама.... Ко да се праи



Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор benji_crx ()
Публикувано06.10.03 09:25



ideqta ti zvuchi dobre.az ne razbiram ot kompiutri i ne moga da pomogna za tova razchitam na vas.do kolkoto imeto mislq che, "fen club honda" si zvuchi dosta dobre i na mqsto

crx


Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано06.10.03 09:48



Какво ще кажеш за оформлението на този сайт:

?
Верно компютърен е но идеята ми е оформлението.
Примерно пише се новина в главната страница и в нея има линк към форума със съответната тема в раздел новини.
Мисля че сайта и форума трябва да са 2 отделни неща...


DOHC VTEC


Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: PARADOX_sf]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано06.10.03 09:51



Забравих.
Според мен в адреса на бъдещия сайт трябва да фигогира думичката "club"...


DOHC VTEC


Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор w1zz4rd (HONDA MANIAK)
Публикувано06.10.03 10:26



az nqmam golqmi pretenci .. iskam da ima forum .. i zadaljitelno galeriq s si4ki 4lenove .. tovva e nai nai vajnoto za mene !



Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано06.10.03 10:57



Ami nqma da e lo6o v imeto na site-to da figurira i Bulgariq !
Naprimer "Bulgarian Honda club" za da e qsno i na nai prostiq zapadnqk,Rusnak i Indiec 4e v BG ima hora razbira6ti ot avtomobilite s marka Honda .
Davam go kato primer ,vse pak vie ba6 4lenovete na cluba 6te si go re6avate vaprosa de ,az sum Honda fan no ne sam sobstvenik !!!
Uspehi .


& Honda fan .

Редактирано от BUGATTl на 06.10.03 10:59.



Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор TYPE-R (lud fen)
Публикувано06.10.03 12:02



Veche beshe glasuvano na sreshtata za imeto na kluba v neta.Kicho dnes shte go registrira.



Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: TYPE-R]  
Автор str_8 (shuttle)
Публикувано06.10.03 13:42



Това , което сте замислили е страхотно
А това , което аз бих желал да има в сайта на разположение(ако може разбира се) е подробна информация за моделите HONDA - технически характеристики и малко история за марката разбира се.
Според мен форума не трябва да е отделно ,но това ще реши модератора.




Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор hipodilski (DTSofia)
Публикувано06.10.03 20:02



След дълги препирни вчера май достигнахме до някакви резултати и съответно днес с Кичо вече направихме постъпки по нагласянето на домейна hondabg.com към моя хост.

Относно оформлението и т.н. на сайта, разбрах, че вече имало някакъв съществуващ и всички го били харесвали, така че новият ще се развива на негова база. ОК, лошо няма, но ако все пак се окаже, че трябва нов дизайн, аз съм на разположение да се заема с въпроса. Който му се занимава, може да попрегледа така нареченото ми портфолио на адрес

(което ми напомня, че трябва да го ъпдейтна малко, защото последните ми проекти не съм ги качил още), за да види какви неща горе-долу бих могъл да изфабрикувам.

Колкото до форума, моето предложение е да минем на (според мен най-добрата изобщо) системата Invision Board, с която съм адски добре запознат и мога да твърдя, че ще свърши повече от идеална работа. Можете да видите работещи инвижъни на (където между другото съм администратор), , и т.н. Изгледът, разбира се, не е задължително да е точно в тази цветова схема, из интернет има една каруца различни скинове за този тип форум, така че можем да го нагласим както си искаме. Тъй като стана въпрос дали може да се вижда в threaded view, както е тукашният, отговорът е - може, с помощта на един хак, който обаче аз не съм много сигурен, че е добра идея да се използва. Моето лично мнение е, че flat view в комбинация с цитати по постовете (както си е инвижън по принцип, разгледайте горните форуми да се ориентирате) е далеч по-удобен начин за показване на съобщенията.

Ами това е засега, надявам се утре вече да имаме работещ домейн и да пристъпваме към по-съществената част от заниманието.



Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!! [re: hipodilski]  
Автор Rocco1 (Type R)
Публикувано06.10.03 20:09



Tova invison board, mi izglegda dosta dobre, az sum za taia ideia!!!



Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: Rocco1]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано06.10.03 20:37



haide de nai na kraia seriozno se hvanahte spored mene po dobre e fla6 da e siteto i da moje da se 4ete na BG i na En sus znamenca suotvetno ta da moje i 4ujdencite da ni vidat

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: hipodilski]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано06.10.03 20:37



Форума който предлагаш си е много добър, а този тук е вече остарял и ГРОЗЕН, аз съм за Invision Board, кога ще правите регистрацията?
А иначе хвърлих по едно очо на сайтовете които си правил и ме кефят, само дали ще ти остава достатъчно време да се занимаваш със сайта на Хонда, помисли си.....



Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: M_TYPE]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано06.10.03 20:40



Ами то няма да е голям проблем да се направи да е на БГ и EN щото и без това ще се првежда от английски на български



Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: hipodilski]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Манияк)
Публикувано06.10.03 21:04



СУпер са форумите

PS: я кажи моляте че ми е интересно - твоя nick name е само случайност или наистина имаш нещо общо с музикалния бизнес и групата Хиподил ?! Ако не е тайна де



Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано06.10.03 21:07



Не искате ли все пак сайт за япоските коли като цяло?




Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: Resurrector]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Манияк)
Публикувано06.10.03 21:24



По принцип и Jамие много пъти ми е приказвал за един общ Японски клуб - идеята наистина не е лоша. Но - друго си е да си има нещо за отделния авто производител
Айде на първо време - да израдим чисто Хондовия, пък после да мислил са всеобщ Японски Едно по едно



Тема Naprawenoto do tuk!нови [re: ADH-Honda]  
Авторgkb (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 23:00



eto i towa koeto e napraweno do tuk :)



ako iskate imam i PSD na razpolovenie (na koito move da mu pomogne) :)



Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор mba (непознат )
Публикувано06.10.03 23:06



Pisha za pyrvi pyt, taka 4e ne spazvam edno ot usloviata na ADH za "pisali pone edin pat", no smiatam,4e v saita triabva da ima informatzia za servizi, rezervni 4asti i tips, osven ne6tata koito biaha predlojeni dosega , razbira se. Spored men tova sa polezni ne6ta za vseki HONDA fan, a ima i mnogohora, koito ne mogat (niamat vazmojnost ili skills da po4erpiat info za svojata HONDA.



Тема Re: Naprawenoto do tuk!нови [re: gkb]  
Автор mba (непознат )
Публикувано06.10.03 23:09



Napravenoto do tuk e super. Ne go biah vidial. Prodaljavai v sa6tia duh.



Тема Flash suxz bratleнови [re: M_TYPE]  
Автор w1zz4rd (HONDA MANIAK)
Публикувано06.10.03 23:11



flash mnogo tovari lagva i kvo li ne oshte .. nese izdarja .. swish kadeto e mnogo po leko ot flash tovari .. da ne govorime za flash .. nqma smisal ..



Тема Re: Naprawenoto do tuk!нови [re: gkb]  
Автор hipodilski (DTSofia)
Публикувано07.10.03 09:23



Много яко, поздравления на който го е правил. Аз лично не виждам смисъл да се работи наново дизайн, така че най-добре да действаме на основата на това. Засили psd-то насам (

), моля те, за да мога съответно там да си действам с новите item-и в менюто и т.н. когато му дойде времето. Мерси предварително.

Редактирано от hipodilski на 07.10.03 11:46.



Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор Chicken (Yellow)
Публикувано07.10.03 10:50



Здравейте,
аз лично поддържам тезата на Парадокс, че сайтът и форумът към сайта трябва да са разграничени. Така ще е по-прегледно и човек бързо ще може да се ориентира към интересуващите ги неща.

Концепцията на http://www.abto.bg/honda/honda/ много ми хареса и мисля, че може да се използва за основа на сайта (като доста се разшири и обогати, разбира се), а що се отнася до форума - одобрявам тази система Invision Board.
Сигурна съм, че ще стане един страхотен сайт!


Don't know what ya got till it's gone!


Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор KnownHow™ (CIVIC SHUTTLE)
Публикувано07.10.03 17:20



Прочетох мненията по-долу. И моето мнение е , че сайта и форума трябва да са отделни един от друг. В сайта трябва да има линк към форума. Но да са отделни. Сайта да има раздели по един за всяко моделно семейство на Хонда, Например Accord, CIVIC, PRELUDE и т.н. Във всеки раздел да се показва историята и развитието на модела със снимки и кратки анотации. И който иска по-подробни сведения за съответния модел модификация да може да слезе на още по ниско нива вече за конкретния модел

Искам да знам всичко за колата си!


Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор Maйнa 6-тa reн. (Honda forever)
Публикувано07.10.03 21:47



давайте пичове,каквото и да направите,ще е супер!!!
не мога да помогна в случая,но ще се кефя с вас!!!




Тема Абе с тоя езикнови [re: Maйнa 6-тa reн.]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано08.10.03 20:35



и с моята клакьорка бая работя ще отхвърлим, чувствам :-))
Сега - по темата. Аз смятам че един портал с форуми, обяви, мейл листове, статии - това е общо взето. Никакви разделяния - това е моето мнение.

UB40 !



Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор GNK1 (fen)
Публикувано08.10.03 20:59



Napalno podkrepjam ADH!!!!!!!!!!!!! USPEH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: hipodilski]  
Автор hipodilski (DTSofia)
Публикувано09.10.03 09:00



Айде, готови сме вече с домейн:

, като засега там както виждате, няма нищо съществено. Старият сайт такъв, какъвто е, е сложен на , a psd-то вече пристигна при мен и днес по-късно ще почна да действам по въпроса. Също инсталирах и новия форум, като адресът е , но не съм си играл още да му нагласям цветовата схема и т.н., така че си е син. .

Ами това е засега, надявам се в най-скоро време да напреднем още.



Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: hipodilski]  
Автор Rocco1 (Type R)
Публикувано09.10.03 09:08



Super e, davai v sushtia duh Hipodiski, Nai nakraia i nie da si imame svesten forum, dano da stane skoro......



Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор Kicho (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 09:42



az sym za pyrvia dizain na iste , koito zasega e na http://hondabg.com/old
samo tozinadpis otdolo neshto ne mi haresva "НАДЯВАМЕ СЕ ЧЕ И ВИЕ ЩЕ СТАНЕТЕ ЧАСТ ОТ НАШИЯ КЛУБ!". traibva horata da iskat da stanat chlenove a ne da se mychim da gi sybirame :)
v foruma da ne se razdeliat modelite. ne sme koi znae kolko goliam klub ;)



Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: hipodilski]  
Авторgkb (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 10:17



abre pich movesh li da mu smenish designa na foruma, pone da go setupnem w cherweno ili neshto podobno???

twa niakakaw wariant na PHPFORUM li e?



Тема Re: АНКЕТА: За бъдещият сайт !!!нови [re: hipodilski]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано09.10.03 20:53



нещо линковете НЕ бачкат(((




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.