Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:13 25.04.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Audi B4нови  
Автор Южняk (непознат )
Публикувано21.10.08 22:19



Здравейте,искам да си купя Ауди Б4 производство 94-95г и имам няколко въпроса относно този модел и се нядявам компетентни хора да ми оговорят на тях.Първо наистина ли тези коли не гният и не ръждясват(ако не са удряни естествено). Второ-как са откъм двигател.Един разбирач ми каза, Ауди не поддържали постоянна температура на двигателя,примерно като БМВ и японките,и това можело да докара проблеми на двигателя.Трето-с какъв двигател кола е по- добре да търся-2000кубика-90коня бензин или 2000к.-115коня.Четвърто-какъв разход дават горепосочените двигатели при добре запазена кола.



Тема Re: Audi B4 [re: Южняk]  
Автор skobara (непознат )
Публикувано28.11.08 23:03



Колата е много добра!2,0L.-115ps.е култовия агрегат на AUDI'b4'.Да наистина те не гният.За справка погледни PASAT4,та той повече прилича на АУДИ б4 от колкото на Пасат 2.Ауди явно водят тенденциите за дизайна на концерна.Повечето от тези автомобили са произведени,през 1991-1994г.и са със много добри екстри.Повечето автомобили от средния клас произведени през следващите 10 години не могат да се похвалят с тях.Пълен ел. пакет,'ABS',хидравлика на волана,'QUATTRO',a и 15' джанти говорят сами по себе си за моща на автомобила.В заключение бих добавил,че наистина това е един много добър автомобил който е събрал върховите технологии от края на 80,които са актуални и до днес разликата е в качествените материали които са използвани тогава.





Тема Re: Audi B4нови [re: skobara]  
Автор BigDaddy (непознат)
Публикувано04.12.08 17:37



Супер автомобил! Имам го от 6 г. взел съм го с леко обелена боя на единия калник, така си стои, никаква ръжда не се е появила. 3 г. стоеше навън целогодишно, все още няма ръжда. Не е за състезания, но какво от това. Страхотно се държи на извънградско, под 8/100 за 2 литра двигател при скорости между 100 - 120 км/ч. Колкото до температурата, явно датчика е поставен така, че когато съм на дълъг път показва винаги по-ниска температура от нормалното, но съм сигурен че двигателя си работи в оптимална температура. Дано не се изказах некомпетентно :) Частите са сравнително евтини и засега не съм сменял кой знае какво, предимно консумативи.



Тема Re: Audi B4нови [re: Южняk]  
Автор jay_z (непознат )
Публикувано17.11.09 15:41



аудито е наи добрата кола според мене имам го от 7 години ,но обаче е спортната версия и за това на тези пичове им се струва че не вървят тяхните просто пак си е 2000 кубика 115 коня но има принудителни помпи,а за въпроса с гниенето няма никакви проблеми нито пак с температурата на двигателя поддържа си постоянно 87-90 градуса с улекотено купе е просто наи готината колаа





Тема Re: Audi B4нови [re: Южняk]  
Автор !!!*.*666 (непознат )
Публикувано20.10.10 11:49



Здрасти пич .Пздравления за добрия избор на кола която по ламарина ще те ндживее.имам такова аудиб4 което го бяха прегрявали преди да го купя и не знаех това та ми се наложи да напрява почти основен ремонтзащото бяха напълнили маслената магистрала с клигеритови остатъци когато са сменяли гарнитурата на главата.Е аз карах близо 50км с топащи лагели на двигателя за да се прибера и целия ремонт ми излезе по малко от 1000лв за нов валс лагери и биели нов съеденител и нови тампони на двигателя.колкото до разхода ами за 2000 кубика градско стига и до 12 в пиковия трафик на София но това когато пеш стигаш по бързо отколкото с кола

иначе е окло 10 градско и 12 газ крам го изключително на газ.Е на газ е малко по тромава но пък за това имаш лост за скорости на по малка предавка дърпаш по-бързо 2ра скорост е доста дълга и нямаш грижи при изпреварване лепите за седалката.



Тема Re: Audi B4нови [re: Южняk]  
Автор Siciliqneca (непознат )
Публикувано04.11.11 15:07



brato kaji na toq razbira4,4e ima problemi toi s glavata,a ne auditata s postoqnnata temperatura.
imam audi kupe 2000 kubika orginalno s 120ps s nekva dopulnitelna vsmukatelna klapa(zavodsko)-i tova 4e ne e za sustezaniq moje da se pospori.2.3 nemoga da go mina,no2.6 sum se durpal su6to gleda6e mi zadniq nomer. pulna elektronna injekciq,vsi4ki ekstri za modela.
tezi koli sa unikalni,ne gniqt,za6toto sa s aluminizirana lamarina4uknah q leko na zadniq kalnik vejdata,boqta padna predi 2 ili 3g i rujda nema,dvigatelite sa 4ukove ot vsqkude-KOLA ME4TA.
otnosno razhoda gradsko sum ot 10-12 zavisi kaka q nastupvam,izvun gradsko ot 6.9-8.8 pak v zavisimost kak q karam.OB6TO VZETO SUM MNOO MNOO DOVOLEN OT KOLICATA
ba6ta mi i toi ima audi no qiceto mejdinkata m/u 80 i 90 s celiqt stop otzad i toi e mnogo dovolen.

I AKO NQKOGA Q SMENQM TO 6TE DA E PAK ZA AUDI SUS SIGURNOST.

Редактирано от Siciliqneca на 04.11.11 15:14.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.