Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:24 20.04.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема раздават награди за PRнови  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 10:39



знаете ли? в понеделник БДВО ще награждава най-добрите в бранша!



Тема Re: знаеме.... [re: Heдoвoлнa]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано17.05.01 10:45



ама да кажа - наградите няма да се "раздават"...
...ами според проектите... така... нали - на конкурс като на конкурс :)

I'm out of coffee... snif...shif...


Тема Re: знаеме....нови [re: Aвaтapчe]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 11:49



грешка, грешка... обърках вратата... голяма грешка!
Ще присъждат награди по заслуги!



Тема Re: знаеме....нови [re: Heдoвoлнa]  
Автор victors (непознат )
Публикувано17.05.01 17:45



Знаеме за конкурса на БДВО, даже по-смелите участват. Класирането е по различни категории, наред с най-добра кампания, ще се номинират най-добър специалист, най-голям гаф, най-добра книга. Съдейки по подготовката на конкурса, имам всички основания да вярвам, че най-високите оценки ще отидат тъкмо където трябва. Разбира се, оценяват се проекти, които реално са предложени.[



Тема Re: раздават награди за PRнови [re: Heдoвoлнa]  
АвторAssencho (Нерегистриран)
Публикувано18.05.01 09:52



А знаете ли, че поканите за участие в конкурса пристигнаха около седмица преди крайния срок, че са печатани в "една от малкото специализирани агенции", която кой знае защо е претендент за голямата награда и кандидатите трябва да си пращат проектите на пощенската кутия на същата тая агенция. Дори и да съм уверен, че моя проект ще спечели, просто няма да го пратя на този адрес. Това хич не е ПР-ско си мисля.

Или да кажа отново "българска работа".

Няма да споменавам, че председател на журито е авторитетен специалист - чужденец, само дето има сантиментални чувства към една от управителките на горенеспоменатата агенция.

Или да кажа отново "българска работа" ?!?



Тема ееееееееееееееееее!нови [re: Assencho]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано18.05.01 10:03



ееееееееееееееееееееееееее! да ти вярвам ли? не, че съм някаква непоправима идеалистка, дето още мисли, че има абсолютно обективни конкурси, ама... ако това което твърдиш е истина - няма ли да стане скандал в гилдията! останалите агенции ще си траят ли като "долната част на гърба"?!? и тъй като и без това си анонимен що не кажеш поне фаворитите, да си подготвим поздравления отсега!



Тема Re: ееееееееееееееееее!нови [re: Heдoвoлнa]  
Автор Assencho (непознат )
Публикувано18.05.01 12:02



само дето бях забравил да се регистрирам преди да вляза, но това което съм написал е истина

ти нещо друго ли си мислеше
или тайно се надяваше да спечелиш?!?



Тема Re: ееееееееееееееееее!нови [re: Assencho]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано18.05.01 12:58



ааа - не. то моя случай може да се вербализира с една мисъл на Ицето Стоичков "Кой'т играе - пичели, кой'т не играе - не пичели". не се надявам да спечеля щото не участвам. освен ако не направят конкурс за най-щури идеи, хрумнали на хашлачка дето цял ден си клати краката и фантазира на тема PR-кампании....
обаче все не ми се искаше да вярвам, че конкурсът е предрешен, още повече когато прочетох името на Тодор Петев в журито /а аз съм му тайна почитателка, ама не казвай на никого/




Тема Re: ееееееееееееееееее!нови [re: Heдoвoлнa]  
АвторПackвил (Нерегистриран)
Публикувано18.05.01 15:59



Никога няма да дам проект, който не е видял бял свят. това е непрофесионално и рисковано. Може да се участва с вече успели проекти, които са факт от миналото.
За всички, които не са се занимавали с ПР ще кажа, че тези конкурси се правят за някого. Никой уважаващ себе си ПР специалист или агенция няма да изложи предтоящи проекти, а само кампании, доказали своята ефективност. И дори тогава е много вероятно да не ги оценят по достойнство.
От опит знам, че успешните кампании са добре платени и дали ще участват в конкурси не е от голямо значение.



Тема Re: ееееееееееееееееее!нови [re: Assencho]  
АвторOgilvy (Нерегистриран)
Публикувано18.05.01 23:58



Бих оценил мнението на професионалист. Това което си споделил не звучи като мнение на професионалист, а като на човек, който има някакъв проблем. Кажи какъв ти е проблема - та ако можем да ти помогнем. Чувстваш се недооценен или ....? Озлобен??? Някой ти спъва пътечката нагоре..??? Любовни разочарования??? Все някакси ще го преодолееш...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.