Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:37 18.04.24 
Професионални
   >> Военни
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Какво работят военните?нови [re: hidrazin4o]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано02.03.17 23:06



Да така е НАТО пази и остров Кипър. Не знам от какво го пази ама го пази.НАТО за едни е майчица за други мащеха излиза, ако съдя по Кипър. Дано не изпаднем в положението на Кипър.
Работата на нашите военни е да предпазват НАТО от такава позиция спрямо нас.И НАТО знае с кого си има работа. Щом още не сме като Кипър. Като помисля май само армията ни остана.



До "Ще видя..."

Чест и слава на тези мъже и жени!Каквито и кусури да им връзваме те са тези които се борят реално да я има България. Интелигентни и благородни люде са те, носят и понасят всичко.
Има мърши ама къде ги няма, но не оцеляват дълго.Те са по доблест и мъжество по горни от всички други съсловия на обществота. Устава там е един от векове: Живей и умри за родината. Българските военни са най дискриминираният и най дълго подтисканият български професионален бранш. Един военен до смърта си е военен независимо от всичко. То трябва да има книги на тая тема поне ама книжарниците станаха хлебарници.Библиотеките се провалиха, училищата се извратиха.
Е, аз да попитам какво работи един архитект тогава как да ми го обясниш в две думи което ти искаш от тук пишещите.Всеки не може да бъде архитект но и военен не всеки може да бъде.Щом има Военна Академия значи нещо работят. Попитай там какво работят военните. Аз така бих направил ако сериозно искам да знам какво работят военните.Виждали ли сте военна карта на село Добринково например Кои я прави тая карта? В общината ли я правят
Или сателита бил руски бил американски. всичко се обхожда измерва питат се местните кой рът как се казва и представа си нямаш колко много ама много работа има А схема на оръдеен навод виждали ли сте доста по сложно от телевизор е и от два и от три телевизора е по сложно. Това кой го учи и кого ползва Мечо Пух ли? Да подкараш 2 или 4 или 6 или 8 оръдия в пълен синхрон и да сплескаш моторчето на самолет който е на 4 или 6 или 8 или там колко километра както си лети. Това за да стане от първия или втория залп как се постига знаеш ли. Да форсираш река Сазлийка или река Дунав с еднаква сигурност и с минимални загуби то да не е като да си вържеш връзките на лявата обувка. И още и още. Работата на военните е работа за интелигентни хора но и дисциплинирани. Трудна е тая комбинация. И още военните имат уважение към труда на другите, нещо което в представителите на гражданските професии някак си по не се чувства. Например днес се купуват дипломи за 8 клас, купуват се села, заводи банки за да се фалират, флотилии цели се купуват Говоря за България но рота войници няма как да си купиш или два три генерални щаба пак не можеш. Аз така мисля не те карам да обичаш военните.Казвам ти само че са заети хора повече от колкото си мислиш но строгото разпределение на задълженията им и иерархичната им структура ти пречат да го осъзнаеш бързо и ефективно То това е и работата на военните да правят нещата бързо и ефективно. Да побеждават или да губят аргументирано. Но нека да побеждават казвам. Защото в сражението не е както в състезанието, там има и жертви.

Някак си помогнах ли ти "Ще видя..."?

Редактирано от stillpigi-166243 на 02.03.17 23:31.



Тема Бюджетна...нови [re: Щe видя...]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано19.05.17 09:00



Ето ти мнението на един компетентен човек:





Тема Фамилно...нови [re: Щe видя...]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано19.05.17 09:24



Ето един такъв. Може би





Тема Секс скандал...нови [re: eekk]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано19.05.17 11:10



Ето нещо по- конкретно:





Тема Re: Секс скандал...нови [re: vehtiya]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано19.05.17 11:17



Не че си говоря сам, ама ето и едно принципно мнение по въпроса:





Тема Re: Бюджетна...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано19.05.17 13:22



Ти какво, не знаеш какво означава думичката никога ли?
Просто факт - никога няма да взимаш мноооого пари за работата която работиш.
То не и че трябва да взимаш дори тези пари които сега ти дават.
Абе ти до оня ден ми обясняваше че не било задължение на бърза помощ да носи пациента до линейката бе.
Трябвало близките му да го носели...
То и затова ви бият.
Има много лекари които са груби, некомпетентни, не си знаят задълженията, не са си прочели законите и правилниците ...
А лекарите изнудващи пациенти ... да не отварям дума чееееее...





Тема Re: Бюджетна...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано19.05.17 17:41



Абе ти до оня ден ми обясняваше че не било задължение на бърза помощ да носи пациента до линейката бе.

Хидразинчо, точно за това ли намери да се хванеш? Екипа на Спешна помощ най- често се състои от лекар и шофьор. Хайде аз мъкна когато се налага, ами ако лекаря е жена? Ама простака си е простак... Пък що се отнася до това кой колко пари трябва да взема... Колко ли пари трябва да взема един търтей за да си разхожда фуражката и пищова.



Тема Педалите... [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано19.05.17 20:38



Стига с тази хомофобия Хидразинчо. Всяко прекалено нещо е съмнително. От мене да го знаеш.



Тема Лекари...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано19.05.17 20:50



Има много лекари които са груби, некомпетентни, не си знаят задълженията, не са си прочели законите и правилниците ...

Така е Хидразинчо, има такива лекари. Затова и се опитвам да пиша най- вече в клуб Медицина- за да могат пациентите да се ориентират в положението и правата си и да пресяват читавите от калпавите лекари. Твоите непрекъснати заяждания и злобарство отравят атмосферата и убиват всякаква възможност за продуктивна дискусия. И не само в клуб Медицина.



Тема Пари...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано19.05.17 20:52



Просто факт - никога няма да взимаш мноооого пари за работата която работиш.

Е, ти пък взимаш. Съвсем заслужено разбира се.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.