Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 25.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Така, така!!!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Peчниkapя (разсеян)
Публикувано19.08.08 16:27



И аз, кат бях в Италията в началото на лятото, се чудех за какво точно предупреждават пътните знаци "Опасна курва"...
А то не било, че ме чакат такива, хъм, ... опасности, ми че идвал опасен завой!



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от Peчниkapя на 19.08.08 16:55.



Тема Re: Така, така!!!нови [re: Peчниkapя]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано19.08.08 16:39



За мен по-смешното беше, че и на албански завойчето е с нашето значение

Поне така казват знаещите го

Моят град:
Автор:Mr.Anderson

Тема А, нормално.нови [re: Фиш]  
Автор Peчниkapя (разсеян)
Публикувано19.08.08 16:54



В албанския, като език без собствена литература и нормално езиково развитие, както и като култура, непроизволно излязла от гъза на Централна Европа, бивша италианска колония, е съвсем нормално да има голямо число италианизми.

Ха-ха, познавам човекЪТ, който съставя от някъде 18-19 г. все още неиздаденият първи българо-албански речник. Та... една вечер на чашка го питам какви източници ползва за пустото му съставяне. Той ми каза: "Ми, взимаш албански текст, проверяваш в италиански тълковен речник и... си готов."

Това е пиянски черен лексикографски хумор, разбира се. Да не вземе някой да го приеме навътре и да ми вдига скандали в клуба.

Аре! Аз след малко отивам на откриването на изложба.



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Тема ...я да се намъкна в кокошарника...нови [re: Heли.]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано21.08.08 00:47



... за да кажа че като гледам по улиците някои жени са се родили с климакса.. така както и някои мъже с андропаузата..


И си мисля не е ли това по-простичкото обяснение, че са отритнати... неудовлетворени от себе си и другитеа не нещо свързано с възраст и т.н...???

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема изкудкудяквам в знак на пълно съгласие...нови [re: Apxaнreл]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано21.08.08 11:47



...с тази крайно неприятна и, за съжаление, силно натрапваща се оценка на ситуацията.



Нещо повече.
Погледни дира(.bg).....толкова е масов случая, малко старомодно формулиран от един покоен "революционер"-" Ти почваш да му говориш за култура(или др.), то, чело-недочело, се хваща за...кобура".А там-цял пълнител халосни, но шумни "патрони" от натрупани комплекси и несбъднати копнения.(Плюс, понякога, дълготрайна и раннодневна злоупотреба с някои спиртове и др. подобни)УжасТ!
..... Какво ти тук кудкудякане, той лае в захлас,... човекът! И, отвреме навреме, вие срещу луната.

Но си струва...заради няколкото наистина УСМИХНАТИ виртуални събеседници с ИСТИНСКО И ДОБРО чувство за хумор (по-рядко и от еделвайс, уви.Защото няма нищо общо с нискорастящта ни и твърде щедра самооценка.).Тук поне не е улицата, не е офисът, не е на мара магЪзина-прескачаш вечните начумерени и куходрънкащи никове и готово.Вече си в райските градини и кокошкарници.Както и подобава на един архангел, па макар и виртуален.



Редактирано от Heли. на 21.08.08 12:08.



Тема Re: Климакс [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Grok (член)
Публикувано21.08.08 15:46



Що бре?
Думата означава оргазъм. Така и не разбирам защо си мислиш, че е лошо име за фирма.



Тема Re: Климакснови [re: Grok]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.08.08 17:47



Това за оргазма съседчето по креват в детската градина ли ти го каза?

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Оргазъм?нови [re: Grok]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано21.08.08 18:22



Един от двамата има много сериозни пропуски в общата култура





Тема Orgasm Ltdнови [re: Grok]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано21.08.08 18:46



Не, Оргазъм OOД е съвсем друга фирма.





Тема ...м-дааа...нови [re: Heли.]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано22.08.08 00:03



... наистина си струва заради малкото неща, които си заслужават да преровиш кофите с боклука

(т`ва бпо отношение на дир-а)...
Иначе да... райските кокошарници са ми слабост... така и не можах да свикна с градините.. и сигурно защото според библията ангелчетата били безполови... та виж са къде съм се тропнал... в кокошарника сред жените

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.