Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 16.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: на пътечката - мечканови [re: Tani4ka-2OO8] Отговор на мнението
Автор avg (член)
Публикувано27.01.10 14:04



само да кажа ,че има много голяма разлика между човек който е учил английски и друг който го практикува постоянно-това за местото на преводача в отбора отговорен за покупката.И е много важно да можеш да се пазариш- чужденците уважават това.



Тема Инови [re: Tani4ka-2OO8] Отговор на мнението
Автор jamie (градинар)
Публикувано27.01.10 21:05



какво научи ?
Образованието ти не е предимство ако сте на еднакви длъжности.




Тема Re: на пътечката - мечканови [re: avg] Отговор на мнението
Автор Tani4ka-2OO8 (Таня)
Публикувано28.01.10 11:22



има ли книга или курс по пазарлък?



усмихни се :)

Тема Re: И [re: jamie] Отговор на мнението
Автор Tani4ka-2OO8 (Таня)
Публикувано28.01.10 11:26



не сме на еднакви длъжности. даже един вид му се падам началничка. но от друга страна вече осъзнах че и два часа да ме няма от работа, някак си спира работата и настава хаос. то е хубаво че искам да съм 'слънце' но като не може - значи не може.

с други думи не се тръшкам, но за теб някак си си мисля че за теб това не може да се каже. не че искам да те засегна. споделих. извини ме.



усмихни се :)

Тема Re: на пътечката - мечканови [re: Tani4ka-2OO8] Отговор на мнението
Автор avg (член)
Публикувано28.01.10 22:19



не-това е дарба или я имаш или не ,аз я нямам ,но съпругът ми е много добър в това



Тема понеже изчетох темата....нови [re: Tani4ka-2OO8] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано28.01.10 23:06



... та ако наистина твоя колега е по-добър в търговията е добре, че той е отишъл. Аз лично се усещам че не съм много добър в това отношение... и затова много честичко си ме шибат с извинение..



За разлика от някои, когато се играе на рицари не играя ролята на принцесата

Тема Re: на пътечката - мечканови [re: Vulpes] Отговор на мнението
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано29.01.10 01:29



Спретна го.



разклати преди употреба

Тема Re: на пътечката - мечканови [re: Tani4ka-2OO8] Отговор на мнението
Автор Maзниcлaв (ентусиаст)
Публикувано29.01.10 16:49



Има. Отиди на село и започвай да наемаш цигани да ти чистят двора или да го прекопават. Успееш ли да свалиш цената до 5 пари стабилно, то спокойно можеш да кандидатсваш за позицията на Дявола. Аз съм стигал само до 30 лева. Я кажи сега за каква машинка става въпрос, че ми е много любопитно.

Иначе всяка работа вършена от мъже може и жената да върши. С изключение на тези работи, за които се изисква някаква строга аналитична мисъл, формално-граматическа мисъл, дедуктивна мисъл, абстрактна мисъл... бе мисъл като цяло.





Тема Re: на пътечката - мечканови [re: Tani4ka-2OO8] Отговор на мнението
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано29.01.10 17:59



Както те чета, причината си е изцяло в теб самата. Демонстрираш реакции и поведение, което е дало основание на мнозина да формулират понятието "женски акъл".



Като искаш да питаш какво означавало "мечка на пътечка", ще попиташ именно това - точно и ясно! Вместо това ти какво - "това значи ли че една жена "; "какво прави един мъж когато "; "и това дали може да го направи и една жена"... Как да ти кажа - ами, досадно е, щураво, обременяващо, направо ме изумявате с празноглавие и първосигнални реакции ти и себеподобните ти.



Тема Много взе да "мислиш"нови [re: Tani4ka-2OO8] Отговор на мнението
Автор jamie (градинар)
Публикувано29.01.10 23:45



че и много взе да спира работата от началници като тебе



Не е ирония, да не си помислиш





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.