Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:24 24.04.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: sky_devil]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано12.11.08 22:09



Уредник-обяви ли да стана пък сега. Искахте тема купувам/продавам, искахте да се местят обявите, пускани в клуба, в нея... Вече от тук насетне: козметични поправки няма да правя. После все ще се намери някой да не е доволен. Ще се придържам към гласуваното. Като стане тази тема натоварена, ще се отключи и ще се пусне нова.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: arabik]  
Автор saremka (запознат)
Публикувано13.11.08 00:11



Има хубави жребци наистина, важното е да избереш най-подходящия за твоята кобила и за теб.
Иначе аз умишлено не споменах нашите, за да не прозвучи като реклама. При нас има чистокръвни арабски и шагия, при Гриша Ганчев има арабски жребци, при Кристиян също има арабски и шагия, асоциацията притежават арабски жребец и един шагия който е при нас. Ще имаш избор.
А Находка се опитва да ми чете мислите и както винаги успява, обаче аз също.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: silver_stallion]  
Автор awokado (непознат )
Публикувано28.11.08 15:08



Taka edin pat da sam saglasen sas silver_stallion.Pojelavam na arabik da si nameri hubav jrebec i da si zaplodi kobilkata.V Bulgaria ima veche mnogo kone ot arabska poroda.Radvam se za hora kato arabik koito naistina obichat konete.Posavetvai se sas AGLER koito moje da te nasochi kam hubav jrebec.
No az mislja da si dam mnenieto na koi jrebec da si zaplodi6 kobilata.Otivash v Lovech v konna baza Litex i pitai za BOGATIR,strahoten bjal kon.I mislja che evtino shte ti vzemat.Konja proizliza ot hubava liniq.Bashta mu se kazva BAS koito e vnos ot Egypt,i koito e podarak za Todor Jivkov navremeto.Toi uchastva vav filma KAPITAN PETKO VOIVODA govorq za bashta mu BAS.
Taka che tova e moito mnenie,no ima oshte po hubavi v Bulgaria.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: awokado]  
Автор arabik (интусиаст)
Публикувано30.11.08 13:14



Благодаря за пореден път за проявената заинтерисованост и компетентно мнение.За кратко време събрах многобройни впечътпения относно състоянието на породата в страната и разбирам колко сериозно е всичко. Но на фона на всичко това отценяйки ,че все пак сме в България и разбирайки стриктността в селекционно отношение,липсва ми по-широко дебатиране на сериозна тематика.Попрегледах тук-там форума говори се за ветеринари,подразбира се езда, отглеждане,копита, конски комфорт, и т.н.,но нищо конкретно.Коментариите са по скоро на любителско ниво,а виждам и запознах се с хора тук с богат опит и многостранна информираност.
Жалко за отсъствието им,без тях темите са изпразнени от към съдържание.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: silver_stallion]  
Автор awokado (непознат )
Публикувано02.12.08 14:39



За 300-400 лева може на посрдствен жребец да си заплодиш кобилата,е ако имаш близък приятел който може да те уреди и на по евтино така става.На красив и доказан жребец от чистокръвна арабска порода цената му е според мен разбира се е от 800 до 2000 лева дори мога да се замисля че има и по високи цени от тези.Така че инвестирай в качеството,това е истината.Трябва в България вече да се цени истинските красиви араби.Ние отидохме и си купихме арабски коне от Германия,но преди това сме проследили цялото родословие на кончетата,и на двете кончета бащите са били европейски шампиони.Това ти го казваам не да се хвалим,а да се види че трябва да има вече и по хубави коне.Аз съм сигурен че сега ще има коментари против мнението ми,но истината е това.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯ [re: DustDevil]  
Автор Fortysymo (непознат)
Публикувано28.01.09 03:21



Привет на всички!!!
Трябва ми професионалния съвет на всички Вас.
Никога не съм се занимавал с коне но в най скоро време една мечта ще стане реалност

, но не мога да реша точно каква порода да избера.
Знам със сигурност че ще от българските имам предвид Източно българска, Плевенска и Дунавски породи,но от всичко прочетено до тук, книги статии из нета не успях да стигна до избор.
Как да кажа, трябва ми кон който да е добър приятел, да е издръжлив на застудявания защото ще живее в планинска район, да понася работа ако се наложи и да е непритенциозен въпреки че ще бъде презадоволен откъм храна и любов. За пола и възрастта ще решавам след това.
Да уточня, колебая се само между тези три породи.

Моля всички Ви за съвет и благодаря предварително за оказаната помощ!!!

Не се гаси туй що не гасне

Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: Fortysymo]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано28.01.09 09:08



аз само да уточня, че истински Плевенски коне вече почти няма, даже няма - особено за купуване пък. Така че аз мисля - Източнобългарски.





Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: HAXOДKA]  
Автор Miss Zhekova (разсеяната)
Публикувано28.01.09 14:39



Аз пък съм пристрастна.. много харесвам дунавци... големи и черни



<-- Аз и Кахеел!! <3

Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: Fortysymo]  
Автор konnikabezglava (минаващ)
Публикувано28.01.09 15:46



източнобългарски...дунавеца е по тежичък-не ти трябва и с по труден характер...



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: konnikabezglava]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано28.01.09 17:41



точно такива бяха и моите съображения






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.