Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:17 19.04.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема problemi s nanagrevatelq  
Автор shterkata_m (непознат )
Публикувано29.03.05 01:09



Ot malak se zanimavam s akvaristika, no ot 2 godini ne sam moglejdal giola si:)
Pri4inata e 4e popadnah na lo6i nagrevateli i za malko ne umrqh, no strastta si e strast:) Ot 2 sedmici 4eta dosta po vaprosa i ostanah s vpe4atlenie 4e SERA var6at dobra rabota.
Dali nagrevatel ot 100-150 W 6te e dostata4en za moq 100 litrov akvarium, kato se ima predvid 4e v nas e hladno dori i prez lqtoto i kolko gore-dolu struva?
Drugiq mi vapros mi e ima li nqkade v kv. Reduta zoomagazin, ot koito moga da go kupq?
Sajelqvam ako sam dosajdal na nqkoi, no e po-dobre parvo da pitam
Blagodarq predvaritelno !!!



Тема Re: problemi s nanagrevatelqнови [re: shterkata_m]  
Автор NikyМодератор (AquariaBG)
Публикувано29.03.05 09:57



Не се занимавай с квартални магазинчета, а по добре отиди на пазара в събота в Подуене.
Sera не знам дали ще има, но и един AQUAEL ще ти свърши работа.

Колкото до ватовете...мисля, че 100 вата ти е напълно достатъчно.
Иначе можността на нагревателя зависи от това, каква температура искаш да поддържаш и съответно колко е околната.

Бих ти препоръчал откъде да го прочетеш, ама ще кажат, че се саморекламирам.
Затова...търси



Тема Re: problemi s nanagrevatelqнови [re: Niky]  
Авторshterkata_m (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 15:17



Mnogo sam blagodaren za barziq otgovor!
Nqma da e zle da me naso4ite kam o6te materiqli!
Ta nali zatova sa sazdadeni razli4nite saitove i forumi-za da pomagat na takiva kato men. Spored men tova nqma da e reklama a pomo6t, za6toto az iskam da pro4eta kolkoto se moje pove4e predi da re6a kakvo to4no da si kupq.
Blagodarq o6te vedna6




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.