Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:16 19.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано09.03.11 01:16






Поради големия интерес отварям тази тема в която можете да поствете обяви за котета, които си търсят дом.

Моля ви за удобство и пригледност посочвайте контакти за обратна връзка, населено място и снимки по възможност.
Посочвайте и времето за което ще е активна обявата или ми пишете (на мейл или ЛБ) когато обявата не е актуална за да я премахна. В противен случай ще почиствам всички обяви по-стари от 3 месеца.
И още нещо важно-публикувайте обавите като отговор на това мнение, а заинтересованите да отговарят на обявата, към която имат интерес.

Публикувайте само верни и актуални обяви. В противен случай ще бъдат трити без предупреждение

Това са места, на които също е добре да пуснете и редовно поддържате обявите си за да имате по-голям успех.

























Не забравяйте и всички Ветеринарни кабинети и магазини за храна за домашни любимци, които познавате-никога не знаете от къде ще ви излезне късмета

ПП
Моля използвайте тази тема за обяви и търсим дом.
Старите теми са достъпни през линковете най-отгоре.

Редактирано от bira_more на 09.03.11 01:22.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: bira_more]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано09.03.11 01:19



Вместо да почиствам старата тема, отварям нова, като най отгоре има линк към старата тема.

Bеer? Mоre?




Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: bira_more]  
Автор elanore (новак)
Публикувано15.05.11 19:40



Моля помогнете!
Сладка и пухкава котка има нужда от грижовен стопанин и помощ. Има някакъв проблем със задните крачета - не може да стъпва уверено на тях. Същото се отнася и за предните, но не в такава степен.

Много ми се иска да й помогна и това е един от начините, на които се спрях като вариант.

Силно се надявам някой да откликне.





тел. за контакт: 0879 595353 Силвия. Става въпрос за София.



Тема Муреянови [re: bira_more]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано28.05.11 22:58



Налага се красивата Мурея да смени своя дом поради алергичност на дете. Мура навърши годинка на 20.04.2011 г. Изключително мъркащо, игриво и красиво другарче е. Стопаните й много страдат, че се налага да се разделят с нея. Котето е в Пловдив. В момента Мура е разгонена и ще бъде щастлива ако си намери истински любящ съпруг, на когото да е вярна цял живот.



Моля, който проявява интерес да ми пише на лични за да дам телефон.



Тема Търся дом за две котетанови [re: bira_more]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано05.10.11 14:16



Едното е мъжко, другото женско, на около два месеца са. Обезпаразитени са и
имат хигиенни навици. Намерих ги в един плик, който беше подхвърлен на улицата. Ако някой се заинтересува, моля да ми пише на evaj@abv.bg!





Тема Търся дом за котенови [re: bira_more]  
Автор Desikka (тръстика)
Публикувано07.10.11 23:16



Търся дом за коте на около един месец. Дъщеря ми го е намерила на булеварда пред Централна гара - цяло чудо е, че не го е прегазило нещо. Котенцето беше много слабо, гладно и мръсно. Сега е в добро здраве, има голям апетит и много бързо се научи да ходи в камъчетата до тоалетна. Имам две котки и едно куче и не мога да си позволя грижата за още едно животно.
Ще се радвам малкият да намери дом, в който да бъде обичан и спокоен.
Телефон за връзка: 0878262059
e-mail: desi_stanina@abv.bg



_____________


Тема Re: Търся дом за коте [re: Desikka]  
Автор Desikka (тръстика)
Публикувано02.01.12 17:14



Котенцето вече е осиновено.

_____________



Тема Re: Търся дом за коте [re: Desikka]  
Автор Живoтинka ((не)позната)
Публикувано03.01.12 00:17



Браво, много се радвам! Имало си е късмет това котенце... щом си го спасила и успя да му осигуриш стопани. Да е живо и здраво!

И честита нова година! Да сме живи и здрави и ние и любимците ни!





Тема Re: Търся дом за коте [re: Живoтинka]  
Автор Desikka (тръстика)
Публикувано05.01.12 21:18



Благодаря!Надявам да е щастлив малкия сладур.
Честита и щастлива Нова Година и от мен!



_____________


Тема Подарявам сухо мляко. [re: bira_more]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано27.05.12 16:37



Подарявам една кутия сухо мляко за кърмене на малки котенца. В магазина кутията струва 15.60, но аз я подарявам, понеже е отворена и липсват няколко дози. Млякото е подходящо както за малки котенца, така и като добавка за кърМАЧКИ.

Аз съм от София. Ако някой се интересува, да ми пише лично съобщение.

------------------------------------------




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.