Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:03 19.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Белият ужас е болен....нови  
Автор Mell_BG (КраставицаКрива)
Публикувано18.10.09 01:16



Пиша късно нощеска, няма да има будни да ми отговорят сигурно....но и аз не мога да заспя. Цяла нощ ще лежа будна и ще си го гледам, дали е спокоен.Накратко днес добитъка си беше добре, закачлив и търчащ, както обикновено. Ходихме на пазар и защото винаги трябва да има нещо и за него му купихме от деликатесните солетки Vitakraft - Cat Ctick mini....изяде ги с кеф и след половин час си изповръща червата и не спря един час накрая душичката нямаше какво повече да повръща, само сокове....Няма такава тъжна гледка. Обадих се в Добро хрумване.... док Влади ме посъветва да му купим от човешка аптека Деган и да му го дадем със спринцовка. Така и направихме . Толкова възмутен не съм го виждала, и обиден плю плю плю...ама късно се сети май вече беше погълнал лекарството. После седя със настръхнала брада и мустак , поне 15 мин. Устата му вместо на чертичка приличаше на точка, така си я беше скрил все едно казваше.... "Нема да ми я намерите вече...изроди" После изведнъж се отпусна и заспа, ама толкова дълбоко, че от кухнята го преместих в спалнята със все стола на който беше легнал. Сърцето ми се къса, не питам за диагнози утре така или иначе, заминава на пълни изследвания в Добро хрумване.Просто разказах за да ми олекне.... обичам го, като детенце.И се надявам да е от солетите, ама сама си мисля нямаше да е толкова бързо, той ги изповръща почти несмлени.... Моля ви молете се с мен да не ми е болен Белият ужас

Без паника !!!


Тема Re: Белият ужас е болен....нови [re: Mell_BG]  
Автор la_gata_negra (una gata loca)
Публикувано18.10.09 01:53



За съжаление с нищо не мога да помогна, но знай, че мислим за Вас и се надяваме да не е нищо сериозно. На сутринта пиши как сте изкарали нощта. Предполагам (и се надявам), че щом е заспал, най-страшното е минало. Може би просто се задави...парченце да е попаднало не там където трябва..Стискаме палци утре всичко да е наред.



Тема Re: Белият ужас е болен....нови [re: Mell_BG]  
Автор Людмил Ц ()
Публикувано18.10.09 09:12



Няма защо толкова да се шашкаш. Важно е как е кота днес. Ако не е отпаднал няма страшно. Сигурно е имало нещо в солетката което го е раздразнило пък то процеса е лавинообразен, колкото повече повръща толкова повече му се раздразва стомаха. По принцип докторите препоръчват един ден глад, но ако е от солетката сигурно ще може да хапне сутринта малко. Така че ако е добре, не повръща можеш да не го тормозиш по болници. Можеш за успокоение да му боднеш един термометър в д-то, ако няма температура значи не е болен.



Тема Re: Белият ужас е болен....нови [re: Mell_BG]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано18.10.09 18:20



Миличкият, дано да се оправи бързо и да е било само временно неразположение. Стискаме палци и пиши, как се чувства сега.



Тема Re: Белият ужас е болен....нови [re: Mell_BG]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано19.10.09 00:01



Олеле, съчувствам ти и се моля да се оправи душичката. Вярвам, че ще се оправи, но какво да се прави - случват се такива неща... Казваш, че ти е като детенце - такива са за нас - като невинни дечица... Но както боледуват, притесняваме се и после оздравяват, така и той ще се оправи... Пожелавам ти от все сърце да е възможно най-скоро.



Тема Re: Белият ужас е болен....нови [re: Mell_BG]  
Автор ДPaka (усмихната)
Публикувано19.10.09 14:25



Милата ти! Наистина много силно се надявам всичко да е наред с Белият ужас, но ...ти толкова смешно разказваш,че направо не мога са втъжня

, което не пречи да стискам палци с все сила и да очаквам добри новини от вас



Тема Re: Белият ужас е болен....нови [re: ДPaka]  
Автор БЛOHДИHKA (непознат)
Публикувано24.10.09 17:34



Здравейте отново и наистина много, ама много благодаря за подкрепата към Ужаса и съветите. Не докладвах по-рано, защото нещо ми се скапа компа и сега не му е много добре, непрекъснато ми забива.... нооо Белият Ужас е здрав вече. Естествено още миналата неделя сутринта беше натирен на доктор. Наистина е било от солетите, явно както и Людмил каза някоя съставка не му е понесла...но той добитъка си е лигав по-принцип. Една седмица трябваше да го държа на Eukanuba veterinary diets - Intestinal. Първите два дни беше много омърлушен само спеше и си похапваше по малко, нооо миналата сряда си беше отново той, търчеше, като изоглавен, гонеше човешки крака и др. от обичайните му занимания.А вечерта през пет мин. ме водеше до чинийката си и ме гледаше укорително, аз не издържах, та си го нахраних нормално. Толкова се радвам, че така отмина всичко, много се бях притеснила. Но, като бяхме в Добро хрумване, така ми дожаля за едно котенце и едно кученце оставени там на стационар.Още си мисля за тях и се моля да оздравеят.

Сполай ви...!!!

Тема Re: Белият ужас е болен....нови [re: БЛOHДИHKA]  
Автор БЛOHДИHKA (непознат)
Публикувано24.10.09 17:36



Забравих да се извиня, че пиша с друг ник, но не ме пуска с моя си :(

Сполай ви...!!!

Тема Re: Белият ужас е болен....нови [re: БЛOHДИHKA]  
Автор ДPaka (усмихната)
Публикувано25.10.09 00:02



Е,много се радвам за теб и твоето любимо създание!
Както се казва - всичко е добре,когато свършва добре


Какво ли бихме правили без тези пухкавелковци...



Тема Re: Белият ужас е болен.... [re: ДPaka]  
Автор Mell_BG (КраставицаКрива)
Публикувано27.10.09 00:04



Наистина не зная, какво бих правила без него...тоооолкова го обичам, че чак се плаша...още веднъж ви благодаря за подкрепата. Хубаво е, че го има този форум :)

Без паника !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.