Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:05 25.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Тема За сресването и гребенчетата  
Автор Mor-Rioghain (=^..^= )
Публикувано09.04.09 20:41



Искам да ви питам като имате две котки дали ползвате две гребенчета?

Да не прихването едното коте нещо от другото, или те след като живеят заедно, принципно биха прихванали ако има нещо?

Също така имам и друго питане. Моите не понасят да ги сресвам с котешко гребенче, от онези гумените дето са като чесала. Абе сещате се надявам се. Но като ги сресвам с обикновен гребен, даже им харесва! Та днес им купих едно обикновено човешко гребенче, пластмасово. Та питането ми е дали като е от пластмаса, би причинило нящо неприятно на козината. Защото досега не съм виждала пластмасово гребенче за котки и предположих че е така неслучайно. Как мислите?



Тема Re: За сресването и гребенчетатанови [re: Mor-Rioghain]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано09.04.09 21:58



Много зависи от пластмасата. Ако има метални частици в нея - няма да се наелектризира. Но за котките мисля че не е толкова проблемо да се наелектиризират защото често погяат и се отъркват в мебели така че ще разредят доста бързо.

Иначе моята и с пластмасово гребенче и с гребенче за косми тип пвадрат със стърчащи къси тъпи метални игли - абе гребенче за обиране на паднали косми - бреоблеми не е имало, просто трябва да внимавам да не и дера кожата.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.