Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:06 18.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Я, да видим сеганови  
Автор Sometimes (Несериозна)
Публикувано05.02.07 10:07



какво ще кажете и за моето предложение:
Искате ли да помолим клубът да бъде направен единствено за регистрирани потребители?
Не смятам, че е чак такава трудност да се регистрира потребител. А ако някой има проблем с регистрацията - просто да ми се обади - лично ще му направя


Това е един от начините за справяне с навлеците, макар че са ощетени тези, които пристигат да единствено заради обявите или при спешни проблеми.
Все пак, регистрацията отнема точно 2 минутки работа и мисля, че не е чак толкова сложно за всеки един да го направи.
Можем да гласуваме какво мислите по този въпрос

Природата, изглежда, понякога е голям шегобиец

Тема Re: Я, да видим сеганови [re: Sometimes]  
Автор papyy (Defender)
Публикувано05.02.07 10:36



По случайност и аз и внукът ми сме у дома. У дома имаме нет и можем да пращаме спокойно регистрирани мнения. Аз имам смартфон и нетът е навсякъде достъпен за мен / и ограничен/. От работното ми място е абсурд да се логна, правя хитрини достойни за хакер за да чета, когато нямам работа. Иска ми се да се пенсионирам и ще го направя до лятото колкото и да ме молят да остана, просто имам право на заслужена и изстрадана пенсия.
Та думата ми е за работещите много от тях имат забрана да ползват интернет на работното място и ако ги пипнат ще има бъде некомфортно. Не всички сме безработни, ученици, студенти и скучаещи лентяи. Нормалният коткар си скъсва онази част от работа, за да може да осигури за себе си, семейството си и любимеца си добър живот. За една котка на месец ми отиват около 60 лв, а имаме 3. Стопаните на домашните тигри са обикновено отговорни хора и се стараят да осигурят максимално любимите същества.



Тема Re: Я, да видим сега [re: papyy]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано05.02.07 10:44



Sometimes и аз сам на мнението ,че нерегистрирани дане пишат.



Тема Re: Я, да видим сеганови [re: papyy]  
Автор Sometimes (Несериозна)
Публикувано05.02.07 11:00



Хе-хе, то няма общо с регистрацията това

Ако имаш забрана, то тя ще важи независимо дали си логната или - не. Както и регистрацията няма връзка с отделния компютър - можеш отвсякъде да си влизаш със своето име и парола.

Природата, изглежда, понякога е голям шегобиец

Тема Re: Я, да видим сеганови [re: isetodd]  
Автор Sometimes (Несериозна)
Публикувано05.02.07 11:02



Да ти кажа честно на мен ми е все тая. Подобни хора дори и не ги чета (какво остава пък да си го слагам това, което са казали)... така че - каквото реши болшинството. Ако достатъчно хора приемат че искат - да се прави и толкоз

Природата, изглежда, понякога е голям шегобиец



Тема Re: Я, да видим сеганови [re: Sometimes]  
Автор Mor-Rioghain (=^..^= )
Публикувано05.02.07 11:24



Не е толкова просто. Админа едва ли ще се съгласи. Първо, че (и според мен) не е наложително, а второ - не му е само това на главата

Ако спрем да отговаряме на глупавите и безмислени постинги мился, че проблеми няма да имаме.



Тема Re: Я, да видим сеганови [re: papyy]  
Автор l4ko (паднал от звезд)
Публикувано05.02.07 15:52



ако някой иска да контролира използването на интернет това дали си логнат или не няма абсолютно никакво значение. Но и аз желая да се забрани постинга от guest потребители.



Тема Re: Я, да видим сеганови [re: l4ko]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано05.02.07 16:01



Аз пък се чудя какъв е смисъла на такава забрана.
Всеки който иска ще си регистрира ник "алабала", ще напише 100 глупости и пак ще е същото положението.
Като му омръзне или се позабавлява достатъчно ще си регистрира ник "алабала-1" и пак ще е същото.
После може да си регистрира "алабала-2" и.....

Та ако ми обясните разликата между нерегистриран и регистиран къде са спирачките за бълването на глупости - може и да се съглася.



Тема Re: Противнови [re: Sometimes]  
Автор Zhimi (непознат )
Публикувано05.02.07 16:10



Не съм съгласна със задължителната регистрация. Регистрирах се наскоро, преди това писах около 2 месеца без регистрация. И ако беше задължително по принцип вероятно щях да подмина този форум.
Според мен един новак първо би искал да види как е тук и тогава би се регистрирал.
Ако, както беше с мен, попадне точно в момента в разгара на някоя дълга препирня на лична основа, каквито тук има много често, определено ще се откаже от регистрацията. Не бива кръгът на участниците да се затваря, от това форумът само ще загуби.
А изцепки като на анонимката Деси не са чак толкова страшни, просто трябва да има модератор.

Редактирано от Zhimi на 05.02.07 16:12.



Тема Re: Противнови [re: Zhimi]  
Автор l4ko (паднал от звезд)
Публикувано05.02.07 16:13



Дори регистрането да е задължително това е само за постване. Всеки дори и нерегистриран може да чете. И всеки би могъл да проследи какво става тук и без да се регистрира.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.