Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:28 16.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Моника роди четири сладурчовцинови [re: veslav]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано22.06.06 19:28



Да са ти живи и здрави и много палави

И все на добри хора да ги дадеш!

Че за какво са създадени хората на земята - за да угаждат на котките, разбира се!

Тема Re: Моника роди четири сладурчовцинови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Авторveslav (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 22:01



Благодаря за подкрепата и пожеланията .Прекрасно е че си спасила котетата, но какво стана с майката? Аз много се страхувах но Моника се справи блестящо без никакви проблеми .Сега е много горда и важна.Държи си бебетата на топло в къщичката но денем ,като стане пного топло ги вади навън и тогава си играем с тях.Когато са вътре пак разрешава да ги вадим,но ако записука котето много се тревожи и ние гледаме да не я безпокоим. Тя даже не иска да се отдалечава за храна и и слагам храната и водата до нея.За сега всичко е чудесно и имаме само радостни емоции.



Тема Re: Моника роди четири сладурчовцинови [re: Crazywork]  
Авторveslav (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 22:06



Благодаря за подкрепата и пожеланията.Котетата са много сладки и вече сериозно се бият за мамините цицки. Жалко че нямам камера.



Тема Re: Моника роди четири сладурчовцинови [re: Morrighan]  
Авторveslav (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 22:15



Благодаря за подкрепата и пожеланията.Котетата са много сладки и жизнени . Вече се бият с лапички.Много им се радваме.От сега им търся стопани но няма да е лесно.Ние живеем в Бургас, а Бургас лете означава "пълна къща с гости", а "къщата" е от две стаи и населението рязко се увеличи, но ще се справим.Дано всичко е нормално, другото се нарежда.



Тема Re: Моника роди четири сладурчовци [re: veslav]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано22.06.06 22:38



Радвам се, че са добре. И забравих да ти кажа. Покрай котенцата да не забравиш за майката. Аз постояно гледах те да са добре, да не им е студено, да не им е много топло... И така не забелязах, че мама вдигнала температура. Оправи се, де, слава Богу! Но просто така се бях залисала по мъниците, че не следях мама дали е добре Гледай майката, тя ще гледа малките

Че за какво са създадени хората на земята - за да угаждат на котките, разбира се!

Тема Re: Моника роди четири сладурчовцинови [re: veslav]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 23:37



Соня е все още такава добра и гальовна котка. В момента съм й натресла едно коте, което намерих изхвърлено на улицата, на видима възраст около 20 дни/е, вече май е на 40/. Тя го прие след няколкодневно хъскане и сега си го е осиновила.





Тема Re: Моника роди четири сладурчовцинови [re: veslav]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 23:40



И аз съм от Бургас, гълъбе! Ще ти дам телефон, ако имаш нужда от съдействие.



Тема Re: Моника роди четири сладурчовцинови [re: veslav]  
Автор veslav (непознат )
Публикувано27.06.06 14:22



Много ми се иска да ги видите котенцата. Не знам как се постват снимки във форума и затова ги качих на този линк: http://img.data.bg/i.php?id=23057
Дано да се отваря нормално за да им се порадвате всички.



Тема Искате ли да видите котенцата с мама Мониканови [re: veslav]  
Автор veslav (непознат )
Публикувано27.06.06 14:25



Редактирано от Moд на 27.06.06 14:30.



Тема Re: Моника роди четири сладурчовцинови [re: veslav]  
Автор PanTer ()
Публикувано27.06.06 14:26



Страхотни са!!! Абсолютни сладури. И мама е прекрасна.
Да са ти живи и здрави!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.