Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 20.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Предложениенови  
Автор netcat (hishtnik)
Публикувано05.08.04 23:15



Незнам на мен ли ми се струва или е така, но последно време във форума от всички тези теми за купувам/продавам/търся мъж, дама или коте е настъпил някакъв хаос, в който поне аз се губя :) Само от една страница, гледам, че половината са обяви. Та така и така имаме модератор, хайде моля те миличка, сложи една тема горе за обяви, за да не се задръства излишно форума за тези, които не се интересуват от тях, и съответно да се улеснят в разглеждането. Всъщност, за да не станат много закачените теми, тази "Административна" може да я изтриеш, лично аз не виждам никаква нужда от нея.

Ik hou meer van jou dan iets anders in mijn leven


Тема Re: Предложениенови [re: netcat]  
Автор Sony^- (love)
Публикувано05.08.04 23:21



Ам аз още в началото предложих за такава тема, ама глас в пустиня



Тема Re: Предложениенови [re: netcat]  
Автор lndependentМодератор (point of view)
Публикувано06.08.04 11:47



От дне има вече такава тема. "Административна" обаче няма да я махна, защото там са правилата, по които модерирам клуба. А те трябва да са на видно място, за да може да се прочетат от всекиго (най-вече новодошлите), а и при разрешаване на спорове е добре да има яснота за причините за определени мои действия.

Каквото и да направите ще е незначително, но въпреки това е важно да го направите.


Тема Re: Предложениенови [re: lndependent]  
Авторnetcat (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 15:12



Не си станала мод за да УПРАВЛЯВАШ, а за да е лесно и удобно на посетителите. Не мисля, че някой е толкова зле с главата, че да не знае как да се държи между хора (това май се учи първите 7 години, а не някой да го натрапва цял живот на ВЪЗРАСТНИ хора!), ако ли пък не знае - мястото му едва ли е тук. Или искаш да изкараш някой малоумен? "Другите не знаят как да се държат, а аз знам и ще им казвам...", така ли?
Погледни само в кои форуми има "правила", "адмистративни" и тем под.
И най-вече със старите потребители (или това което е останало от тях) трябва да се съобразяваш, защото не забравяй, че когато стана мод ти беше една от НАЙ-НОВИТЕ, дори незнаеше имената на тук пишещите, а се наложи друг да ти се обяснява.
И още веднъж да отбележа: НЕ СИ ТУК ДА СИ ИГРАЕШ НА "УПРАВЛЯВАНЕ", а да се грижиш за потребителското улеснение.



Тема Яуууу и тук скандалченови [re: netcat]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано06.08.04 15:45



Ми те май половината клубове се заскандалиха вече.

А сега прочети какво точно е написала Индипендънт.
Прочете ли го?
Къде се споменава думата УПРАВЛЯВАМ?
Има думата модерирам. Има голяма разлика. И наистина е необходимо да се знае защо се модерира.
А там където има мод, все се случва да има нужда от мод.
И всеки може да си изтърве нервите и да напише нещо дето не е трябвало да го пише.
Всеки.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Яуууу и тук скандалченови [re: bira_more]  
Авторnetcat (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 16:37



Няма скандал. Не съм съгласна с _управлението_ на модераторката и съм съвсем в правото си да го споделя, нали? Поправи ме ако бъркам, ама тя е там, за да ни УЛЕСНЯВА, а не за да ни диктува ПРАВИЛА, нали? И да - в случай, че тема "Административна" (изпълнена с хм.. всеки вижда с какво) стои, а в самия форум цари хаос от продавам/подарявам/търся/изгубен...и т.н. - в такъв случай - ДА, няма да е МОДЕРИРАНЕ, а ще е УПРАВЛЯВАНЕ...



Тема :)нови [re: bira_more]  
Автор netcat (hishtnik)
Публикувано06.08.04 17:31



И казваш, че "там където има мод, все се случва да има нужда от мод." - Еми ето - сега се случи - а какво направи мод-а? Вместо да направи нещо само се извинява?
Знаех си, че чужд човек не бива да става мод и да се занимава на клуб, който не му е на сърцето. Просто явно, защото на нея и е все едно и също. И аз съжалявам, че говоря така, ама какво друго да кажа, освен това, което виждам
И сякаш на никой не му пука.....
При това положение най-вероятно и аз ще напусна клуба (*не, това не е ултиматом)

Ik hou meer van jou dan iets anders in mijn leven


Тема Ми виж сеганови [re: netcat]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано06.08.04 20:56



знаеш че аз съм толерантен човек.
Към човеците де.
Към кучетата е по сложно - ако ме лае - бих го утрепал по максимално безболезнен за него начин.
Ако умира пред мен - м кофти.
Не ме кефи ама хич.
А неща дет мязат на хора ама не са хора - изнасилвачи на деца, наркотряфиканти и тям подобни все си мисля че и китайците не са достатъчно изобретателни!

Модератора има една функция - да трие каквото трябва да бъде изтрито като намали възможностите за поява на подобни неща.
Е може да ковне една две или повече теми.
Е може и да сбърка.
Ама хора сме - вие сте жени де :)))
Ама бъркаме.
Всички.
Щот не сме богове.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Яуууу и тук скандалче [re: netcat]  
Автор NeonSun (Chrysobеryl)
Публикувано07.08.04 13:26



Твърде си агресивна. По всички теми и винаги. Това уморява. Моля, спри се и се дръж като възрастен човек, а не като заклет интригант.

--
Shine on~


Тема Re: Яуууу и тук скандалченови [re: NeonSun]  
Автор netcat (hishtnik)
Публикувано07.08.04 15:12



Агресивна или всискателна към нещата, на които държа?
Щом като модератора не си върши работата както трябва, логично е да получава забележки, дори да бъде сменен... (ти ако не си вършиш служебните задължения, няма ли да изхвръкнеш оттам, или ще те държат просто за навика или нещо...?!) И както явно си забелязал аз не се прекланям пред авторитети (било то и виртуални LOL). Не ме е страх да си кажа мнението, каквото и да е то, на когото и да противоречи, стига за мен то да е вярно. И си мисля, че всеки достоен, уважаващ себе си човек, трябва да процедира по същия начин.
Ако беше Пантер-а (или да речем някой от старите (и БИВШИ редовни)) дотук никога нямаше да се стигне. Защото те щяха да са там. Когато получат бележка, имейл или АйСиКю-съобщение с проблем, дори да не го решат, най-малкото поне щяха да отговорят на питащия. Знаеш ли тя колко отговаря? Николко май... поне на мен не ми е известно. Поне 3 пъти и писах, за момче, което има въпрос към нея (защо не може да пише във форума), изпратих й имейла му, той 3 пъти и е писал вече по ICQ... както казва Сони - "глас в пустиня"... А знаеш ли откога момчето се опитва да пише в клуба...

Ik hou meer van jou dan iets anders in mijn leven



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.