Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:15 16.04.24 
Общества
   >> На село
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ехаанови  
Автор borecom (The клубарЪ)
Публикувано16.03.12 15:19



Изключително съм израдван от намирането на клуб като този. Не е видим в общия списък ..

защо?

Ще ми се да се присъединя, кат един виден селяк /от поне 15 години/ със чуден селски двор, беседки, китки, веранди, дръвчета, асмички и .. ко ли не .. м, и седем стари ореха.

Правен с много любов и труд и .. чак към десетата година заприлича на двор. Да се похваля, се справям добре с овошки и зелените дръвчета но .. изпитвам пълно недоумение защо не успявам с асмите. Поне по три пъти и по различни начини съм опитвал разтежа им и .. нищо. Седят си .. ню-ню, зеленки и не разтат.

Спецовете?

А по натам ще понакача и малко снимки .. кат ще е, да е хвалбЪ.



The show Must go On

Редактирано от borecom на 16.03.12 17:38.



Тема значи - имам вкоренени ластаринови [re: borecom]  
Автор ceлянинъt (европростак)
Публикувано21.03.12 06:51



от моята лоза, която я гледам в София, до Руски паметник, стигнала е и е развита на терасата ми на четвъртия етаж... тук е устойчива и не иска много грижи...
ако си от София - звънни ми, ще ти дам,
ако си от някъде другаде -
утре, 22.03, четвъртък ще бъда по малшрута -
София - Севлиево - Габрово - Павел Баня... и там ще садя три-четири...

ако някъде по тоя маршрут се засечем - ще мога да ти дам един от тях...

тел. 0888797549
Сашо Александров


ЕВРОПРОСТАК


Тема Re: значи - имам вкоренени ластаринови [re: ceлянинъt]  
Автор borecom (The клубарЪ)
Публикувано21.03.12 11:17



Пуу .. не съм от Сф .. нито съм по този ти маршрут. От Бургас съм, а селото ми е в Странджа.

След пладне, ако родя как да дадеш/взема .. звънкам.

Опитвах и на двата асмалъка да вкореня и присадки на дивачка и от най-прости пръчки. Тръгват изначално и после се губят .. нещо аз греша. За сега горе съм качил само дивачка/алжирка и казват по нашия край. Върви кат .. луда, ма само за сянка .. а десертните ми мрат.

Благодаря и до скоро.

The show Must go On


Тема Re: значи - имам вкоренени ластаринови [re: ceлянинъt]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано22.03.12 10:18



кефиш)
Наистина, а знаеш, че съм искрен, ейвалла!



Тема хвалбЪ [re: borecom]  
Автор borecom (The клубарЪ)
Публикувано22.03.12 18:52



Малко снимки от наше село. Мдам .. и едната бедна ми асмЪ.











Доматито и другите хубавини - по-натам.

The show Must go On

Тема Хе-хе, Борето:)нови [re: borecom]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано05.04.12 22:24



Лозата е като жената и си иска отношение, като таковата...



Значи! В полунощ срещу Спасов ден, трябва да й се явиш, както майка те е родила. И да видиш, какво ще стане после. Няма да имаш вече оплаквания

Чакай й аз някоя снимка...

Те тук - прясно подстригана и плачеща още:



А това тук съвършенство, не мога да не го пусна:





Тема Re: Хе-хе, Борето:)нови [re: mirror_]  
Автор borecom (клубарЪ)
Публикувано05.04.12 23:22



Ммм .. добър изглед към Мишо-корена.

На лозите им танцувах, пях, ритуали и гол и облечен съм струвал, и ден и нощ галил, целувал .. и имам асмалъци. Асми не .. тва ку беше жена, до сега рояк малки асмички да ми е нароила.
Мисля да зема да им кача малини вече .. да е засенчено поне.



Спасов ден е към юни?
Заповядай, да покажеш кЪк се прави магията. Хем ще пием по ракия, белким фане дикиш.
И да не фане асмите .. нас ще ни.



Тема Re: Хе-хе, Борето:)нови [re: borecom]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано06.04.12 16:46



Да дойда, ама после да няма "Те ти , булка, Спасов ден"?


Някой път ще разправям, как се правих на шаманка, ама на Еньовден, на някакво си там аязмо.

Това с малините ще е интересна гледка, ама те не са ли като къпините, че да ти завземат двора? Аз пък съм виждала тикви да висят от асмалък. Атракция!

От лозарство нищо не разбирам, ама ако съм на теб, да им се бях ядосала до сега и да им кажа - "Абе аз, що се занимавам, ами не взема да разпаля барбекюто с вас и да сядам с mirror_ да си пия ракията, още преди да са свършили Великденските пости?!"



Тема Ама .. маманови [re: mirror_]  
Автор borecom (клубарЪ)
Публикувано06.04.12 23:05



Стига уговорки ко после .. ко преди. Кот сабя покаже, и отговора да биде - да!!!



Еньов ден таз година ще го празнуваме по-така, усети се поканена. Храмов ден е на параклиса .. но е далеч. Нищо не пречи да разкажеш, покажеш шаманизма си и по-рано, само попчето да не разбере, че е езическо ..

Нямам барбекю, прости ми .. просто огнище е, но пък как го умея, кат магьосник. Тва на сач, тва с мастика, тва картофи у въглени .. та, кога идваш?



Тема Re: Ама .. маманови [re: borecom]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано07.04.12 23:09



Ехаааа, как ме питаш, като да не излизаш от този чифлик


Естествено, че ще дойда, когато се засечем на някое тясно място




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.