Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема ГАЗ И РАК НА СТОМАХАнови  
Авторoтчaянa (Нерегистриран)
Публикувано09.07.05 23:38



Кажете, някой пробвал ли е? Препорачаха ми го, но лекарите категорично забраняват!

Редактирано от *jull** на 13.07.09 13:43.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: oтчaянa]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано10.07.05 09:05



Здравей, миличка! Отчаянието не е най-добрият съветник! Можеш да го смениш с грижата за себе си! Направи го! Повечето в този форум сме с онкологични заболявания! Никому не е лесно! Ако искаш се регистрирай, понякога човек има нужда да поговори с някого и можем да го правим с бележки.
Сега за газта! Не е непознат този метод! Аз лично не съм го прилагала, но съм чувала. Ето какво намерих за тебе:
На руски е, сега ти го пращам така, а ако имаш нужда от превод ми кажи!
Има и една книга на български:
Генадий Малахов Рак и тумори. Изд. Здраве и щастие 2003 год.

КЕРОСИН. Фармакологические свойства керосина при лечении рака, особенно рака крови, были доказаны австрийкой Паулой Кернер, которой удалось вылечить себя от рака кишечника и 20 тыс. др. больных и получить патенты во многих странах. Будучи инкурабельной, т.е. не подлежащей лечению больной, она решила попробовать очищенный керосин. Сначала выпила одну столовую ложку. Через несколько часов самочувствие улуч­шилось. Паралич отступил, боли утихли. Через 3 дня она подня­лась. Вскоре могла кушать без рвоты. На шестой неделе появился аппетит на овощи, фрукты, с тех пор она уже не боялась своей болезни. Сын Паулы болел детским церебральным параличом. Болезнь охватила обе ноги, они не сгибались в коленях. Лекарства не помогали. Прием керосина поднял мальчика на ноги. Через 7 дней он уже бегал. Эффект был показан и в случае обрезания пальца с заражением крови. Лечение керосином позволило через 5 дней улучшить со­стояние больного, а через месяц - полное излечение. У больной раком молочной железы провели эктомию (удаление) груди. Нача­лись метастазы. Отключился мочевой пузырь. Прием натощак керосина по 1 ложке с чаем привел к улучшению аппетита, нормали­зации пульса, отменили морфий. Больная с язвой и раком желудка. Прием керосина дал ремиссию на 12-й день. Эффект обнаружен и при простатите (улучшение началось через месяц). П. Кернер считает, что больным со скрытыми недугами следует принимать керосин по 15 капель на кусочек сахара. Керосин возбуждает лимфососуды и оздоравливает кровь. Керосин никому не вреден, если его применять в указанных дозах и очищенным. В Поль­ше этот метод получил государственную лицензию. Упот­ребление керосина 3 раза в день по 1 чайн. ложке способно устранять субфебрильную температуру, длившуюся около года. Но все же керосин нельзя употреблять длительно. Лучше всего это делать курсами по 2 недели, затем перерыв 2 недели.

Доктор Уланов рекомендует начинать лечение с 3-5 капель, через день.

Недопустимо применять при заболеваниях печени. После приема керосина может наблюдаться легкое жжение в животе, отрыжка керосином, иногда подташнивание. Поэтому нужно принимать керосин натощак. После этого следует 1,5-2 часа не принимать пищи и лучше полежать.

Те, кто не может по каким-либо причинам принимать препа­рат на керосине, могут его заменить на настойку черного ореха на водке . Такую настойку или настой его на воде можно заказать по моему адресу. Эту же настойку, кроме указанных выше показаний, применяют еще при поликистозах почек, лейкозе, а водный настой часто рекомен­дован при диабете, циррозе печени, склерозе. Обычно для последних случаев смешивают с медом.

Иногда рекомендуют пить его по 1 чайн. ложке 3 раза в день до еды.

Очистка керосина. Для этого керосин фильтруют: горловину чистой стеклянной банки завязывают марлей, на нее кладут кусок черного хлеба и толстым слоем насыпают на него порошок березового древесного угля. Керосин аккуратно нагрева­ют и в горячем виде фильтруют через хлеб с углем, лучше до 4-х раз.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Baлeнтинa]  
Автор6te se borim (Нерегистриран)
Публикувано10.07.05 10:37



приятелко, незнам бъкел руски моляте помогни !!!!!!



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Baлeнтинa]  
Автор Oцeлял (непознат)
Публикувано10.07.05 12:34



Az si zakupih qnuari mesec to4no ot Slawejkow( ne sym ot Sofiq) na Malahow kniga za urinoterapiqta i tam pi6e6e i za le4enieto s gaz,no w mnogo obob6ten wid ,no qwno ima takyw metod wse pak.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Oцeлял]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано10.07.05 12:52



Ето го и моят превод. А това е руският сайт http://vestniknad.narod.ru/Recept/todikamp.htm#gazolin

Газ. Фармакологичните свойства на газта при лечение на рака, особено при лечение на рак на кръвта , са били доказани от австрийката Пау/о/ла Кернер, която е излекувала себе си от рак на стомаха/червата/ и 20 000 други болни и е получила патент в много страни. След като се установило, че е болна неподлежаща на лечение, тя решила да изпробва изчистен газ. В началото изпила една супена лъжица. След няколко часа самочувствието и се подобрило. Параличът отстъпил, болките затихнали. След 3 дни тя се повдигнала от леглото. Скоро можела да се храни без да повръща. На шестата семица се появил апетит за зеленчуци и плодове и от този момент тявече не се страхувала от болестта си. Синът на Паола бил болен от детски церебрален паралич. Болестта била обхванала и двата крака, те не се сгъвали в колената. Лекарствата не помагали. Приемът на газ повдигнал момчето на крака. След 7 дни той вече тичал. Ефектът бил наблюдаван и при случай на порязан палец със заразяване на кръвта. Лечението с газ след 5 дни довело до подобряване на състоянието на болния., а след месец – до пълно излекуване. При болна от рак на млечната жлеза с отстраняване на едната гърда се стигнало до метастази. Появил се проблем с пикочния мехур. Приемането на газ по 1 лъжица с чая довел до подобряване на апетита, нормализиране на пулса, отмяна на морфина. Болна с рак на стомаха. Приемът на газ дал ремисия на 12-я ден. Ефектът е открит и при простатит, с подобрения след първия месец. П. Кернер смята, че болните със скрити недъзи трябва да пиремат газ по 15 капки на късче захар. Газта въздейства на лимфната система и дества оздравително на кръвта. Газта не е вредна за никого, ако се приема в указани дози и да е изчистена. В Полша този метод е получил държавен лиценз. Употребата на газ 3 пъти на ден по 1 чаена лъжичка способства за отстраняване на фебрилност/температура/, продължила 1 година. Но! Газта не бива да се употребява продължително! Най-добре е това да се прави на курсове по 2 седмици, след това прекъсване за 2 седмици.
Някой си доктор Уланов/ препоръчва да се започне лечение с 3-4 капки , през ден. Недопустимо е да се приема при заболяване на черен дроб. След приема на газ може да се наблюдава леко парене в стомаха, оригване, понякога повдигане. Затова газта се пирема наведнъж/от раз/. След това 1,5 – 2 часа не се приема храна и е добре да се полежи.
ИЗЧИСТВАНЕ НА ГАЗ: Газта се филтрира като гърлото на чист буркан се завръзва, покрева с марля, на която се слага парче черен хляб и върху него се посипва дебел слой брезови дървени въглища/въглен/ ТУК БЕЛЕЖКАТА Е МОЯ : В НАШИ УСЛОВИЯ МОЖЕ ПРЕДПОЛАГАМ ДА СЕ НАПРАВИ С АКТИВЕН ВЪГЛЕН – КУПЕН ОТ АПТЕКАТА. Газта се загрява и в горещ вид се филтрира през хляба и въглена. – 4 пъти.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: oтчaянa]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано10.07.05 18:16



Мила моя, днес цял ден чета в нета за газ и лечение с нея. Много рецепти, но и много мнения за токсичността на газта и особено върху черния дроб. Решението как ще постъпиш си е твое.
Аз лично ти предлагам да се присъединш към прилагащите рецептата с чесън или да си купиш Натанал и да започнеш с него.
Каквото и да решиш, желая ти успех!



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Baлeнтинa]  
Авторбyбa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 11:03



останаха ми няколко бройки анатал които искаwww.medusa@abv.bg
пред болницата е по 9 кинта сега имам около 12 шишенца по 5 кинта



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: бyбa]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано12.07.05 12:25



Ако никой не ги иска - ще ги купя аз. Напиши ми на valentina_44@abv.bg какво си решила.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: бyбa]  
АвторSTEF (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 10:57



Имаш ли още Натанал? Ако не си го продала ще го взема.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: oтчaянa]  
АвторZlatin (Нерегистриран)
Публикувано06.01.06 14:42



някой може ли да каже каква точно газ се ползва.Газ за горене или някаква медицинска или рафинирана .
аз съм от Бургас ,поръчах на приятели в Лукоил да търсят но всички казват че няма при тях пречистена или рафинирана газ .



Тема Re: до Златиннови [re: Zlatin]  
АвторKokи (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 13:01



Има такава газ. Преди два дена една приятелка сподели, че е осигурила такава газ от Лукойл (доколкото разбрах - гасена), за нейна позната. Явно е кът, защото са й дали само 0.5л. Тогава за първи път разбрах, че с газ се прави някакво лечение при онкоболните, но не ми е ясно как се приема и какъв е курса на лечение.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: oтчaянa]  
Автор lXL1 (непознат)
Публикувано24.01.06 05:04



Ето какво и аз намерих в Медицинска
дано да съм била от помощ..

МКТОД ЗА ЛЕЧЕНИЕ ЧРЕЗ ГАЗ НА ПАУЛА КЕРНЕР

"..........чрез приложената от нея методика за лечение с газ тя е излекувала повече от 20 000 болни.....
Самата Паула е била тежко болна от рак на червата с метастази. По време на болестта и лечението тя много отслабнала. По време на операцията и отрязали 76 см черва. Да се прави втора операция с цел да се спаси живота и било късно. Тя получила парализа. Изписали я като безнадеждно болна. Лекарите и предсказали, че ще живее само два дни.
Паула лежала в къщи парализирана и си спомнила разказа на един войник, в който се казвало, че в Югославия, местните жители пиели газ или се разтривали с нея за различни недъзи. Тя решила да изпробва лечение с дестилирана газ. Отначало изпила една чаена лъжица. След няколко часа общото и състояние се подобрило. Болките утихнали. Продължила да пие два пъти дневно по една ч.лъжица и параличът изчезнал. След три дни тя станала от леглото. Скоро след това можела да се храни без да повръща.
На шестата седмица почувствала силен глад, появил се апетит към зеленчуци, плодове, месо. След определено време възстановила загубеното тегло. От този момент нататък тя не се страхувала от страшната болест, срещу която нямало никакви лекарства.
След това лекувала болни от злокачествени тумори, при положение, че никакви лекарства не помагали............."

Такаааааа...............това беше цитат от книгата на Генадий Малахов "Тумори и рак", в която са изброени ни повече ни по малко от 16 различни алтернативни методики за успешно справяне с тумори и рак.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Baлeнтинa]  
АвторSnejana (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 12:34



Здарвейте, баща ми е болен!За няколко дни прочетох много неща за лечението на рак. Газ,Натанал,Мужик корен,Саменто,невен,коприва,аир.......
Моля, посъветвайте ме откъде да започнем или кого да попитам има ли ред за приемането на тези билки. Притеснявам се от някакво предозиране или несъвместимост или не знам още какво!!



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Snejana]  
Авторboby (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 13:00



мисля, че билките не могат да се предозират. Давайте всичко. Ниевсички тези неща сме ги пили или пием зависи кое имаме в момента. Само газта още не сме пробвали. Успех!



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: boby]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано23.11.06 13:11



Ох, абе не е точно така. И мен ме притеснява да не би някои билки и добавки да си унищожават взаимно действието. Има един лекар, при когото ми се иска да си заведа мъжа, но все още се колебая - лекарят се казва Атанас Михайлов, хуманен лекар е, но и фитотерапевт, хомеопат и т.н. - всичките природни лечения. Та, мисля си, че той би могъл да знае кое с кое се съвместява, но не искам да му правя реклама.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: little_rabbit]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано23.11.06 13:50



Всичко друго да, но ГАЗ съм категорично против....

Нема начин да нема начин!


Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: vesela.bg]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 14:41



С газта определено трябва да се внимава-има летални дози, които могат да доведат до смърт.Има също сведения,че може да увреди непоправимо черния дроб.Газта трябва да е пречистена и т.н.Така че да не се експериментира без т.н. протокол-строга и проверена методика за използването й.Аз лично мисля, че може да се използва, но при терминални случаи, когато човек няма какво да губи, но само с ясна и проверена методика-на бг пазара има две книги, в които се дава методиката за лечение на рака с газ-и двете са на Малахов.

Все пак има информация за излекувани пациенти с терминален рак с помощта на газ : http://www.bulgaria-press.com/index.php?p=view&r[id]=1334
източника не е от най-надеждните, но звучи убедително.

Редактирано от vesela.bg на 23.11.06 15:15.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Baлeнтинa]  
Автор Emil41 (непознат )
Публикувано02.01.08 20:54



Kazvam se Daniela.Bashta mi e bolen ot rak na stomaha,operiran e prez april 2005.V momenta e v kritichno sustoqnie i tursim alternativno lechenie za nego.Kakvo znaete za lechenieto s gaz... Ima li nqkakva polza ot nego ?



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Emil41]  
Автор Buba67 ()
Публикувано02.01.08 21:18



Здравей Даниела! Аз пия газ от 2005г. Преди мен я пи познат с рак на панкреаса. Неговото положение беше безнадеждно с мета, а си отиде след 15 години. Аз я пия профилактично, след отстранявана на липосарком. Действието на газта е засилване на имунната система. За протокола отбелязвам, че пия и много други неща - алое, лиций и т.н.
На първа страница на клуба има "справочник на темите ". Там има още информация и рецепта за приготвяне на газта.
И да добавя, че всичко е строго индивидуално. Дух и желание за живот и борба е спечелена битка наполовина.
Критичното състояние в момента от рецидив ли е? Какво пие баща ти?
Чети, питай и пиши как са нещата.
Моля, ако не ти е проблем пиши на кирилица.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Buba67]  
Автор Emil41 (непознат )
Публикувано02.01.08 21:25



Sujalqvam za kirilitzata ,no kompiutyrat mi nqma phonetica... Kritichnoto sustoqnie e ot kurvqsht karcinom v dolnata chast na hranoprovoda,ima otoci na krainicite i mnogo nisyk hemeglobin.Pie semento i biogame,veche trudno se hrani,stomahyt mu ne prerabotva hranata.Profesor V.Dimitrova predloji da sreje tynko chervo prez koeto da minava hranata,no nie sme rezervirani kym takava mqrka.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Zlatin]  
Авторdika (Нерегистриран)
Публикувано17.01.08 15:38



spe6no mi triabva rafinirana gaz,no ot kade da ia nameria,molia pomognete mi



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: dika]  
Автор Buba67 ()
Публикувано17.01.08 16:16



Как да ти помогнем като си я приготвяме сами.
Ето линк с рецептата:



Успех!

Редактирано от Buba67 на 22.02.09 23:02.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: dika]  
Авторdika (Нерегистриран)
Публикувано17.01.08 16:52



blagodaria,6a se opitam da ia napravia



Тема Re: ГАЗ или КЕРОСИН ?нови [re: Baлeнтинa]  
Автор daoford (sastradatelen)
Публикувано23.01.08 08:47



Защо "Керосина"(самолетно гориво) го превеждаш като "Газ"(светилна).Самият "Керосин"като продукт от дестилацията на петрола е много качествен(чист)сам по себе си.Самолетите не летят със "газ"за газени лампи...Просто предполагам, че страничните ефекти за организма ще бъдат по малки.

Бог помага на слабите,но обича Силните!


Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: acтpoapт]  
Авторdika (Нерегистриран)
Публикувано24.01.08 11:20



kak tiabva da se priema gazta,ima li niakakva recepta



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: dika]  
Автор Buba67 ()
Публикувано24.01.08 11:32



Ето я рецептата:



Започнете с 2 до 5 капки три пъти на ден 1 час преди ядене. Върху бучка захар или в лъжичка с малко захар и нещо за преглъщане. Две седмици се пие, после две седмици почивка и пак. Аз лично я пих две години по месец и после месец почивка. Сега я пия 3 или 4 пъти в годината по 2 седмици, но съм си увеличила дозата на чаена лъжичка сутрин. Успех!



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Baлeнтинa]  
АвторOптимиcтka (Нерегистриран)
Публикувано26.04.08 13:51



Помогнете баща ми е болен от рак на стомаха в горния край. Отвориха го и го затвориха казвайки, че нищо не са пипали вътре, но са видели разсейки около стомаха. Оерацията е от преди 2 седмици и той не искаше да стои повече в болницата и го изписаха като му махнаха конците. Оня ден през нощта около 2 см от операцията се отвориха и изтече много предполагам лимфна течбост и малко кръв. Проблемът ми е, че не знам как ще заздравее това то е точно срещу стомаха и дали в това състояние може да се почне лечение с газ, а и след операцията повръщадаже без да е ял нещо тъмно, което мисля че е кръв. Ако е кръв лечението с газ дали ще има ефект или изобщо да не пробвам?



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Oптимиcтka]  
Автор Buba67 ()
Публикувано26.04.08 17:56



Газта няма да затвори раната.
Щом се е отворила отидете при хирурга да види за какво става въпрос.
След това решете какво да пие за имунната система. Газта няма да навреди. Аз я пия трета година.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Buba67]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 15:44



Някой друг, освен Буба67, пробвал ли е действето на газта и имаше ли ефект? Искам да се уверя, че има и други хора, които са опитвали, а не само един човек. Мсилите ли, че дозата сутрин 1 супена лъжица, после на обяд и вече - по 1 чаена лъжица, не е много опасна доза? /на ме ми препоръчаха така/. И как, г-жо Буба67, може да въздейства газта на пълен с разсейки стомах. Този Ваш познат, който е имал рак на панкреаса, имал ли е разейки, та се е оправил...?!



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Eли]  
Автор Buba67 ()
Публикувано29.04.08 17:53



Отминавам недоверието и иронията.
Този мой познат беше с разсейки. Пи газ, но съм изредила и другите неща, които е пил - като рецептата с алое и др.
Пия газ от 2005г., а въпросния познат от 1990г. дозата обаче не надвишава една супена лъжица дневно. Не знам кой ви е препоръчал 3 супени лъжици. Започнах с 3 или 4 капки 3 пъти на ден преди храна. Най-добре действа дозата наведнъж - сутрин на гладно по 1 супена лъжица. След това 1 час нито вода, нито храна.
А относно въздействието на газта пояснявам: не твърдя и никога не съм твърдяла, че газта лекува рак. Твърдя, че газта /и добавките/ отключват онзи механизъм в тялото, който принуждава имунната система сама да разпознае и да се справи с раковите клетки. Руснака Малахов твърди, че газта прониква от лимфната система в кръвта и я прочиства. Така засилва имунната система.
Пак за протокола допълвам, че през тези 2,5 години съм пила много и различни добавки за имунната система. Защо почнах газ? Защото цяла онкокомосия ме изпрати по живо и здраво и каза: "съжаляваме, паднал ви се е сарком дето нищо не му влияе".



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: lXL1]  
Авторcoфия96 (Нерегистриран)
Публикувано01.05.08 03:16



Газта прави чудеса, в това се убедих многократно.Но наистина с нея трябва да се внимава.Най-лесният и правилен начин е пречистване с активен въглен.Купува се светлинна газ от магазин за домашни потреби.Пресипва се в стъклено шише през филтърна хартиа на която има посипан активен въглен.Тази процедура се прави 3 пъти.А на четвъртия се пресипва газта просто през филтърната хартия(без активния въглен).Преди пречистването газта има леко жълтеникав цвят,а след това става абсолютно безцветна като вода.
Незнам къде прочетохте и как решихте, че газта увреждала (и то трайно)черния дроб,като точно през последните 15 години около мен двама човека страдащи от рак на черния дроб спасиха живота си точно благодарение на газта.Именно от това се убедих в чудодейния ефект от пиенето на газ.Сега тези хора се радват на добро здраве и пълноценен живот.
А конкретно за мен.Преди да почна да пия газ се чувствах отпадняла, с непоносимо главоболие всеки ден, с надути подпухнали очи и жестоко силно парене в тях, виене на свят и буквално чувствах се като труп.Ходих по лекари, правиха ми изследвания , така и не се разбра какво ми има.А аз се чувствах все по зле и по зле.Загубих всякакво желание и мотивация за живот,не можех да се концентрирам над работата си и т.н
Така реших да опитам с газта.Започнах с половин чаена лъжичка дневно на гладно(но не е желателнод а е сутринта ),най-добре е през деня на празен стомах.Но не я пия с бучка захар или каквото и да било,защото така и се намаля ефекта(особено с захар е противопоказно, защото захарта предизвиква отделянето ан свободни радикали в организма, които точно са нашите врагове)
Така ,че най- резултатно е да се пие самостоятелно и след около 30 мин може да се приеме нещо дребно,за да неутрализира вкуса в устата.Още след първия ден от пиенето на газ усетих огромно облекчение, а на следващия главоболието ми изчезна.От тогава нито веднъж не ме е боляла главата, а да не говорим,че още на втория ден усетих приливи на жизненост и настроение.
И от тогава се чувствам мнгоо добре.живота ми се промени.Най добре е да се пие газ пролетта 1 месец по половин чаена лъжичка дневно .После 3 месеца се почива и може пак за 2 седмции ,след това 3 месеца почивка и пак 2 седмици и така:) Пожелавам здраве и успех на всички



Тема Още една рецептанови [re: coфия96]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано17.08.08 17:23



Намерих друга рецепта за лечение с газ, препоръка при проблеми с лимфните възли. Пиша я тук за да попълня рецептурника


Сутрин на гладно се изпива 1 суп.лъж. зехтин.
15 минути след това - 1 суп.лъж. рафинирана газ.
15 минути след това - 1 чаша прясно мляко.
2 часа след това не се яде нищо.

Прави се един път годишно по 40 дни. Може да се почива един два дни, ако се усети претоварване

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Още една рецептанови [re: vesela.bg]  
Авторmari (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 10:36



Ако неможе да се намери филтърна хартия с кокво може да се замени.



Тема Re: Още една рецептанови [re: mari]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано18.08.08 10:42



Айде сега, не можеш да намериш филтърна хартия, продава се за кафемашини



Нема начин да нема начин!


Тема Re: Филтърна хартиянови [re: vesela.bg]  
Автор Buba67 ()
Публикувано18.08.08 11:48



Тази филтърна хартия за кафемашини се продава в големите вериги. Лично съм виждала във Фантастико. Можеш да използваш многослойна марля /тензух/.



Тема Re: Филтърна хартиянови [re: Buba67]  
Авторmari (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 14:40



Много ви благодаря.



Тема Въпрос за газтанови [re: mari]  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано09.09.08 14:46



Въпрос към вземалите газ,примерно Буба,Деа или някой друг:
Почнах Тодикампа по 5 капки 3 пъти дневно и увеличавам с по 1 капка дневно do 15 .
В дните нахимиотерапия ще пропускам. Знаете ли дали пропуснат ден обезсмисля вземането на газ? И другият ми въпрос е дали чаша вино вечер е противопоказна , навсякъде пише газ без алкохол, ама нещо хич не ми харесва това.



Тема Re: Въпрос за газтанови [re: инep]  
Автор Buba67 ()
Публикувано09.09.08 22:25



Няма проблем, ако си пропуснал/а/ един прием на газ. Случвало ми се е. Просто продължавам със схемата. А за виното - стига да не се прекалява. Признавам си, че тази вечер и аз пийнах чаша бяло вино, обаче една рибка ми донесоха, хваната днес. Та си пийнах. Гледам да не прекалявам през двете седмици, в които приемам газта. Смело напред и не се притеснявай. А щом ти се пие вечер по чаша вино, дори като си на химио хич не се замисляй! Успех!





Тема Re: Въпрос за газтанови [re: Buba67]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано10.09.08 04:32



Имам питане към хората живеещи в Щатите? Може ли някой да ми каже къде да търся газ, в какъв магазин? И дали ще става за пиене като я прецедя? Има в хомдипо някакво гориво за факли, в шишета и изглежда прозрачно и безцветно като вода. Но идея си нямам дали е газ или нещо друго. И как точно да я назова, domestic gas or coal-gas?
Мерси предварително

.



Тема Re: Въпрос за газтанови [re: aaa!]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано10.09.08 09:04



В книгата на Малахов за лечението с газ, пише за Тодикампа /газ и зелени орехчета/. Това го знаем. Но се споменава и за Тодикларк, разработен съвместно с Хулда Кларк, но от черен орех и медицинска газ, т.е. пречистена чрез неколкократна филтрация газ и самият препарат е с по-високо качество, от направения при домашни условия. Така че, направете запитване в сайта на Хулда Кларк или по телефона за този препарат, вие знаете добре английски. Все пак е по-добре, отколкото сами да филтрираме газ....особено като не знаем каква газ сме купили.
Калояна беше дала линк на един екстракт от черен орех, дето си е купила, само не знам с газ ли е направен или със спирт, това уточнете



Нема начин да нема начин!


Тема Re: Въпрос за газтанови [re: vesela.bg]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано11.09.08 07:57



Добре, ще го решим този проблем

.
От двама души чаках да ми донесат газ от България, но уви никой не можа да намери.



Тема Re: Въпрос за газтанови [re: aaa!]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано11.09.08 08:44



Момичета, незнам да има такива продукти при Кларк, не съм чувала, а много пъти съм разглеждала и сайта й Нейния орех е чист, само зелен орех, няма комбинации, примеси, и то американски вид, различен от европейския (това обаче едва ли има някакво значение за приготвянето му) приготвен с някакъв алкохол (спирт) но какъв ползва незнам Аз купувам готови продукти
Газ има тук, но промишлена, трябва да се причисти добре, не съм чувала някой да е ползвал, за това нямам представа дали става изобщо за такива цели
А газ по самолетите - просто невероятно, звучи ми абсурдно, абе това е бомба бе хора, ужас, майко мила



Тема Re: Въпрос за газтанови [re: Buba67]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано11.09.08 11:35



Благодаря,Буба, за отговора. Откакто почнах газта, ми се спи ужасно , едва издържам на работа, дори кафето не ме събужда. Имаше ли такова действие при теб?



Тема Re: Въпрос за газтанови [re: iner]  
Автор Buba67 ()
Публикувано11.09.08 11:39



Горе долу и аз така се чувствам през двете седмици. Все ми се спи, нищо не ми се прави, никаква кондиция. Със зор си върша нещата. Отминава, после ще имаш сили да повдигнеш планина. Колко време ще я пиеш?



Тема Re: Въпрос за газтанови [re: Buba67]  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано11.09.08 14:20



И аз се чудя. За онкозаболявания дават различни по продължителност курсове.
Една позната ми препоръча 5 седмици газ, 3 почивка и така общо 3 пъти. -по една супена лъжица. 3 пъти дневно. После след 3 месеца пак. Но тази доза ми се струва много голяма. Избрах дозата на сайта на Тодикампа - по 2 чаени дневно. Не знам колко време да го вземам. Капките се понасят лесно, но май и никаква работа не вършат в тази малка доза. Какво ще ме посъветваш?



Тема Re: Въпрос за газтанови [re: инep]  
Автор Buba67 ()
Публикувано11.09.08 18:11



Първата и втората година я пих по 1 месец, след което почивах месец приемайки други добавки. Прочитайки Малахов /не помня коя от книгите/ той препоръчва да се пие две седмици, после две седмици да се почива, за да не се натоварва черния дроб. Така няколко курса, докато има ефект. А ти си и на химиотерапия, така че пий две седмици и почивай поне месец преди следващия прием. Като в този месец си пий нещо друго. В момента пия две седмици газ, после два месеца нещо друго и пак газ. Станала съм като ламя.





Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: oтчaянa]  
Автор iva_77_ (непознат )
Публикувано12.10.08 19:33



на 10.10 2008 оперираха майками от рак на стомаха злокачествен докторите твърдят че са я изчистили но въпреки това може ли да ползва това с газта



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: iva_77_]  
Автор *jull** (())
Публикувано12.10.08 20:13



Разбира се, че може! Газта се използва за профилактика и при здрави хора!





Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: iva_77_]  
Авторiva_77_ (Нерегистриран)
Публикувано13.10.08 09:02



напишете ми точната доза за газта и как да се използва и обработва



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: iva_77_]  
Автор *jull** (())
Публикувано13.10.08 09:25



Рецептата може да се прочете в Справочника!





Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: *jull**]  
Автор iva_77_ (непознат )
Публикувано13.10.08 10:35



а къде е този справочник аз се регистрирах вчера и още не са ми ясни нещата в този сайт



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: iva_77_]  
Автор Buba67 ()
Публикувано13.10.08 11:02



На първа страница на клуба, най-горе има три постоянни теми. Там е справочника. Ето линк да прочетеш за рецептата.





Тема Re: Въпрос към Ангелова67 или друг.ползвал газнови [re: iva_77_]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано18.10.08 11:44



След 4 седмици газ с орех(тодикамп) почивам първа седмица и имам обилно изпотяване. Това случвало ли ви се е? Знам, че при изхвърляне на метастази става нещо такова., но в момента има и грипове, а и аз съм подложена на силен стрес в момента-гледам болен на легло от 1 месец и служебната ми работа стана доста по-натоварена . Да питам лекар ми се струва излишно, затова искам даразбера дали от газта има подобен ефект, ако не да търся друга причина.



Тема Re: Отговор [re: iner]  
Автор Buba67 ()
Публикувано18.10.08 12:26



Какво разбираш под обилно изпотяване, защото се потя така щом започна да се движа интензивно. При мен дори метенето на пода коства усилия и пот. Иначе мисля, че организма се чисти и през кожата. И като гледам колко ти е "спокойно" и у дома и в работата. Възможно е организма ти да реагира така на стреса. Имаш ли разлика в потенето преди газта и сега? С две думи не съм забелязала да се потя повече откакто пия газта. По-скоро се потя повече щото качих някое килце и ми тежат

. При мен единствения ефект от газта е, че се чувствам малко отпаднала докато я пия, нещо като пролетна умора. Пробвай да пиеш лиций сега, докато почиваш от газта. Направо ми дават криле тия малки плодчета. А и давай по-полека. Лошо е, че гледаш болен, а работа ще има след 100 години, нас не. Так, че не слагай много на сърце - всичко е част от живота. Успех!



Тема Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: Buba67]  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано22.10.08 16:42



Благодаря, Буба,
Искам да споделя нещо важно - твърдо съм убедена, че от газта свалих туморните си маркери 3 пъти. -CA15-3 , CEA . Преди 3 месеца бяха 30 и 3.3 , сега са 9.9 и 1.09 :).
Другото лечение, което провеждам е Херцептин, но той е вече 12 месеца. А добавките, които вземам, са все еднакви. Единствената разлика е газта, така че : Пийте си газта и си гледайте живота :)
Лицият го пробвах, направо е супер, правя си чай като варя 5 мин 15 плодчета в 250 мл вода,макар че нямам точна рецепта за чая. Нямам 10 дни за рецептата с ракия. Четох, че той води до стопляне на организма. Ако имаш рецепта за чая , ще се радвам да я пробвам.



Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: инep]  
Автор *jull** (())
Публикувано22.10.08 19:37



Извинявай, че се намесвам, но най-добре, ако слагаш лиция в зелен чай!
Не разбрах обаче за каква рецепта с ракия пишеш...

И преди всичко искам да ти благодаря за това, че даваш ценна информация за лечебните свойства на газта! Опитвам се да убедя болни хора около мен да я прилагат, но изпитват предубеждение. Така че твоят споделен опит е изключително ценен за всички!

Радвам се за теб!





Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: *jull**]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано22.10.08 19:41



Браво, Инер! Наистина страхотни новини - само така!


Дано и други да се решат на тази терапия и да имат добри резултати!



Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: gali4]  
Автор Buba67 ()
Публикувано22.10.08 21:01



Jull, може би инер имаше впредвид рецептата на лиция в ракия. В интерес на истината до сега само така го пия /2 години/. Пакетчето от 100 грама лиций го заливам с литър домашна ракия. След 10 дни /през това време си правя един курс газ/ е готово за употреба. По 25 милилитра веднъж на ден плюс ако падне плодче в чашата и него изяждам. На пакетчето имаше рецепта за житна или оризова ракия, аз обаче си имам домашно производство гроздова, та нея използвам. А за чай имаше рецепта на пликчето с някакви количества от 2,5 литра вода, което е абсурд да го изпия на ден. Та с ракийката ми е супер.

Инер браво за резултатите!



Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: Buba67]  
Автор *jull** (())
Публикувано22.10.08 21:31



Да, разбирам, то китайците какво ли не слагат в ракия - корени жен шен, змии... Но за ежедневна употреба лиция го слагат в зеления чай. Може би с лечебна цел е по-добре да е в спирт, не знам.
А дали ако човек надвиши дозата от 25 мл ще се излекува по-бързо, а?





Тема Re: до Златиннови [re: Kokи]  
Автор nsee (непознат )
Публикувано28.10.08 19:58



Направена е операция рак на стомаха.Тумора не е отстранен,има баипасна връзка за преминаване на храна от стомаха към тънкото черво.Има метастази по тънките черва.
Предстои изписване от болницата.Все още няма епикриза и назначено онколечение.
Моля да ми препоръчате захраване след изписване от болница?
Може ли още първата седмица да се прилага алтернативно лечение(гъби или газ)?



Тема Re: до Златиннови [re: nsee]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано28.10.08 20:55



nsee, много те моля да не повтаряш един и същ постинг в различните теми. Ние четем всичко и който има опит, ще ти отговори.
Вижда се колко си притеснен/а от случващото се, но ако се успокоиш, ще разбереш, че решенията всеки взема сам. Писах ти го вече.
А лекари да питаш за лечението с газ?!?!.........е меко казано безмислено. Всичко го отричат, а най-върлите му противници са лекарите.



Нема начин да нема начин!


Тема Re: Относно газтанови [re: nsee]  
Автор Buba67 ()
Публикувано28.10.08 21:01



Пояснявам за газта. Тъй като я пия от три години и съм доволна от действието и. Тя прониква, чрез лимфната система в кръвта и така я пречиства /засилва имунната система/. Сега за дозировката. Много смело решение е супена лъжица сутрин на гладно /австрийка отписна с рак на червата се спасила с тази доза/. Аз лично започнах с 5 капки - 3 пъти на ден - 30 мин преди храна. В момента я пия по чаена лъжичка сутрин. Две седмици пия, две почивам. Решението си е ваше, по-точно на болния. А за захранването има специфика при проблеми с червата и стомаха. За това питайте и настоявайте да ви отговорят за хранителния режим. Алтернативите ги почнах в деня, в който се прибрах от болницата. А за гъбите - колкото е по-скъпо нещо и е с по-агресивна реклама, толкова не му вярвам.
Каквото и да решите - успех!



Тема Re: до Златиннови [re: vesela.bg]  
Автор nsee (непознат )
Публикувано28.10.08 21:01



Николай се казвам на 26 съм.Какво да ти кажа мисля че там може да го прочете осте някой който не влиза тук но май хората са почти едни и същи.



Тема Buba67нови [re: Buba67]  
Автор nsee (непознат )
Публикувано28.10.08 21:06



Мерси буба.Най-накрая да намерим някои които наистина пие газ и има наблюдения над нея.Как ти е състоянието в момента???Има ли рецесия?



Тема Re: Buba67нови [re: nsee]  
Автор Buba67 ()
Публикувано28.10.08 21:21



При мен туморът бе отстранен. Но три години от тогава нямам рецидиви и разсейки. При мен ставаше въпрос за сарком. Но съм свидетел какво направи газта с човек с разсейки - отиде си след 15 години от друго. За протокола съм длъжна да добавя, че пия и рецептата с алое, мед, вино и черен оман както и лиций.



Тема Re: до Златиннови [re: nsee]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано28.10.08 22:20



Да, хората наистина са почти едни и същи, но сме много

Както болни с различни диагнози, така и близки, които се грижат за болни.
Ще си позволя още един съвет /макар че явно не ме слушаш/ но все пак. Отваряй темите на пълен преглед. Точно в тази тема има много опит за употребата на газ. Явно е, че не си прегледал нищо предварително, за да задаваш тези въпроси на Буба, тя е писала толкова много тук в тази тема точно за заболяването си, за пречистването на газта, употребата й и т.н.
Наистина, вместо да се луташ и докато чакаш отговори, отваряй темите и ги чети на пълен преглед, има страшно много споделен опитТака и по-лесно ще пресееш алтернативите и ще избереш някоя от тях

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: Buba67]  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 14:05



За Буба67:
Искам да питам с вода ли приемаш газта или без нищо. Имам леко парене в устата и както ми изгоря кожата от един компрес с газ ,си мисля , че и при приема има нещо подобно в по-лек вариант в устата и гърлото. Затова си мисля, че може би зехтин или нещо подобно трябва да се пие преди газта. Какво мислиш по въпроса?



Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: инep]  
Автор Buba67 ()
Публикувано05.11.08 14:35



Газта я пия директно от шишето. Като я филтрирам я сипвам в шише от сироп за кашлица. Отварям капачката и му дръпвам един гълток. До сега не съм имала проблеми с изгаряне. Може лигавицата в устата ти да е по-нежна. Има една рецепта за прием на газ точно както казваш. Първо лъжица зехтин, после лъжица газ и накрая чаша прясно мляко. През 30 минути май беше. Спокойно можеш да пийнеш зехтин, но млякото може и да е в повече, не за друго, а да не те вкара в тоалетната. Ако ти пари, пробвай капките газ върху малко захар и преглътни с вода. В началото така започнах да я пия. Третия начин който знам, в капсули /антибиотиците старите бяха в такива - двете половинки се отварят и вътре беше на прах лекарството/, ако намериш празни, можеш да капваш в капсулите, затваряш и пиеш. Времето до храна и вода с капсулите е увеличено. Ако иначе е час, с капсулиите, става час и полвина даже 2. Пробвай. Няма страшно. Важното е да се чувстваш добре. Успех!



Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: Buba67]  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 15:42



Благодаря ти,Буба, за отговора,
Аз почнах по супена лъжица , май ще намаля дозата, а преди това ще вземам малко зехтин за смазка. Дано не се загубят лечебните качества, че това ще става основната ми терапия. Мисля да приключвам с химиите, а билкарят, който ми правеше рецепти, като чу газ, отказа да ми дава нови билки и ми измисли 100 болести с ирисова диагностика. Ама аз съм си инат и като се хвана за нещо, не се отказвам лесно.



Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: инep]  
Автор Buba67 ()
Публикувано05.11.08 17:07



Това за билкаря и газта не ми харесва. Ирисовия диагностик от село Радуил я включва в лечението /газта/. Не се оставяй и само с нея. Редувай газта с други алтернативи за имунната система, за които си сигурен/на/. А зехтина в никакъв случай не пречи.





Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: Buba67]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано20.11.08 22:15



Искам да ви попитам газта дали помага за мозъчен тумор и метастази в гръбнака?Сякаш от прочетеното до сега не видях някой да е писал за такъв вид рак....или може би съм пропуснала нещо?



Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: Лoли]  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано20.11.08 22:39



На мен лично ми помогна за метастази в мозъка и в гръбначния стълб.
Изобщо грешка няма при пиенето на газ -само може да ти помогне :)

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!


Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: dea123]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано20.11.08 22:55



Деа,При теб тези метастази можеха ли да се оперират?Или ти направо почна с газта и след колко време изчезнаха?



Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: Лoли]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано20.11.08 22:57



Друго се сетих да питам,имам газ от можеби 10 години в къщи.Мога ли да ползвам нея или да си купя нова?



Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: Лoли]  
Автор *jull** (())
Публикувано20.11.08 23:01



Интересен въпрос, не знам кой може да отговори, някой химик може би?...





Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: *jull**]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано20.11.08 23:34



Мисля си,че едно време всичките стоки бяха по качествени от колкото сега.
Да но за жалост на стикета пише-трайност 12 месеца.Така,че май по добре е да купя нова



Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: Лoли]  
Автор *jull** (())
Публикувано20.11.08 23:44



Права си и за двете.





Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: Лoли]  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано20.11.08 23:44



При мен за операция не можеше да става дума.Почнах с гладуване,след това минах на газ.И от много години насам продължавам да пия газ профилактично, поне 3 пъти в годината(за по 1 месец)Незнам дали точно вследствие на газта(или в комбинация с останалите неща които пиех-като водка с олио например),но метастазите изчезнаха.Но все си мисля ,че газта казва силната си дума, защото водка с олио пих само в началото ,когато положението ми беше критично.И от тогава насам пия газ непрекъснато.
А освен газ 2 пъти годишно минавам на карамфил,пелин и орехова тинктура за 18 дни(както е по схемата на Х.Кларк) след което по веднъж в седмицата подържащо.

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!


Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: dea123]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано21.11.08 17:29



dea123,би ли ми написала рецептата за водка с олио
Когато беше в критично положение вземаше ли обезболяващи с комбинацията с газта?
И последно въпросче

,газта нали е такава за горене



Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: Лoли]  
Автор *jull** (())
Публикувано21.11.08 18:03



Извинявай, че се намесвам, но може би ти трябва бърз отговор.

Разбира се, Деа, ще ти пише, но понеже доста сме си говорили с нея по тези въпроси, мога да поясня,
че "рецептата водка с олио" е т. нар. "метод на Шевченко" - има го описан на много места в Гугъла.

Колкото до газта - да, става въпрос за обикновената газ за горене, за която сме писали неведнъж тук.

На въпроса за обезболяващите, може да ти отговори само Деа.





Тема Re: Пийте си газтанови [re: *jull**]  
Автор Buba67 ()
Публикувано21.11.08 22:59



На някои етикети пише газ за осветление. Става. Филтрирай и давай смело. Стискам палци!





Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: Лoли]  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано21.11.08 23:06



Да газта е газ за горене или по конкретно на последната бутилка,която купих пишеше газ за осветление(или осветителна газ,нещо такова).
Трябва задължително да я филтрираш-поне 4 пъти,през филтърна хартия или през обикновена твърда салфетка(бяла).
Посипва се малко активен въглен на прах върху салфетката, която е поставена в фуния и през нея сипваш газта.Така 3 пъти, а на 4-тия път я сипваш през чиста салфетка и е готова.
А за водката с олио- този метод се прилага без да се комбинира с какъвто и да било друг(като газ, билки, алое и др.)Ако решиш да се подложиш, трябва да го вземеш на впредвид това.В противен случай според Шевченко има риск да не подейства, както бихме желали и очаквали.
Моя съвет е да се спреш на един вариант, който смяташ че е най-добър за тебе и да се заемеш с него.А за рецептата-няма проблем, ще ти я напиша, това е най-лесно.
Обезболяващи не съм пила,. газта сама по себе си има силно обезболяващ ефект,хората които я пият знаят добре това :)

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!


Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: dea123]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано22.11.08 08:21



Започнах да и давам газ,по половин чаена лъжичка еднократно сутрин на гладно.Малко съм объркана за дозата,има различни мнения
А грешка ли е ,че когато я пречиствах сложих по 2 и половина супени лъжици въглен?Цвета и малко се промени,стана бледожълта.
След колко време почва да действа газта като обезболяващо? Миличкото ми детенце много го боли.За сега не съм и давала обезболяващи(имаме Тилидин).
Деа,според метода на Шевченко както пишеш не трябва да се вземат други имуностимулиращи илачи.А лекарства могат ли?Ние сме на Депакин и Дексаметазон.



Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: Лoли]  
Автор *jull** (())
Публикувано22.11.08 08:32



Само за газта ще отговоря, че цветът й става точно бледожълт след пречистването с въглен. Колкото за дозировката на газта - не се притеснявай. Ако на дъщеря ти й понася тази доза, ще започнеш по мъничко да я увеличаваш (с капкомер). Максималната (но всъщност и най-лечебната) е 1 суп. л. на ден, но препоръката ми е да стигнете постепенно до нея, като разделите приема на две - сутрин и следобед, разбира се, на гладно. Едва след това, ако може, да изпива по 1 суп. л. наведнъж сутрин, на гладно.

На другите въпроси ще ти отговорят други клубари с опит.

Аз пак да попитам (дано да не ставам досадна!) - не смяташ ли да правиш лапите на Димков? Знам от първа ръка, че помагат!

Желая ви по-спокоен ден, миличка!





Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: *jull**]  
Авторkoнцepт (Нерегистриран)
Публикувано22.11.08 14:57



Извинете,че се намесвам,но водката действа многократно по-слабо от чистия спирт.И е по-добре олиото да е не рафинирано.



Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: koнцepт]  
Автор *jull** (())
Публикувано22.11.08 15:07



Абсолютно вярно!





Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: *jull**]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано23.11.08 06:26



Колко време след приема на газта трябва да минат болките?Тя става по зле

,Давам и болкоуспокояващо да може да спи.Много я боли



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: oтчaянa]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано23.11.08 06:33



След колко време започва да действа газта след приема?Вече втори ден я вземаме а тя се чувства по зле

,много я боли



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Лoли]  
Автор *jull** (())
Публикувано23.11.08 07:06



Писах ти на Лични!





Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: oтчaянa]  
Авторsolovei (Нерегистриран)
Публикувано18.06.09 02:36



ЗДРАВЕЙТЕ имам много спешен въпрос на които имам нужда от помощ и съвет.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: solovei]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано18.06.09 10:02



Какъв е въпроса?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Лoли]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано19.06.09 13:48



От газта болките се усилват , защото започва разпад на туморните клетки и така човек се лекува, писано е в много книги, и всеки,който е вземал газ| го е изпитвал в една или друга степен. За да се пребори с болката, трябва да си казва, че колкото повече го боли, толкова повече туморни клетки е унищожила газта и това няма да е празно самовнушение, а допълваща терапия. Желая ви воля и успех в борбата.



Тема РАК НА СТОМАХА С РАЗСЕЙКИ В ЧЕРНИЯ ДРОБнови [re: iner]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано13.07.09 13:35



Постингът е на kristan26:

Здравейте, става въпрос за много близък и важен човек за мен!
Накратко ще опиша темата. На 15.06. 2009 го оперираха в Токуда и му премахнаха 2/3 от стомаха и част от черния дроб. Доктора не дава много надежди, но ние няма да останем и да чакаме най-лошото. Почнахме да му даваме алое гел и лициум и още билки. От операцията насам поотслабна, повече лежи и като стане, му се мае главата. Единстевната болка, която има, е главоболие /прилошаване/, иначе ссе храни по малко, но често. Назначиха му дата 15.07. 2009 /да е минал един месец/ и на тази дата да решат след изследвания дали ще се прави химио!!! Прочетох за газта и нея ще пробваме, но въпроса е да изчакам ли химиото да мине или да почваме да му я даваме /доколкото разбрах трябвало да мине един месец от химиото и тогава да се започне с газта -, 2 седмици и после почивка? Другото е защо го има това главоболие в главата? Ако някой може да ми каже поне нещичко от личен опит /неприятен опит/ нека сподели!!! Не имслех че ще съм в тази тема и не ми е минавало през ума, че ще съм тук и аз за помощ, но такъв е живота. Дори и малка светлина в тунела пак ще ми е от значение! Предварително ви благодаря!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: РАК НА СТОМАХА С РАЗСЕЙКИ В ЧЕРНИЯ ДРОБнови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано13.07.09 13:56



Здравей и от мен! Извинявай, че преместих постинга ти, но имаме много теми за рак на стомаха и ако не ги събираме на едно място, ще се разпилеят. А ние тук се опитваме да събираме важните неща в архив. В СПРАВОЧНИК НА ТЕМИТЕ (на главната страница) можеш да намериш споделения опит на хора, които са писали за това заболяване. Ето линк:



Пишеш, че твоят близък има главоболие. Това лекуващият лекар знае ли го? Важно е, защото може да е симптом за метастази в мозъка. Не се плаши предварително, но непременно се консултирайте, ако не сте го направили. В темата "Алтернативи" на главната страница, ще намериш народни рецепти за тумор и метастази в мозъка.

По въпроса за газта - разбирам, че на 15 юли (след 2 дни) ще бъдете на онкокомисия. Ако ще правите ХТ, не бива да го лекувате и с газ, защото ще натоварите и без това слабия му организъм.

Може да прилагате диетата на Й. Будвиг (има я в Алтернативите), която е подходяща, лесна и много добра за черния дроб.

УСПЕХ и пиши!



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 13.07.09 13:57.



Тема Re: РАК НА СТОМАХА С РАЗСЕЙКИ В ЧЕРНИЯ ДРОБнови [re: *jull**]  
Автор kristan26 (непознат )
Публикувано13.07.09 14:11



благодаря ти за включването да на 15,07 ще кажем на лекарите за това главоболие! и да ти кажа старх ме тази химиотерапия да не предзвика нещата в лоша насока по бързо незнам !!!!!



Тема Re: РАК НА СТОМАХА С РАЗСЕЙКИ В ЧЕРНИЯ ДРОБнови [re: *jull**]  
Автор mechkovi333 (непознат )
Публикувано10.09.09 10:39



пиша до теб защото все сще трудно работя с компютър темата за газта живо ме вълнува.Преди 17 години я използвахме при тъща ми двоино рафинирана има я в НХК Б-с Лукоил сега.Тъща ми беше оперирана от рак на гърдата след два месеца установиха метастази в белия дроб.След лечение с газ и хрущял от акула газта по схема:1капка сутрин 2 на обед 3 вечер на другия ден 4.5.6 итака до 25капки 3 пъти дневно 1месец след което обратно постепенно намаляне.Отидохме на контролен лкарите ни решиха че са поставили грешна диагноза за белия дроб.Тъща ми почина след 12 год от нови образувания в костите там нещата бяха многд скоростни и нищо не помогна .Рецептата по спомени е на Мария Требен.Сега я подновявам за баща ми черен дроб и дебело черво 3ти стадии няма да оперираме.Ако съм бил полезен редактираи както трябва и го пусни благодаря ви че ви има



Тема Re: РАК НА СТОМАХА С РАЗСЕЙКИ В ЧЕРНИЯ ДРОБнови [re: mechkovi333]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.09.09 22:17



Много благодаря за споделения опит! За коя рецепта пишеш, че е на Мария Требен?
Ако говориш за газта, не мисля, че е нейна, но може би имаш нещо друго предвид?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАК НА СТОМАХА С РАЗСЕЙКИ В ЧЕРНИЯ ДРОБнови [re: *jull**]  
Автор guslik (непознат )
Публикувано17.10.09 12:50



Привет от мен.Аз съм Мила и за първи път пиша тук.
Преди около месец -на 09.09.09г оперираха съпруга ми(57г) от тумор на стомаха .Махнат е част от стомаха, част от черния дроб и е отстранен целия далак. За съжаление са станали дребни туморни образования по перитонеума,които са били неоперабилни.Скоро ще ходим на комисия ,за да се реши дали ще му назначат химиотерапия.Правихме изследване на тумормаркери на кръвта в София(ако е такова ,всъщност му взеха само кръв за изследване) -пише,че се изпраща с молба за хромогранин А. Резултатът е три пъти над нормата.Това не мога да преценя зле ли е или напротив.Някой ако е запознат,моля да ми пише.
Още нещо-не знам дали е редно да му давам някакви билкови продукти-натанал,или нещо подобно имуностимулиращо за раковоболни..Да чакаме ли химиотерапията да започне или може още сега?От болницата в Шумен,където го оперираха нищо не ми казаха по въпроса,а тук срещам хиляди варианти и възможности-за лечение с газ,за прием на натанал,за отровата от син скорпион и др.като че ли се бавя и сякаш не предприемам нищо...??А времето върви.Давам единствено всекидневно да пие прясноизцедени сокове от зеле,моркови и ч.цвекло-до 500мл.на ден.Дали е достатъчно?
Ще се радвам ако някой има поглед върху подобен проблем и сподели личен опит.Благодаря ви предварително.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Baлeнтинa]  
Авторgreenmargi (Нерегистриран)
Публикувано16.01.11 16:21



Здравеите всички! Първо благодаря ви за споделената информация. Намерих отговори на много въпроси, но все пак има нужда от съвет.
Баща ми е с рак на белия дроб. досега е направил един курс химиотерапия, предстои му втори. Пие алое и лициум. Искаме да опитаме с газ. Предполагам, че трябва да почне, когато не е на химиотерапия? Колко дни след химиотерапията може да почне с газта и може ли през това време да си пие алоето? Химиотерапията му е през 20 дни и фактически ако пие газ през 20-те свободни дни, няма ли да стане прекалено натоварване на организма?



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Buba67]  
Авторpaheli (Нерегистриран)
Публикувано21.03.12 17:02



Здравейте, майка ми е с рак на панкреаса, метастази в черен дроб и лимфни възли, тумор на бъбрека, плеврален излив. Не се знае дали ще я одобрят за химиотерапия. Според вас възможно ли е да пие газ? Някои казват, че е противопоказна при увреден черен дроб. Отчаяни сме и искаме да й помогнем, но не знаем към кого да се обърнем за съвет. Докторите не признават алтернативите, особено газта.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: paheli]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано21.03.12 17:09



Преди да се обърнете към алтернативите вижте дали няма да назначат терапия. По принцип при тежки чернодробни увреждания газта не е за препоръчване.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Emil41]  
Авторuвaн (Нерегистриран)
Публикувано28.06.12 01:59



Опитайте с жива вода ph9 неутрализира киселата среда в която се развива рака.
Продават се такива кани за направа на жива вода или ми се обадете да ви кажа къде има на *****



Редактирано от *jull** на 28.06.12 06:44.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: uвaн]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.06.12 06:46



Лични телефони не се публикуват.
Моля те да се регистрираш или да оставиш имейл за връзка.

"Совите не са това, което са..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.