Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Доц. Филипов спира рака....нови  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано17.10.06 01:30



В петъчния брой на вестник "24 часа" в рубриката "Докторе кажи" има цяла страница статия "Доц.Филипов спира рака с ваксина от бяс".
Намерете вестника и прочетете - не мога да препиша цялата статия тук. Но ще ви предам накратко. Доц. Филип Филипов е неврохируг, шеф на Плевенската неврохирургия.
Той установява, че алуминият стимулира разрастването на раковите клетки като активен участник в обмяната веществата. Той започва лечение на пациентите си с десферал /противобясна ваксина/. Прилага се с успех предимно при мозъчни тумори, сега прилага това лечение и при пациенти с рак на гърдата и рак на дебелото черво. Резултатите били обнадеждаващи.
Той продължава с научната си работа. Най-новото му откритие е редуването на противобясната ваксина с ваксина срещу детски паралич.
Той казва "Лечебният му ефект е поразяващ. Туморът изчезва".
В статията се дават примери с пациенти преживели 5, 11, 25 години след операция от рак прилагайки терапията с ваксината.
Тук се споменава и за темодала, за който имаше въпрос в клуба наскоро.
Методът не помага единствено при белодробни тумори /за съжаление/.
Ваксината се приема веднаж на 2 седмици в продължение до 4 години /доколкото разбирам от статията/.

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: vesela.bg]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано17.10.06 08:28



Аз съм в системата от 14 години и като млада пушка тук бях шокирана, че ползваха противобясна ваксина при лечение на мозъчни тумори . Така, че това не е нещо ново за мен, но я ползват много малко лекари.
На няколко места миналата година съм го споменавала, както и успешно лечение на рак на пикочен мехур, простата и от 5-6 години някои дребни рачета на млечна жлеза с Калгевакс /БЦЖ ваксина/ произведен в Центъра по заразни и паразитни болести.



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: vesela.bg]  
Авторwild (Нерегистриран)
Публикувано17.10.06 11:31



а как можем да се свържем с него????



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: ket1234]  
Автор little_rabbit (непознат )
Публикувано17.10.06 15:10



С БЦЖ лекуват и меланоми.



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: wild]  
Автор vesela.bg (непознат )
Публикувано17.10.06 23:07



Ами как да се свържеш - пише, че е шеф на неврохиругията - отиваш там и го намираш, какво толкова сложно има?





Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: vesela.bg]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано18.10.06 08:04



Леле... Не само на мен ми е прецакан профила...



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: little_rabbit]  
Автор vesela.bgМодератор (непознат )
Публикувано18.10.06 13:38



Имаше срив в дир-а. Та не можех да влизам в клуба, после като влязох нямах модераторските права, после...всичко се оправи


Сривове освен в имунната защита се случват и в компютрите....
Хехе, сега виждам, че и картинка нямам и съм в цвят зелен...ужас...
Доста неща се прецакаха /за регистрираните става дума/, ама това да ни е проблема Здраве да е....

Редактирано от vesela.bg на 18.10.06 13:42.



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: vesela.bg]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано18.10.06 13:51



Така е, Весе - само здраве да е. Дай Боже на всички здраве!



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: little_rabbit]  
Авторwild (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 10:02



нека някой ако има тел. ,е-mail,fax на Доц. Филипов!!!!!!Опитваме се да се срещнем с него но никога не можем да го хванем в болницата



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: vesela.bg]  
Авторs (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 10:07



s



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: wild]  
Автор ivan_sf ()
Публикувано04.11.06 16:09



GSM 0887837299 Доц. Филипов.
Този телефон ни даде.
Живее с Слатина (София), но не знам дали пътува всеки ден или само в края на седмицата.
Но събота и неделя понякога е в София.
Дано да Ви помогне.

Редактирано от vesela.bg на 13.01.07 22:32.



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: ivan_sf]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 16:26



Благодаря за телефона на доц. Филипов, но имам въпрос - последната цифра "9" дали е удвоена по невнимание?



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: Jull]  
Автор ivan_sf ()
Публикувано04.11.06 16:28



0887837299
това е .
съжалявам



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: vesela.bg]  
Автор tanny_s (непознат )
Публикувано09.03.07 12:25



извинете, някой знае ли дали ваксините на доц. Филипов се прилагат при метастазирал рак на дебелото черво? доколкото научих от форума става въпрос че се прилагат профилактично за да предотвратят метастази?
А дали могат да се прилагат едновременно с химиотерапия?
Някой във форума лекува ли се при доц. Филипов и има ли лични впечатления от прилагането на ваксините?



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: tanny_s]  
Автор nelidz (член)
Публикувано09.03.07 13:49



Здравей!Виждам, че си много притеснена за баща си и правиш всичко, което може да се направи за него.Ние инжектирахме на баща ми от тези ваксини.Според мен помагат, но когато рака не е в последен стадий.Нужно е да се натрупат в организма,може би инжектиране около месец.Ваксините представляват белтъци, които предизвикват образуването на антитела.Те въздействат върху раковите клетки като не им позволяват да растат, дори ограничават размерите им и някои изчезват.Но това се случва след месеци лечение.В нашия случай ги прилагахме за метастази в мозъка, които обаче бяха много на брой.Усети се едно живване у татко, но пораженията от метастазите започнаха да си казват думата.Знам, че добре действат и при рак на шийката на матката.Ако се интересуваш, най-добре според мен е да се свържеш лично с доцента и да се консултираш с него.Той ще ти обясни всичко.Желая ти успех и късмет!Относно отказа на обезболяващи-недей го приема, търси си правата.На баща ми бяха отказали също да изпишат едно безплатно лекарство под предлог, че вече не се отпуска съгласно Наредба 34 и трябва да се закупува от пациента.Това се случва в пловдивския диспансер.Аз обаче се обадих на Д-р Ръсина от МЗ, която обеща да си поговорят и да разяснят на въпросната докторка как стоят нещата и т.н.Говорих с Д-р Попова от онкодиспансера в Младост, която се оказа доста любезна и разбрана и ми обясни всичко.Беше шокирана от отказа на нейна колежка в Пловдив.После брат ми ходи при нея и беше с много добри впечатления.Още веднъж късмет и сили!



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: nelidz]  
АвторHиkoй (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 09:56



Здравейте! Аз познавам Доц. Филипов и имам добро впечетление от него. Слагахме от неговите ваксини на майка, но за съжаление ниамаше положителен резултат. Моита майчица си отде преди 20 дни. Понеже намерихме с брат ми ваксините доста трудно, а пък ни останаха - ако някои прояви интерес мога да му дам останалите.



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: Hиkoй]  
Автор nelidz (член)
Публикувано14.03.07 10:02



Моите съболезнования за майчицата ти!Дано вече не ги боли, а да са на хубаво и спокойно местенце!На нас също ни останаха ваксини от тате.Доста трудно се снабдихме в началото с тях и ние, от различни градове пращаха по едничка или двечки.КОйто се интересува, нека ми пише на лични бележки или на nedialkad@abv.bg
Вярвам в тези ваксини.Успех на всички в борбата!



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: nelidz]  
АвторHиkoй (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 10:46



От месеци следя мненията в клуба, но не ми достигна смелост да се регистрирам или да пиша. Нашата история е следната: септември 2005 г. оперираха мама от рак на гърдата. Мина през ада на 7 химиотерапии и 20дни лъчетерапиа. През 2006 год. ходеше редовно на прегледи в онкологията и уж всичко беше наред. До септември 2006 г. Почна да се оплаква от световъртеж. после започна да й се гади. То не бяха GP-та и невролози, дори и слуха й изследваха. Докато минахме на скенер. И до днес помня датата 11.11.06 г. Откриха 3 метастази в мозъка на 3 различни места. Предложиха и операция, но тя отказа. Какво точно щяха да оперират??? Според мен ракът в Б-я се лекува на парче - не се изследва целия организъм, а се гледат само някои органи. От разговори с други доктори мисля, че мамa имаше метастази и в черния дроб. Но милата ми доста се измъчи последните 2 седмици. И ние се измъчихме. наи-любимият ти човек да страда жестоко, а ти да гледаш и да не можеш да направиш нищо. Това не го пожелавам и на наи-големия си враг.



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: Hиkoй]  
Автор nelidz (член)
Публикувано14.03.07 11:43



И аз съм на същото мнение-изследват само частично и отделни органи.А трябва да предположат, че ще се появят метастази в други части на тялото и да ги из следват системно.И голяма част от лекарите не разбират от професията си.На баща ми откриха метастазите, когато вече бяха 11 на брой.ДОри хирурга му каза, че 99% е сигурен, че в мозъка няма нищо.На моменти се чувствах така сякаш аз съм доктора и знам повече.Никой не искаше да се прави скенер, нямало нужда, вече ми писна да слушам това и казах ние правим веднага.НО...Знаете ли, че невролозите се хващаха за главата при вида на този скенер!!!И питаха кой е този човек???И даже се учудваха от състоянието му имайки впредвид пораженията...Когато се свързах с един невероятен доктор и човек, той ми каза, че е трябвало да се направи скенер на глава още преди или веднага след операцията, а тя беше к рая на август,но....
Когато метастазите са единични, една, две или три, може да се оперира и има някакъв изход.Болният може да живее повече...А при нас нямаше...
Затова ви призовавам всички тук, не чакайте лекарите да ви изследват.Поемете вие инициативата.Скоро се видях отново с този доктор и той ми разказа подобен случай-на някакъв мъж откриват метастази в мозъка, но вече в много напреднал стадий и той се ядосваше как никой лекар не се е сетил да направят скенер, при положение че знаят, че точно този вид рак, не помня кой, често метастазира там.Дори да не ви дават направления за скенер, които се полагат, извадете от джоба си парите и за ваше успокоение, когато се притеснявате и съмнявате за метастази ит.н, направете нужните изследвания.Настоявайте те да ви ги правят и да следят цялото ви тяло!!!В повечето случаи откриват метастазите, когато вече са много напреднали...за голямо наше съжаление!



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: nelidz]  
Авторvjra (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 19:59



kakva e cenata na ckenera.omate ;i predstava



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: vjra]  
Автор kattt_1 (новак)
Публикувано15.03.07 09:35



разкажете ми по подробно колко време се прилагат тези въксини , и колко струва лечението на месиц
Мога ли да се срешна с доктор Филипов с София и къде приема?



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: kattt_1]  
Автор nelidz (член)
Публикувано15.03.07 09:40



Кат, инжектират се две ваксини.Верораб-против бяс и имовокс полио-срещу детски паралич.Първата се прилага 4 поредни дни, след това всеки понеделник.А втората всеки четвъртък.При татко беше така.Доцентът определя схемата.Знам, че и други хора са били на същата схема.Верораб струва към 25лв, в една аптека искаха и 30, а имовакса към 18.МОжеш да се срещнеш с доцента.Телефоните му са публикувани многократно тук.Ако се разровиш, има много постинги назад.Аз имам един много метастази в мозъка и там има доста инфо.Ето мобилния му телефон 0887837299.Обади му се и той ще ти каже кога ще бъде в София и е удобно да те консултира.Ще ти обясни къде живее и ще отидеш.Успех!



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: vjra]  
Автор nelidz (член)
Публикувано15.03.07 09:48



Вяра, в различните болници цената е различна.Най-добре да се обадиш и да попиташ.Скоро тук се писа, че в Токуда един път казали 100лв + 45 за контраст, после 150+45.Във ВМА скенера е много добър, там правихме на баща ми.Тогава по тел. ми казаха, че струва 170+60 май беше.Не знам сега дали цената е актулна.В Пирогов също има.Предполагам в онкологията също.Успех!

Редактирано от nelidz на 15.03.07 09:49.



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: nelidz]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано15.03.07 15:03



В Токуда скенера струва 100 лева. Един флакон контраст струва 45 лева. За два флакона са 90 лева. От количеството на контраста идва разликата.
Аз съм слаботелесна - 52 кг. но и на мен ми сложиха два флакона.
Т.е. скенера в Токуда струва 100 + 90 лева



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: vesela.bg]  
Автор nelidz (член)
Публикувано15.03.07 15:24



За два флакона не бях чула.Ама ти си специална

Може би за по-добра видимост.Ти скенер на какво прави? Нали не на глава? И какви са резултатите?



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: nelidz]  
Автор onemen (непознат )
Публикувано18.03.07 13:17



Има ли излекувани с тоя метод и при каква форма и стадии на заболяването?
Колко време се бият тия ваксини ?Има ли някои които използва това лечение 3-4-5 месеца?Ако има такъв нека сподели наблуденията си от лечението



Тема Re: Доц. Филипов спира рака.... [re: onemen]  
Автор Neli_S ()
Публикувано19.03.07 10:58



Ходихме при Филипов вчера, за мен това са глупаво похарчени 30 лв. Този човек е толкова беден на обяснение, не стига че говори като в полусънено състояние, за 15-те минути прием става през 3 мин да си приема гостите, макар съпругата му да ги посрещаше, взе изследванията, писа си бележки и това което успяхме да изкопчим от него, бе че ваксината, която той и назначава, повишава имунитета. На въпроса има ли противопоказания, каза абсолютно никакви. После четох в нета, че си има един куп противопоказания, а приятелката ми, която е оперирана от рак на гърдата изрично му каза, че креатинина и е 160. И понеже майка има тумор на черния дроб го попитах дали би могъл да и помогне, той каза, че за БЯЛ дроб тази ваксина не се използва. Накрая просто си дадах сметка, че не съм попаднала на точния човек. Каза, че консултацията е 20 лв, приятелката ми извади 20, аз 10 за да и ги дам на нея, а той се пресегна и обра и двете банкноти. Държа да подчертая, че не бих се скъпила за здраве и ако ми кажат, че има и най-малкия шанс за помощ ще направя и невъзможното за да платя, но този негов жест просто ме отврати.



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: Neli_S]  
Автор nelidz (член)
Публикувано19.03.07 12:43



Странно!Сякаш говориш за различен човек.Ние с брат ми ходихме при доцента декември месец.Беше много мил и изключително подробно разгледа всички изследвания и епикризи, водеше си записки също така подробни.Доста говорихме и стояхме може би повече и от час.Когато го попитах колко дължим, ни каза да не се притесняваме изобщо, колкото преценим.Това беше първият лекар, който до момента ни казваше така, всички имаха тарифа.По-късно в нас извиках една лекарка от поликлиниката, която не познавах да прегледа баща ми и тя като го видя в какво състояние е, каза че не иска нищо, аз настоявах, беше ми неудобно и тя накрая каза добре само заради вас 5лв и това също ме наведе на мисълта, ч е има и човечни лекари, но са рядкост, с лупа да ги търсиш.След това доста пъти сме говорили по телефона, аз само един, брат ми повече и винаги ни е изслушвал и е давал адекватен съвет. За рак на бял дроб знам, че тези ваксини не помагат.Не го защитавам, теб също те разбирам, на твое място и аз сигурно бих се почувствала по същия начин.Желая много къ смет и успех в борбата с тежката болест, която ние не успяхме да преборим!Между другото какви са страничните отрицателни ефекти на ваксините?Би ли споделила?Сигурно знаеш, че това са мъртви, а не живи ваксини.



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: Neli_S]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано19.03.07 13:47



Здравей, Нели_С. С теб се познаваме от друг клуб (надявам се, че ме помниш). Съжалявам, че ти се е наложило да влезеш тук.



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: Neli_S]  
АвторNeti (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 16:39



Да, и аз съм със същите впечатления от доцента - като че ли спи, и не е в час изобщо. На нас каза да платим колкото преценим, и това беше 20 лв., но си бяха грешни пари... Няма да слагаме ваксините (с белодробен рак, IV стадий)...



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: little_rabbit]  
Автор Neli_S ()
Публикувано20.03.07 10:28



Здравей, зайче, разбира се че те помня, за съжаление онзи клуб остана в миналото, сега съм тук....
Ще ти пиша на ЛБ



Тема Verorab - противопоказаниянови [re: nelidz]  
Автор Neli_S ()
Публикувано20.03.07 10:46



Сърдечно-съдова недостатъчност ІІ и ІІІ степен, туберкулза, хронични заболявания на бъбреци и черен дроб, диабет, тиеротоксикоза и др. изразени ендокринни заболявания, бременност, остри температурни и инфекциозни заболявания. Алергии към стрептомицин и неомицин. Лечение с кортикостероиди и имуносупресанти.
Срещала съм и много човечни, раздаващи се лекари, които правят и невъзможното, за да помогнат на пациентите си и слава Богу, че ги има!
Честно казано, нямам нищо против моралните негативи на докторите, стига да успеят да помогнат.



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: vesela.bg]  
Автор onemen (непознат )
Публикувано24.03.07 13:05



Подновявам питането си -Има ли въобще някои които е пробвал този метод по-дълъг период -5-6 месеца ,ако няма такъв то тогава тия статии във весниците са празни приказки.Ако има такъв моля нека сподели



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: Hиkoй]  
АвторMapиянa (Нерегистриран)
Публикувано09.09.09 09:23



Пишете ми ако имате някави въпроси спрямо нещо което мога да помогна meridian_otam@abv.bg.



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: Mapиянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано09.09.09 17:33



Извинявай, но първо виж към коя дата са предишните постинги. Освен това, ако наистина можеш да помогнеш,
тук е мястото - в Клуба за ВЗАИМОПОМОЩ, а не на имейли. Ще се радвам, ако имаш да споделиш нещо важно!



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.