Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:22 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Абе я да питамнови [re: DarkSide]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано17.10.19 09:55



Не ми се обяснявай.

Твърде дълго, още от ГЗС, въпреки очеизвадните ти побърканящини, все се мъчех да вникна и в твоята гледна точка. Колкото повече ме заливаше с помия и с обвинения, толкова повече се мъчех да те разбера и да се самосезирам къде съм сбъркала. За да те оправдая.

От десетилетие поне Освободеният пише и споделя в този клуб. И да сереш гнусно на главата на човек, когото изобщо не си чел нито като съклубар, нито като МОДЕРАТОР - нещо повече, да чекиджийстваш най-нахално над него и семейството му ей така, за начесване на извратени красти - те прави пълна измет - и като клубар, и като модератор.


Ай сиктир, боклук!



Банни ме оттук, че да се приключва.



Тема Re: Абе я да питамнови [re: DarkSide]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано17.10.19 10:04



Абе психар извратен: еби си майката - буквално.



Тема Re: Абе я да питам [re: lipari]  
Автор blue jewel ()
Публикувано17.10.19 10:26



Той може да пише глупости, но и ти не си стока. Половината клуб напусна, откакто си тук, разполагаш се удобно и плюеш отрова на воля. Тъй че ако те банне, няма да е голяма загуба - даже напротив. Направете си един клуб с освободения и се обичайте там колкото искате.



Тема Re: Абе я да питамнови [re: lipari]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано17.10.19 11:25



Твърде дълго, още от ГЗС, въпреки очеизвадните ти побърканящини ...

... за начесване на извратени красти - те прави пълна измет


егати и логиката, значи аз нямам право да обиждам* освободения, защото той бил дългогодишен клубар и имал диагноза, а ти мене имаш пълното право на воля и напоително да ме обиждаш, въпреки че според твоите думи аз също съм дългогодишен клубар и също имам според тебе очеизвадна диагноза ...

... че и да те банна искаш, та и жертвен великомъченически венец да си закичиш чак




------------------------
*обидата не е обективна, а е само в твоята глава, както ясно написах, нито съм имал за цел да го обидя, извиних му се за неволното причиняване на негативни емоции (мислех го че ше разбере какво му пиша по така написания начин, сгрешил съм, случва се човек да сгреши) нито пък желанията могат да бъдат обидни сами по себе си, твоето извратено тълкувание е което ги прави обидни в твоята глава



Тема Ненови [re: osvoboden pich]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано17.10.19 14:01



се връзвай! Какво ли не съм чувала и чела за себе си и какво от това? НЯМА такъв авторитет, освен Всевишния, който да ми дава оценки и наклон.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Абе я да питамнови [re: lipari]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано17.10.19 14:02



Твърде дълго, още от ГЗС

Там беше още по-зле даже.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Абе я да питамнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано17.10.19 14:25



Твърде дълго, още от ГЗС

Там беше още по-зле даже.


за съжаление ти сега изглеждаш много по-зле от тогава



Тема Анови [re: DarkSide]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано17.10.19 14:28



да съм ти искала мнението?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Да внеса малко яснотанови [re: DarkSide]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано18.10.19 16:33



За да мога по-лесно да се отърва от помията, която метна по мой адрес и още ми държи влага и сигурно дълго време ще ме държи.

Този клуб няма за цел да психо-терапевтира хора. Когато влизам тук - влизам (вече влизах) само заради споделянето и приятелските съвети. Имам познати терапевти и ако реша ще се обърна към тях. Но ти реши да ме подложиш на насилствена психо-анализа - без дори да съм я поискал, като по този начин изля трудно заличима помия при това без да си терапевт.
Точно така, както не знаеш, че обитавам 10 годишно тяло - естествено вече състарено - няма как да знаеш и следното:

"а ти нямаш нищо - нормално е да те е яд че си се оставил животът да минава край тебе - иска ти се да опънеш племенницата, ама вече си дърт и тя не ти обръща внимание"

Животът си ми е хубав - не се оплаквам имам си всичко необходимо, за да живея така, както искам. За теб ако е нормално да опъваш близки некръвни роднини - при мен най-близките са свещено нещо.... но ти няма как да го знаеш това нали... затова реши просто да пльоснеш помията директно - без никой да те е молил.

А после оправданията ти, че това бил клуб за психоанализа:
Второ, тук е клуб психоанализа, психоанализата е основана от Фройд, който пръв открива наличието на подтиснати сексуални желания дълбоко в подсъзнанието и ролята им за психологическите проблеми на хората. Cкандализираното общество не е искало да приеме неговите идеи и се е съдрало да го критикува, което обаче не пречи той да е прав.

Тук направо изби рибата и затова ще ти повторя:
ТИ НЕ СИ ПСИХОТЕРАПЕВТ. Може да си любител, може просто да се интересуваш, но ТИ - НЕ СИ ПСИХОТЕРАПЕВТ и аз не съм те избирал за да ме терапевтираш. Терапията трябва да е очи в очи а не в клуб като този.

Надявам се сега най-после да разбереш каква свинщина свърши.





Тема Re: Да внеса малко яснота [re: osvoboden pich]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано18.10.19 16:44



Благодаря че внесе яснота в ситуацията.
Нямах идея за проблема ти, вярвах че пиша на обикновен 50 годишен мъж.
Разбирам че съм ти нанесъл дълбока обида, моля за извинение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.