Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:55 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Бягаме по тъч линиятанови [re: blood2]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано02.01.11 16:01



Говориш ми за гледните точки на малоумните българи, които си попил от средата. Оттук нагоре има още много нива. Има различни страни по света и различни интереси. Не е нормално като една маймуна да загубиш представа за висшите ценности. Но най-ненормално е да защитаваш хилавото, хахавото и глупавото. Каквито и висши идеали да имаш, не можеш да защитаваш неспособното, грозното и инертното.

Светът не е лишен от хуманност, ами идиотите възприемат че трябва да се лишат от нея, защото изпитанията им се струват прекалено тежки и ги мързи.



Тема Re: Бягаме по тъч линиятанови [re: blood2]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано02.01.11 16:02



Може и да съм по-висш. Парис Хилтън е един образ, който се котира пред паплачта, и така генерира паричен оборот. Има интересен подход, но това не я прави по-висша. Просто е открила нещо интересно.



Тема Re: Бягаме по тъч линиятанови [re: Yuppi]  
Автор blood2 ()
Публикувано02.01.11 16:10



"най-ненормално е да защитаваш хилавото, хахавото и глупавото."

Ти си за психиатрията.

Най-ненормално е да защитаваш Злото. Като един човек е силен, умен и знаещ ти му даваш прекалени права и му казваш- убивай и таковай слабите. Слабите да мрат. Сери върху тях твоята мама. И коли и беси. Е те това си мислиш. Е те така ти идват законите на джунглата. Защото, защото си луд.

"не можеш да защитаваш неспособното, грозното и инертното."

А кое да защитаваш ? Силното? Значи мъжете да се обединят срещу жените, защото жените са слабия пол и да ги изнасилват и унижават постоянно. Това ли искаш? Значи богатите да се обединят и да грабят от нормално умните и да им съдират кожата от бой и по 20 часа на ден да им работят докато умрат. Докато умрат и бъдат заменени от друга паплач. Ти луд ли си или си Хитлер?
Естествено, че ще защитаваш по-неспособните и интровентните. Че нали и децата на всеки родител са по-слаби от него. Да ги изнасилва ли, като са по-слаби , да ги кара да го задоволяват сексуално и да работят ли?

", защото изпитанията им се струват прекалено тежки и ги мързи."

Тежко изпитание? Искаш ли да се хванем на бас. Режат ми на мен ръката и твоята я режат. Да разбереш какво е изпитание.

Смешник и малоумник си ти. Курвите ги ебат по 20 пъти на ден в гъза ти за изпитания ще ми говориш. А са и накока твърдо.

Целта на работодателите е работниците ритуално да се самоубият.

Тема Re: Бягаме по тъч линиятанови [re: blood2]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано02.01.11 16:10



Ако развъждаш мършата вършиш най-голямото зло.



Тема Re: Бягаме по тъч линиятанови [re: Yuppi]  
Автор blood2 ()
Публикувано02.01.11 16:11



Естествено, че не си по-висш. Щом не си назначил на работа някоя която да спасиш от мизерията и това да е курва, и ти си от паплачта.



Целта на работодателите е работниците ритуално да се самоубият.

Тема Re: Бягаме по тъч линиятанови [re: Yuppi]  
Автор blood2 ()
Публикувано02.01.11 16:12



Ти си мършата. Не го ли осъзна?



Целта на работодателите е работниците ритуално да се самоубият.

Тема Re: Бягаме по тъч линиятанови [re: blood2]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано02.01.11 16:14



Как да спасиш от мизерията някой, който е малоумно недисциплиниран и има идиотски възгледи като теб и дебелокожо дава акъл на света от дървения си нужник?



Тема Re: Бягаме по тъч линията [re: Yuppi]  
Автор blood2 ()
Публикувано02.01.11 16:19



Еми ти си умния. Ти трябва да намериш отговора. А как ти доставя удоволствие да ходиш на карибите за 10 000 долара? Ти си малоумен не го ли разбра? Щом за едно такова лайно като мен не можеш да намериш място. Искам само храна и подслон. Е, щом и това не можеш да ми осигуриш, а в зологическата градина им дават това на животните си пълен малоумник и олигофрен.


По-учен съм и можещ от майнуна, а това, че ти си Олигофрен и не можеш да го осъзнаеш говори само едно, че си психично болен.

Целта на работодателите е работниците ритуално да се самоубият.

Редактирано от blood2 на 02.01.11 16:20.



Тема Re: Бягаме по тъч линиятанови [re: blood2]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано02.01.11 16:29



Не знам защо форумите а и целият ни обществен живот трябва да се превръща в място за неконструктивен диалог с малоумници. Дано ви харесва това, в което сте си превърнали страната.



Тема Re: Бягаме по тъч линиятанови [re: Yuppi]  
Автор blood2 ()
Публикувано02.01.11 16:33



Умните и способните и силните превърнаха в такова нещо страната.

Аз нямам нищо общо с това. Аз чакам помощ от някой умен човек. Но явно всички богати и работодатели в България са олигофрени и ме смятат за по-нисш и от маймуна и от птица в Зоологическата градина.
Да си я заврат работата където искат. Майната им. Тарикати.

Целта на работодателите е работниците ритуално да се самоубият.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.