Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:05 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Тема Мина един месец след втората операциянови  
Автор TodorZahariev (оцелял)
Публикувано19.04.09 22:49



Дами и Господа,

минаха почти 15 месеца след нашата катастрофа. На 24.2.2009 получих криза. Това ме засили към няколко доктори, които ме познават. Освен един от тях останалите препоръчаха втора операция. Втората операция я извърши д-р Кондов - главен хирург в Токуда. С доста голяма разлика с проф. Бусарски...
След втората нямам остатък в мозъка и според д-р Кондов на имам проблеми.
Втората операция се състоя на 19.3.2009 - преди един месец.

Накратко - имам 4 деца и трябва да се грижа да тях. Също така да се върна към работата за да продължим. Имам две баби, които помагат за децата - буквално. Имам двама дядовци също помагат. Децата са добре :)

На сайта на Жанет съм сложил малко снимки -

.

На въпроси мога да отговоря...
Поздрави!



Тема Re: Мина един месец след втората операциянови [re: TodorZahariev]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано19.04.09 22:55



Честит Великден на цялото семейство!
Радвам се да прочета нещо за децата и теб! Късмет и здраве ви желая, сили и кураж.
Искрено се надявам всичко да е само надобре от тук нататък.
Поздрави!



Тема Re: Мина един месец след втората операциянови [re: *margo*]  
Автор dessbess (старо куче)
Публикувано19.04.09 22:57



Стиснати палци, много кураж ти желая!!!!
Да сте живи и здрави!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
УСПЕХ
!!!!!




Тема Re: Мина един месец след втората операциянови [re: TodorZahariev]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано19.04.09 23:41



Тошко, ако има нещо, което можем да направим за вас, с голямо удоволствие ще се включим. Надявам се, наистина, че всичко лошо вече е зад гърба ти и ще гледаш само и единствено напред. Много съм щастлива, че видях Вики - все пак година и половина той расна с останалите деца в клуба, и особено с наборчетата си като моето момиченце. И наскоро се чудех колко ли се е променил. Ако имаш време, пусни снимки и на Васи и на Ради!


Навърших 4 байта (1 байт=8 бита)

Тема Re: Мина един месец след втората операция [re: TodorZahariev]  
Автор -Randi- (ентусиаст)
Публикувано20.04.09 00:03



Запознах се с историята на Хепи мама, чийто ник носи клуба.

Новините от теб са успокояващо добри- чудесно е и, че имаш толкова много помощ от страна на роднините.

Пожелавам ви най-вече да сте здрави и с всеки изминал ден ежедневието ви да става все по-леко !!!



Тема Re: Мина един месец след втората операциянови [re: -Randi-]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано21.04.09 00:39



Честит празник на цялото ви семейство!

Пожелавам много здраве на многобройната ви фамилия!Радвам се, че имаш рамото на най-близките хора! Радвам се, че пишеш тук за да ни кажеш как сте! Почти няма ден, в който да не се сетя поне за миг за Хепи мама!

Пожелавам ви много много щастие!



Тема Re: Мина един месец след втората операциянови [re: TodorZahariev]  
Автор ivatom ()
Публикувано21.04.09 09:48



Пожелавам ти от все сърце здраве на теб и дечицата,и на цялото ти семейство,нека децата ти не спират да те радват и вскичко най –добро което може да ви се случи .



Тема Re: Мина един месец след втората операциянови [re: ivatom]  
Автор Mese4inka (пристрастен)
Публикувано21.04.09 11:01



Пожелавам на теб и децата само слънчеви дни, изпълнени със здраве и
щастие! Нека темичките, които решиш да пуснеш за в бъдеще тук носят само положителни и хубави емоции!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.