Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:23 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: cchery]  
Автор TodorZahariev (непознат )
Публикувано12.06.08 21:25



Аз съм човекът, който катастрофира. Който загуби любимата си.
Днес след 4,5 месеца най-после получих оценка ит ТЕЛК - 95% за 3 години.
Днес мина 22-рият ден от облъчванията в болницата, остават още 8.
Днес най-после ме приеха от застрахователя, без да поемат все още плащане към остатъка от колата, който от КАТ ми освободиха точно преди 2 седмици.
Децата са на море и ги чувам 2 пъти на ден.
Пия лекарства сутрин в 8 и вечер в 20.
Понеделник, сряда, петък към на система 250 мл, а вторник и четвъртък съм на инжекции.
От 1 юли ще започне друго лечение, след като е свършило сегашното.

Искам да благодаря на всички.
Трябва ми време за да оздравея.
Имам 4 деца - Александра 13 годишна дъщеря, която живее с предишната ми жена.
3-ма сина - Васко 10г, Ради 7г, Вики 2г.

Редактирано от TodorZahariev на 12.06.08 22:00.



Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: TodorZahariev]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано12.06.08 21:33



Тошко, много се радвам да те "видя" тук. Макар и това, което те кара да пишеш тук е много тъжно. Аз като напълно чужд човек все още чувствам болката от загубата на приятелка, за теб не знам. Но мисля, че трябва да спреш да се обвиняваш, защото сам си го написал: "Имам 4 деца "! Това е мотивът, който би трябвало да те кара да се чувстваш жив и да чувстваш нужда да живееш! Не знам какво друго да ти напиша - постът ти ме изненада и натъжи. А ми се щеше да мисля, че някои неща са вече зад гърба ти. Но пък ти имаш много силен мотив да се бориш и съм сигурна, че твоята борба ще е с щастлив край! Стискам ти палци да издържиш всички процедури и поне в мое лице имаш приятел, на който можеш да разчиташ.


Аман от простотия

Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: TodorZahariev]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано12.06.08 22:14



Здравей, Тошко!
Хубаво е, че намери сила да пишеш тук! Предполагам, че вината напира в теб, но всички знаем, че ситуацията е била извън контрола ти! Имаш прекрасно семейство, дечицата - ангелчета! Приятели и роднини са близо до вас, ние тук сме на ваше разположение в случай на нужда! Ще събереш сили да решиш и последния проблем - здравословния! Ще се справиш! Ти си стойностен и силен човек, а и няма как да не си, след всичко, което си постигнал до момента! Прегръщай дечицата си във всеки удобен момент, казвай им колко ги обичаш и това ще те зарежда допълнително! Хепи не липсва на никой така, както на вас, но трябва да продължиш да раздаваш и нейната любов към децата, към живота и към приятелите! А тя някъде там ще бъде щастлива...


П.П. Юрий има телефоните на някои от нас и не се колебай да потърсиш помощ, ако се наложи!


Daniel-02.03.2007


Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: TodorZahariev]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано12.06.08 23:28



Каквото и да напиша думите ще са слаби, затова искам само да знаеш, че всяко едно момиче тук от клуба ще се отзове на вашето семейство. С вас сме




Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепи [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано13.06.08 18:42



Тошко, клубчето винаги ще бъде място за взаимопомощ и може да разчитате на нас.
Желая късмет на цялата фамилия. Бъдете силни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.