Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:08 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: tani4ka]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано05.06.08 10:45



tani4ka, зкачам се за теб като за последна -
Момичета, спокойно, дайте малко време на дилижанса да потегли. Доколкото си спомням за рождения ден на Ради имахме доста повече време за организиране на подаръка, а и сега е лято и хората влизат по-рядко в клубчето. В интерес на истината на едно 2 годишно дете му е все едно дали ще си получи подаръка на рождения ден или седмица по-късно(съдя по Симона) - аз лично предлагам да поизчакаме още няколко дни преди Яни да преведе остатъка по сметката на баба Радка, за да имат време и не чак толкова редовните клубари, които имат желание да помогнат да се включат.



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: surfline]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано05.06.08 11:20



Съгласна съм със Сърфчето. Аз ги преведох вчера следобяд и сигурно ще са тази сутрин в сметката на Яна. Просто сутринта не можах да се организирам и стигнах в банката следобяда. Сигурна съм, че не сме забравили Хепи. Просто времето беше доста ограничено





Тема Re: Толкова ли бързо забравяме [re: Raboteshtata]  
Автор dessbess (ентусиаст)
Публикувано05.06.08 13:10



Аз преведох днес в 11 ч...



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: Raboteshtata]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано05.06.08 13:15



И аз преведох тази сутрин.

Няма нужда всъщност да се обесняваме излишно.Който може-може,който не- следващият път.



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор dessbess (ентусиаст)
Публикувано05.06.08 13:19



Така е, просто някои могат по-рано, други не, това е положението.
А като ще сме откровени, да си кажа мен какво малко ме подразни - според мен тези неща кой превел, кой не и всъщност кога точно е превел, плюс разни обяснения, ако толкова много ни интересуват нека да не става с тайна кореспонденция с бележки,у тук в темата.....



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: dessbess]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано05.06.08 14:31



Аз казах че вчера следобяд съм ги превела за да подкрепя тезата на Сърфчето, че всеки може по различно време и че трябва да се изчака. Иначе и аз не виждам смисъл да се обясняваме. Може не всеки в дадения момент да има възможност.



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: cchery]  
Автор sav_in (справедлива)
Публикувано05.06.08 17:36



Днес преведох 10 лева в 16,30. Дано не е късно.



Тема .......нови [re: sav_in]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано05.06.08 18:03



Имам едно предложение...
Сумата,която остане да я запазите,в случай,че за следващия Р.Д се забавим.Така поне Янчето,или който и да е друг няма да рони сълзи пред банкомата....И няма да драматизираме ситуацията.

Благодаря на момичетата от София,че се ангажират със закупуването на подаръците,и изобщо с другите неща около семейството на Хепи.



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: sav_in]  
Автор vesel4o ()
Публикувано05.06.08 18:06



ами като сме запо4нали с обясненията-да се от4ета и аз

към 16ч 10 лв но по сметката на бабата!нямах възможност онзиден да отско4а до банката,но няма зна4ение!дано зарадваме детенцето-нищо,4е е малко и още не разбира от подаръци!



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: vesel4o]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.06.08 22:06



Купих подаръка днес наобяд ... огромен (едвам го носех) гараж, тип паркинг с няколко писти като на аутобан, хилади значи към него, човечета, майстори разни, външен асансьор .... на мен ми хвана окото най-много. Само ще трябва и братчетата да помагат, че е още малък мъника (пише че е за деца над 3г. ), ама като за него имаше само разни гадни пеещи къщички и подобни

Говорих с Юрий и утре сутринта ще му го метна в офиса. Ще изчакам до края на седмицата и както кажете ако искате ще превеждам парите на Радка или ще ги оставя за следващият им празник? Кажете вие





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.