Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:31 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: Lenny]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано03.06.08 15:23



Сега се загледах в темата

. Утре ще превада парички. Янски прати ми сметката.



Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепи [re: Raboteshtata]  
Автор sav_in (справедлива)
Публикувано03.06.08 19:59



Моля, пратете и на мен сметката.



Тема Толкова ли бързо забравяменови [re: cchery]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано04.06.08 23:04



Момичета, приемете както искате поста ми, но съм силно разочарована. Изписахме тонове постове януари месец, в които клатехме глави и цъкахме с езици за голямата загуба в семейството на Хепи. И като че ли всеки тайно си се радваше, че не му се случва на него.

4 месеца по-късно май вече всички забравихме, че 3 момчета останаха без майка, а баща им е сериозно болен. Че Хепи ни вдъхновяваше всички ни, с геройството си да бъде многодетна майка, работеща жена, домакиня и човек с живо чувство за хумор, красота и справедливост. Толкова ли ни е къса паметта, че за 3 дни можахме само 50 лева да съберем за подарък на Вики!? Какво стана? Всички сме затънали в проблеми, това го знам. Аз самата се въртя в омагьосания кръг на шарки, кърлежи, а от днес и на пукнатото чело на Бела. Но не мога да пренебрегна факта, че все пак всички в моето семейство са здрави, живи и сме заедно. Докато в семейството на Хепи не е така.........


Кой сега е номер 1 ... ЦСКА е № 1

Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.06.08 23:08



Подкрепям напълно Черита.
Благодаря на подкрепилите ни, утре по обяд ще отида за подарък и ще докладвам после на заинтересованите.




Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: jana]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано04.06.08 23:15



Прави сте момичета....
И аз съм толкова виновна

днес пак не успяхда стигна до банка.Цял ден съм на обекта закованаЩе направя всичко възможно утре сутринта да успея.Много ми е неловко



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: cchery]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано04.06.08 23:15



Поста ти може да се приеме само по един начин и много добре, че си го пуснала! В крайна сметка се стигна до това, за което говорехме - Хепи мама и семейството и са на път да се забравят! Реве ми се само като си го помисля! Януари се организирахме толкова бързо, Сърфа закова темата, за да не потъне в забрава, помнят се рождените дни на дечицата и в крайна сметка се изложихме за втория поред рожден ден! Никой не е длъжен да праща пари, но като чета постовете, оставам с впечатление, че желаещите не са малко, а резултата по сметката на Яна е смешен! Мен ме е срам от цифрата написана от Чери!
Има и вариант днес да са пуснати някои сумички и още да не са пристигнали, така че не ми се иска да виним никого! Но рожденият ден е в събота и Яна, ако до утре не са се събрали пари за подаръка, моля те, кажи! Няма нужда да го плащаш сама!
Извинявам се за недобрия тон, но по дяволите, става дума за жестоката съдба на това семейство, която разтърси душите ни, разплака очите ни и ни направи повече от всякога хора...


Daniel-02.03.2007


Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: mishellinna]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.06.08 23:26



Аз подаръка ще го взема не е проблема в това нали се сещаш. Просто ми стана много мъчно днес пред банкомата




Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: jana]  
Автор dessbess (ентусиаст)
Публикувано04.06.08 23:48




не е от забравяне или от нежелание и стискане! Ситуацията определено е тъпа. Мислех да пусна парички по сметката на Чери, защото поне ми е наблизо нейната банка. Въпреки, че преди 2 месеца в банката ме изгледаха супер тъпо като обявих каквао сума желая да внеса. Янче, прати ми твоята сметка. Ако ми е наблизо, ще преведа парички в нея, ако не, ще поискам отново сметката на Чери, че съм я загубила



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.06.08 23:57



Според мен Чери повдигна въпроса не за да има наказани, имена не се споменават и няма и да се напишат кои пуснал кои не. Вие си знаете, но стана малко тъпо някакси. Както и да е
Ако не са пуснати парите до днес утре незнам дали вече ще има смисъл защото парите по обяд ще ги изтегля или направо ще платя с картата. Ако има желаещи за даряване да пускат по сметката на баба Радка иначе ще се налага да ги прехвърлям влезлите при мен пари към нейната
Лека вечер




Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано05.06.08 10:33



Аз чак сега погледнах платежното

Голяма съм патица - пратила съм парите на сметката на баба Радка вместо на Яна. Пфууу, много ме е яд. Съжалявам, момичета . Явно, защото тази сметка ми е в портомонето и гледам всеки месец да пращам на нея и е станала голяма каша.....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.