Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:40 18.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано08.02.08 17:52



Момичета и момчета,
В тази тема публикувам отново сметката на баба Радка, към която ако имате желание може да насочите финансовата си подкрепа за Васко, Ради и Вики. Естествено, всичко е съгласувано със семейството.


BG 63 UNCR 75271069676115
BIC: UNCRBGSF
Булбанк Уникредит клон Лозенец
Радка Тодорова Захариева



Линкове


- темата, в която научихме трагичната новина.

- темата от бг-мамма
, направен от съпругът и - Тодор.




Мила, Жанет, винаги ще бъдеш в сърцата ни, както и те ще останат отворени вечно за семейството ти!


За теб, Хепи!

Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: surfline]  
Автор melanidim (непознат )
Публикувано09.02.08 02:39



Аз съм от другият форум и влизам тук, за да получа повече информация за състоянието на Тодор и децата му. Албумчето си е ваше момичета и то не може да бъде повод за конкуренция. Има много момичета в бгмама, които искат да подпомогнат семейството, прочетох последните новини за състоянието на Тодор и предстоящата му операция и считам, че той ще има нужда от общата ни подкрепа. Това е клубчето на Жанет, но бгмама има по-големи възможности, заради големия брой потребители, организирани сме по-силни. Много симпатично клубче сте и разбирам защо Жанет ви е останала вярна.



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: melanidim]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано09.02.08 09:34



Да, така е - симпатяги сме и затова вече забравяме за какъвто и да е вид конкуренция с който и да е когато и да я е имало. Нека наистина да помгонем на Васи, Ради и Вики. Затова разчитаме както на нас си тук, така и на вас в бгМама. На мен вече ми омръзна да чета за тази измислена и импровизирана битка между двата клуба

. Меладиним, благодаря ти за мнението и ще се радвам да влизаш по-често и при нас.

В момента част от нас редактират постовете, други събират мненията на момичетата за Хепи, трети събират никовете от бг мама и се надявам до края на другата седмица да имаме резултат и най-важното остатъка от парите, които събирахме поначало за венец да ги пратя на сметката на баба Радка. Така че, момичета, ако имате какво да напишете на трите юначета относно какво е била Хепи за вас, давайте - с Ася очакваме мненията ви на бележки!


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: cchery]  
Автор melanidim (непознат )
Публикувано09.02.08 10:58



Много се надявам всичко да приключи добре, особено съм притеснена за здравословното състояние на Тодор, да му дава Господ сили да издържи.
Трагедията на това семейство е голяма, както казват "Нещастието не идва само", но това вече е несправедливо спрямо трите деца.

Най-много се страхувам с времето да не забравим, тези хора. Той самият живот е устроен така, но има и много изключения. За себе си съм решила да помагам с малко, но редовно и дано скоро да нямат нужда от моята помощ. Моля се затова.

Благодаря Чери, ще ви навестявам често и дано съм ви полезна.

Редактирано от melanidim на 09.02.08 10:59.



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: cchery]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано10.02.08 23:23



Искам да напиша нещо, но седна ли пред монитора и замирам. Чери нали не бързаме много, явно все пак не съм толкова хладнокръвна колкото си мислех и ми трябва време за да напиша нещо, което наистина да остане за децата като спомен.
Това е първото ми клубче, обичам много от вас, намерихи нови познати тук след толкова години, заварих и стари

не бих искала да има деление на наши и ваши. Защото сме много тези които сме и от двете Тук ми липсва иконката прегръщам ви! Лека седмица на всички!



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: Lenny]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано11.02.08 09:15



И аз не мога да пиша......Просто думите са толкова слаби, за да изразят силните чувства....Може би след време, когато болката утихне малко.



Борис - 03.06.2004

Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: surfline]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано12.02.08 16:07



Някой има ли информация как са момчетата на Хепи?



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: Tedulina]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано12.02.08 18:18



Аз имам макар и малко инфо. Днес се чухме с Юрий да уточним някои неща по албумчето и аз го попитах за юначетата. Той каза, че Ради вече е тръгнал на градина, защото вкъщи почнал да избеснява и да се драчи с Васи. Васи е все още с гипс, както малчо. Като цяло са добре и наистина не проявяват все още емоция за мама. Утре отново ще ги види психолог.

Имам една молба - Юрий и Тодор смятат да извадят на ДВД всички снимки на децата с Хепи, както и кратките филмчета. Ще ги приложим към албумчетата - това е тяхна идея. Молбата му беше да му кажа колко бройки ДВД-та да направят. Така че, момичета, ако някой иска ДВД със снимки на Хепи и децата, моля, пишете и те ще ни направят. Или пък ако някой иска и албумче.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: cchery]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано12.02.08 18:48



Чери, аз точно затова си мислех преди време - че ми се иска и аз да имам албумчето на Хепи с децата. Предлагам организаторите да помислите за някаква цена, на която да можем да си вземем и от двете изброени от теб неща. Предполагам ще поискат и други клубарки, може би това е един от начините да подпомогнем финансово семейството.
С две думи - аз давам заявка за албумче и ДВД, но настоявам да ги получа възмездно в полза на семейството.

А за реакциятна на децата - вероятна е нормалната реакция на деца, поставени в подобна ситуация. Спомнете си филмчето за Цал Лъв. Просто стресът е прекалено голям за толкова малки деца, те трябва да оцелеят въпреки всичко. Природата си знае работата.


Калоян - 06.05.2001


Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: poзi4ka]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано12.02.08 20:05



Аз също искам ДА СИ ЗАКУПЯ албумче!



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано12.02.08 20:31



Чери, това е много добра идея, за жалост аз няма да мога да гледам ДВД-то със снимките, затова искам само албумчето. Мисля, че снимките трябва да са си за семейството, за нас постовете, мисля че трябва да я запазим като спомен в сърцата си, да се сещаме за нея с усмивка, не съм сигурна че аз ще мога да гледам със усмивка снимките й. Не съм била близка с нея, харесвах я много, но чак да имам нейни снимки не мога. Наистина признавам си влизам чат, пат в техният албум, но снимките й не ми носят усмивка, а само тъга. Аз не я познавах като външност, а като жена пишеща невероятни постове и искам да я запазя така за мен. Много дълго и объркано стана, дано ме разберете какво искам да кажа


Липсваш ни ...

Редактирано от jana на 12.02.08 20:35.



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: surfline]  
Автор melanidim (непознат )
Публикувано12.02.08 21:10



А кога ще е операцията на Тодор?



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: jana]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано12.02.08 21:12



Яна ми е взела думите изпод клавишите... Трудно чета за Хепи, нейни постове още не съм препрочела целите, с изключение на тези, които вадих аз. Когато отварям темата - винаги ми се пълнят очите със сълзи, при вида на снимката на цялото им семейство. Не искам снимки, и според мен те са за семейството... Албумче искам, но нека да има възможност наистина да се закупува в полза на семейството.



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: melanidim]  
Автор emii (мама на Бубка)
Публикувано12.02.08 21:14



Тодор не е постъпил, само са му взети изследвания, после трябва да се определи дата за операцията. Децата са добре доколкото е възможно, малкия вече е спрял да сънува кошмари и спи по цяла нощ...



От бг мама




Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: *margo*]  
Автор BestMe (непознат)
Публикувано12.02.08 23:54



Отчасти съм съгласна с *margo*, но мисля че снимки са нужни вътре в самото албумче - поне три , една на последната страница на Жени, една семейна на втората страница и една-две на децата вътре. Това е да се свържат прекрасните текстове и излъчване е конкретни хора и второ това е спомен... а не статия. Така че 'мисля' СD/DVD би били добре за по-близки приятели.
Аз също искам албумче, но мога да платя с кредитна карта или да поръчам на наште да го вземат. Мога ли да го взема като си идвам това лято или трябва да е сега?


Почивай в мир Жени!



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: BestMe]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано13.02.08 09:34



Аз мисля, че не е проблем да си го вземеш и лятото. Просто исках да знам колко бройки да отпечатаме и ламинираме. Вътре също ще има снимки - между 10-ина и 15. Ще изберем тези, които най се връзват. Така че теб те пиша в бройката на желаещите албумчето.




в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Янче, Марго,нови [re: *margo*]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано13.02.08 09:44



въпрос на ваш личен избор и желание е. Вие чувствате, че не искате снимки и това е ок. Няма проблем. Аз в момента правя списък, кой какво иска, за да знам колко бройки да вадим от албумчето и колко ДВД-та да поръчам на Юрий.

Относно цената - не знам как да я калкулираме или просто да сложим една сума и това да е, така или иначе парите ще са за семейството. Давайте идеи.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: mishellinna]  
Автор enichka (брат на Happy)
Публикувано13.02.08 11:40



Здравейте майчета!

Идеята за CD дойде спонтанно, когато си говорехме с Тоше. Аз събирах снимки за албумчето, незнаех кои снимки да сложа и с какво ще бъдат обвързани. Та реших да събера по-хубавите на едно място, в последствие се сетих за клипчетата снимани от Жени с GSM-а й, на някои я има и нея. Ради и Васи се изявяват, като оператори. Та и тях, като прибавя, надминава 700MB, т.е. трябва DVD.
Относно кой желае DVD, нормално е не всеки да го иска. Но все пак, ако има, моля кажете на cchery, тя ще ми каже и ще ги направя, не е проблем. Аз така или иначе събрах снимките, клипчетата трябва да ги прегледам. Над 50 са, но ми е много трудно, защото доста си поплаквам.
Децата, като цяло са добре. Ради от понеделник ходи на градина. Вчера госпожата на Васи е ходила от сутринта до обяд да учи с него, да не изостава в училище. В петък пак щяла да е при него. Вики вече по-рядко се буди през ноща, през деня не е толкова кисел. Често се смее, познава кога се обаждам и вика: ВУЙЧО.
Тоше от вчера, започна да ходи на предоперативни прегледи. Днес пак. Очаквана операция другата седмица. Тя ще се насрочи в зависимост от графика на Бусарски.

Хубав ден!



Тема Re: Янче, Марго,нови [re: cchery]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано13.02.08 12:11



Ами ако искаш първо да видим колко ще струва изработката на албумчето, след това ще добавим и нещо отгоре и ще оформим цената



Тема Re: Янче, Марго,нови [re: cchery]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано13.02.08 13:25



Аз също искам албумчето, но не искам ДВД - трудно се обяснява по подобна причина, която са посочили и и Яна и Марго. Имам две - три любими мами тук, Хепи също беше от тях. Искам да помня думите и. Искам да запазя за себе си частичката приятелство и усмихната доброта струящи от нея. Но за жалост на този етап ликът и ми носи повече сълзи.
Бройте ме за албумчето.



Тема Re: Янче, Марго,нови [re: Lenny]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 3)
Публикувано13.02.08 13:53



Присъединявам се към написаното:

В отговор на:

Аз също искам албумчето, но не искам ДВД - трудно се обяснява по подобна причина, която са посочили и и Яна и Марго. Имам две - три любими мами тук, Хепи също беше от тях. Искам да помня думите и. Искам да запазя за себе си частичката приятелство и усмихната доброта струящи от нея. Но за жалост на този етап ликът и ми носи повече сълзи.
Бройте ме за албумчето.




МОЛЯ
И аз желая да купя албумчето, когато стане готово!!!

Чери, не съм писала още думи към хепи, а ми се иска... нещо не успявам да сътворя нищо до момента... трудно ми е да се простя някакси... Боли ме

Наскоро 6-годишният син на кумовете ни остана без баща... кумата се допита до мен и до други детски психолози как да се държи с детето си относно случилото се... това, което мога да кажа тук, е, че точната възраст е от голямо значение за поведението на децата след преживяна от тях огромна загуба... и че всичко е индивидуално в процесите на скърбене, печал и траур... добре е, че децата се консултират с опитен детски психолог, успех, стискам палци за всичко!!!!!!!!

Правете каквото трябва, да става каквото ще!!!

Редактирано от vihrogonche на 13.02.08 13:56.



Тема Re: Янче, Марго,нови [re: vihrogonche]  
Автор deeper_m (член)
Публикувано13.02.08 17:37



Записвам се за албумче и ДВД...Но....мога да ги взема чак лятото и аз...или да пратя някой да ги вземе, когато са готови.....





Тема Re: Янче, Марго,нови [re: deeper_m]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано13.02.08 17:43



Аз също искам и от двете!
Девойки и господа, приканвам ви, който има възможност да превежда сумички да го направи!
Остава, както са решили Тодор и Юри по сметката на баба Радка!

BG 63 UNCR 75271069676115
Булбанк Уникредит клон Лозенец
Радка Тодорова Захариева


Тема Re: Янче, Марго,нови [re: Nasinda]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано15.02.08 15:44



И аз искам албумче,без диск.
Не мога да си позволя да гледам личните им снимки....


И аз исках да напиша нещо на Хепи...но немога,тази сила на словото не я владея,още повече в случай като този.Огромната ми симпатия към нея и семейството и ще си остане в мен,и ще съм щастлива да имам възможност да препрочитам постовете й понякога....



Тема Re: Янче, Марго,нови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано15.02.08 16:37



И аз искам само албумчето. Мнението на Яна съвпада с моето за диска.



Тема Re: Янче, Марго,нови [re: Raboteshtata]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано15.02.08 16:42



Искам само албумчето защото и на мен ще ми е по-тежко като гледам снимките и знам,че вече Хепи я няма.



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: cchery]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 3)
Публикувано16.02.08 11:26



"...Така че, момичета, ако имате какво да напишете на трите юначета относно какво е била Хепи за вас, давайте - с Ася очакваме мненията ви на бележки!"

Чери, преди малко ти пуснах бележка на лични относно това, което беше хепи мама за мен...

Дано не съм закъсняла!!!



Правете каквото трябва, да става каквото ще!!!

Редактирано от vihrogonche на 16.02.08 11:27.



Тема Re: Янче, Марго,нови [re: Zori_D]  
Автор Astarte (емоционална)
Публикувано16.02.08 11:59



Присъединявам се към желаещите за албумчето. Включете ме моля.



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: vihrogonche]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано16.02.08 18:11



Не, вихрогонче не си! Албумчето е готово и постовете са добавени. Чакаме само вашите неща за Хепи и децата, както и снимките от Юрий. Оттук насетне планът е: купувам мастила за принтера ми и ще притна албумчетата, ще ги занеса на подвързия и дай боже хубаво време да си чукнем среща в някой парк, за да се видим и да ви дам албумчетата.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: cchery]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 3)
Публикувано17.02.08 12:22



В отговор на:

...Албумчето е готово и постовете са добавени. Чакаме само вашите неща за Хепи и децата, както и снимките от Юрий. Оттук насетне планът е: купувам мастила за принтера ми и ще притна албумчетата, ще ги занеса на подвързия и дай боже хубаво време да си чукнем среща в някой парк, за да се видим и да ви дам албумчетата.




чери, благодаря ти, че ни държиш в течение за всичко, прегръщам те!

горе-долу колко ще струва албумчето, за да се приготвя отсега...

Правете каквото трябва, да става каквото ще!!!

Тема Re: Янче, Марго,нови [re: Astarte]  
Автор emii (мама на Бубка)
Публикувано17.02.08 17:41



Включете ме и мен-едно албумче,без ДВД




Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: vihrogonche]  
Автор enichka (брат на Happy)
Публикувано18.02.08 12:29



Здравейте майчета!

Операцията на Тошко е насрочена за 20.02.2008 (сряда), преди обяд. Късният след обяд, ще разберем подробности за състоянието му. Надявам се новините да са блестящи и както му пожела Верчето, ще го очакваме още по-умен.
С Тоше и децата се видяхме в неделя. Тошко външно изглежда спокоен за операцията. Резултатите от изследванията са благоприятни за нея. Остава ни само да се молим за добри ръце на докорите.
Децата са добре, спокойни са и все неискат да си ходим. Васи и Ради много обичат да си играят с Вера. Някакси тя им угажда. Аз гледам да се занимавам с Вики, че да освободя Тошко. Къде успешно, къде не. Вчера Вики нещо се беше вкопчил в тати и много не признаваше други. Тошко го учи дните от седмицата и ако знаете какви дни има нашата седмица, ще паднете. Дано успея някой ден да го напиша.
Успешен ден на всички!



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: enichka]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано18.02.08 12:37



Леле, много са бързи тези доктори..... Стискам всичките си палци и ще се моля операцията да мине успешно! Дано, дано, дано, дано всичко е наред с Тоше!!!
Браво на теб и на Верчето ти, че сте толкова загрижени и помагащи!

Анна 8.12.2004
София 19.01.2006


Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: enichka]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано18.02.08 12:42



Ще се моля всичко да мине бързо и успешно и Тоше да се възстанови много бързо!



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: Raboteshtata]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано18.02.08 13:02



Всички ще сме с него в срядата. Дано мине всичко по-бързо и успешно.


Липсваш ни ...

Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: jana]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано18.02.08 13:08



Стискам палци...



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: jana]  
Автор dessbess (член)
Публикувано18.02.08 13:45



Стискам силно палци!!!!! Всичко ще бъде успешно!



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: enichka]  
Автор Acя ()
Публикувано18.02.08 13:50



Ще стисна много силно всички възможни палци за добри новини в сряда.



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: Acя]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано18.02.08 13:56



И от мен пожелания за успешно протичане на операцията на Тодор,бързо възстановяване след нея,за да може да е пълноценен,здрав родител на момчетата.Стискам палци и очаквам хубави новини


А ти Вуйчо,да ги гушнеш децата от нас и да им кажеш че ги обичаме.



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано18.02.08 14:02



Стискам палци операцията да мине успешно и Тодор да се възстанови ,за да може да си се грижи за децата!

Успех и да знеш Тодор не си сам!



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: enichka]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано18.02.08 14:51



Стискам палци в сряда и ще чакам добрите новини! Децата имат нужда от силен и здрав татко!

Борис - 03.06.2004


Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: tani4ka]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано18.02.08 15:15



Айде да ви е на късмет! Аз също стискам палци!
Юри кажи моля те събрахте ли сумата за операцията и ако не кажи още колко трябва да се събират!
Поздрави и да нацелувате децата!

BG 63 UNCR 75271069676115
Булбанк Уникредит клон Лозенец
Радка Тодорова Захариева


Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: enichka]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано18.02.08 15:52



Пфуй, започвам от сега да стискам палци, а на 20ти ще мисля само за вас!
Тошко, успех и късмет!!!

За теб, Хепи!

Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: enichka]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано18.02.08 19:57



Ще чакаме новини в сряда! Лекарите ни са доста опитни в тези операции. Добре е че Тодор е спокоен и поддържа дух си!
Дръж ни в течение със събитията - ще се молим за вас в сряда!



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: Lenny]  
Автор elito1 (непознат)
Публикувано18.02.08 21:32



И аз ще стискам здраво всички палци на 20-ти! Трябва всичко да мине добре! Бързо възстановяване след операцията Тодоре и знай че не си сам!



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: enichka]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано18.02.08 22:48



Наскоро се опитах да изгледам един филм, който обяснаваше каква е великата тайна на Вселената. Филмът не можах да догледам, но ми хареса философията за тайната. А тя е, че всичко в тоя живот дължим на закона за всеобщото привиличане. Т.е. ако си пожелаеш нещо много силно, то със сигурност ще ти се сбъдне. Но ако не желаеш нещо и мислиш постоянно за това как не го желаеш, точно това си нежелание ще привлечеш. Е, всички тук желаем само едно - операцията да е успешна и прогнозата благоприятна. Ако този закон е истина, то ние толкова силно желаем само това, че би трябвало да го привлечем.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: surfline]  
Автор nineto (мама на Иван)
Публикувано20.02.08 14:53



Дано операцията на Тодор е минала успешно! Много бързо да се възстанови и да бъде при дечицата си! Нека Богородица ги закриля и бди над тях! Нека отсега нататък само хубави преживявания да ги очакват!



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: nineto]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано20.02.08 16:37



Дано! Чакаме новини!

Анна 8.12.2004
София 19.01.2006


Тема Има ли новини?нови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано20.02.08 18:39



Дано Юри да пише скоро




Липсваш ни ...

Тема Re: Има ли новини? [re: jana]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано20.02.08 20:22



Последното което знам е, че днес след 15 часа Тодор е влязъл в операция. Дали е приключила операцията и какво става засега нямам новини, като разбера нещо ще пиша.



Тема Re: Има ли новини?нови [re: Lenny]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано20.02.08 20:23



Мерси




Липсваш ни ...

Тема Re: Има ли новини?нови [re: jana]  
Автор pre.sto (gazirana)
Публикувано20.02.08 20:40



Стискам zдраво палци zа един добър реzултат след операцията...



Тема Re: Има ли новини?нови [re: pre.sto]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано20.02.08 21:39



Юри, ако имаш само една минутка време, напиши моля те едно изречение за изхода на операцията...Знам, че може би сега не ти е до това, но тази неизвестност побърква...



Тема Re: Има ли новини?нови [re: mishellinna]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано21.02.08 10:15



Боже, дано всичко е наред. Почти нямам време да пиша тук, но от два дни непрекъснато си мисля за семейството на Хепи - моля се да няма причини за повече притеснения.


Калоян - 06.05.2001


Тема Re: Има ли новини?нови [re: mishellinna]  
Автор _veli_ (терца майорна)
Публикувано21.02.08 10:58



Дано новините са добри.



Тема Re: Има ли новини?нови [re: _veli_]  
Автор enichka (брат на Happy)
Публикувано21.02.08 11:55



Здравейте момичета!

Съжалявам, че още вчера не ви писах, но чак към 23:00ч разбрах повече подробности.
Операцията е минала добре. След дълго чакане през деня (от 07:30ч сутринта), Тошко са го вкарали в операционна към 16:00ч, в 18:00ч Бусарски е влязъл и е оперирал до 20:00ч. Когато излязъл, не казал много на майка му, само добре минало. В 22:00ч излязъл опериращият екип и казал повече подробности. Операцията била по-сложна от предвижданията, чистили са в ляво полукълбо, към челото, в страни и назад. Дали всичко, незнаем. Предпоага се, че е доброкачествен тумора, но след 8 дни ще се разбере със сигурност, след хистологичен анализ. Мръднал си ръцете и краката. Единият от докторите, заедно с Радка са влязли при Тошко. Майка му стиснала ръката, Тоше отвърнал на стискането. Тя му казала, че операцията минала добре и Тоше отговорил: Добре.
Ноща, според една сестра минала спокойно. Днес ще го преместят в стая в отделението и Радка ще може да го види. Надява се да говори и с докторите за подробности и какво следва насетне.
Операцията е платена! Благодаря на всички Ви, за огромната помощ и подкрепа към Тошко, децата и всички нас роднини.
Чакам и аз още добри новини днес. Дано не са му засегнати, дори частично каквито и да било функции!
Усмихнат и спокоен ден!



Тема Re: Има ли новини?нови [re: enichka]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано21.02.08 12:02



Моля те Юри, ако имате нужда от нещо не се притеснявай да кажеш. Независимо какво е ще реагираме навреме!
А децата как са?
Предай много поздрави от всички нас!

BG 63 UNCR 75271069676115
Булбанк Уникредит клон Лозенец
Радка Тодорова Захариева


Тема Re: Има ли новини?нови [re: Nasinda]  
Автор pre.sto (gazirana)
Публикувано21.02.08 12:34



Благодаря ,че ни държиш в течение на неЩата и се радвам,че новините са добри.Дано такива си останат и ниЩо повече не помрачава живота ви.
Струпаха ви се толкова много неприятности... пожелавам ви все пак оптимиzъм,който да ви дава сила zанапред.И мнооого късмет.Продължавам да стискам палците.



Тема Re: Има ли новини?нови [re: enichka]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано21.02.08 13:13



Дано да няма повече усложнения! Стискам палци за изследванията! Бързо възстановяване на Тодор желая.

Борис - 03.06.2004


Тема Re: Има ли новини?нови [re: tani4ka]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано21.02.08 13:54



Пожелавам бързо възстановяване на Тодор и дано всичко лошо е отминало!



Тема Re: Има ли новини?нови [re: enichka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.02.08 13:58



Това са добри новини, ще видиш, че ще се окаже доброкачествен и изцяло премахнат. Ще се възстанови сигурна съм и в това. Камък ми падна от сърцето


Липсваш ни ...

Тема Re: Има ли новини?нови [re: enichka]  
Автор Grami ()
Публикувано21.02.08 14:02



Искренно се надявам всичко е добре! Моля се за ВАС!

Само да кажа , че на момента на ваденето на тумора, още по време на операзията са прави първа хистология, и лекарите са на ясно за какво иде реч!

Стискам палци и бързо оправяне на Тоше!



Тема Re: Има ли новини?нови [re: enichka]  
Автор Acя ()
Публикувано21.02.08 14:31



Силно се надявам от тук натам да четем само хубави новини от вас.
Поздравявам цялата ви дружина.



Тема Re: Има ли новини?нови [re: enichka]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано21.02.08 16:04



Така се надявах да прочета точно това. От самото начало имах предчувствие, че този тумор ще е доброкачествен, но това са си чисти суеверия може би или пък надежди.

Бързо възстановяване на Тодор! И настина се надявам, че не му е засегната нито една функция, дори и малко.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Има ли новини?нови [re: cchery]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано21.02.08 16:16



И от мен пожелания за бързо възстановяване на Тодор,без никакви усложнения!!!!!!





Тема Re: Има ли новини?нови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор dessbess (член)
Публикувано21.02.08 16:33



Ох, така се радвам да прочета тези новини! Всичко трябва и ще бъде наред!

..Преди малко минах покрай болницата и пътьом му пожелах всичко най-добро!



Тема Здравей, Юрий!нови [re: enichka]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 3)
Публикувано21.02.08 19:20



Юрий,
Първо - страшно много се радвам, че операцията е минала успешно! Стискам палци и се моля всичко и занапред да се нарежда добре при Тошко!
Второ - мерси много отново, че ни държиш в течение с нещата около вас. Имате ли спешна нужда от още парички и от колко, да се мобилизираме пак, ако трябва...
Трето - щастлива съм, че Тодор и момчетата имат толкова любящи и грижовни роднини и близки около себе си! Браво на вас! Браво и на приятелката ти!
Четвърто - работя в Международен онкологичен консултативен център, чиято основна дейност е т.нар. "второ мнение", тоест осигуряване на второ медицинско становище относно диагнозата на базата на биопсичен материал от пациента (парафинови блокчета, хистологични препарати) и епикриза... Принципно е желателно всички хора с нови диагнози да се допитат и до второ лекарстко мнение. Поне на Запад практиката е такава. Ако ми пишеш, на лични мога да ти дам координатите на нашия център и изобщо обещавам ти съдействие от моя страна! (това е само предложение и съвет, нищо повече)
Пето - в още един форум има тема специално за вас, ако искаш виж

! Не съм я пуснала аз. Аз обаче съм писала в нея. Според мен колкото повече хора разберат за случилото се, толкова повече ще бъдат и съпричастните, и реално помагащите! Ако бъркам - съжалявам...

Правете каквото трябва, да става каквото ще!!!

Тема Re: Има ли новини?нови [re: enichka]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано21.02.08 19:35



Страшно се радвам че всичко е минало успешно! Стискам палци и за бързото възстановяване на Тодор!



Тема Re: Има ли новини?нови [re: enichka]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано21.02.08 22:26



Ох, дано всичко да продължи да се развива и за напред добре.
Продължавам да стискам палци за бързо и сполучливо възстановяване на Тошко.
Късмет, късмет и пак късмет.

За теб, Хепи!

Тема Re: Има ли новини?нови [re: enichka]  
Автор BestMe (непознат)
Публикувано22.02.08 01:08



Привет Юри ,

Много се радвам че операцията на Тошко е минала успешно и стискам палци следоперативния период да мине без усложнения.
Искрено препоръчвам второ мнение както vihrogonche предлага.
Стопля ми се сърцето от съпричастността и вниманието на момичетата тук. Наистина супер дружина.
Поздрави Верчето за грижите и духа и.
Надявам се, че децата са добре.
Кураж! Мария



Тема Re: Има ли новини?нови [re: enichka]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано22.02.08 10:57



Ще продължаваме да се молим, всичко да бъде наред с Тоше! Пиши непременно как се развиват нещата!

Анна 8.12.2004
София 19.01.2006


Тема Вашите думи за ХЕПИнови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано23.02.08 18:22



Момичета, албумчето е почти приключено с общите усилия на няколко мами. Стана много хубаво. Това, което му липсва са вашите думи за Хепи или към децата, които мислим да сложим накрая. Дотук само 4 от вас са ми пратили нещо. Ако още някой иска да напише нещо и да ми го прати на бележки, нека го направи до края на месеца, т.е. до другия четвъртък. После добавяме нашите думи към албумчето и изпритнвам всички бройки.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Вашите думи за ХЕПИнови [re: cchery]  
Автор deeper_m (член)
Публикувано25.02.08 17:24



Момичета,
Има ли новини около Тодор?

Около децата?



Тема Re: Вашите думи за ХЕПИнови [re: deeper_m]  
Автор chatpatka ()
Публикувано25.02.08 17:26



и аз мислих да питам същото...



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: surfline]  
Автор deeper_m (член)
Публикувано26.02.08 21:31



Никой ли няма информация?





Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: deeper_m]  
Автор мaмaДиди (златен)
Публикувано27.02.08 11:46



Здравейте Мами,

Тодор се възстановява, но не иска посетители и не съм го виждала лично.
Говорил е по телефона с децата, паметта му е добре. Разхожда се.
Правят му пункции, предполагам за да намалят налягането в мозъка. Единия ден много са го измъчили - май в събота.
Може би ще го изпишат в петък. Също тогава се очаква да се получат резултатите от хистологичния анализ.
В понеделник ходих да видя децата:
На Вики гипса и пирончетата на лакъта са махнати ( още на 19.02). Движи си ръката свободно и я ползва без проблем. Подхвърля топка, яде солети. Започнал е да говори още по-добре и много му се разбира.
Леля Вили каза, че е по-нервен от преди - сърди се и крещи понякога.
Залепил се е за дядо си Любчо като гербова марка и иска само той да го носи - нали не може да ходи с гипса на крака милия.
На Васко са свалили гипса на дясната ръка - също на 19.02. Първия ден писал доста и се поуморил малко. Трябва все още да си щади ръката, но е добре.
Учителката му идва да се занимава с него, за да не пропуска материала.
Ради е добре - ходи на детска градина, на футбол.

Стискам палци всичко да е добре!

Диди



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: мaмaДиди]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано27.02.08 15:03



Благодаря, че се включи!

При това с добри новини. Радвам се за всички тях. ПРедполагам, че Юрий ще се включи и той с повече инфо. ПРодължаваме да стискаме колективно палци и да им желаем най-хубавите неща оттук нататък.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: мaмaДиди]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано27.02.08 15:06



Ох радвам се, че Тодор вече е по-добре.Дано и резултатите от изследването да не показват нищо обезспокояващо.

Добре е, че и дечицата вече са по-добре.





Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: мaмaДиди]  
Автор Acя ()
Публикувано27.02.08 22:03



Мама Диди, благодаря ти за инфото. За палците то е ясно, че ги стискаме силно.



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: Acя]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано28.02.08 08:48



Браво, браво - само такива новини очакваме оттук нататък!
Много успех и поздрави на всички!



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: мaмaДиди]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано28.02.08 10:00



Диди, голямо благодаря за информацията. Продължавам да стискам палци за цялото семейство. Искрено се зарадвах на хубавите новини за момчетата

.

За теб, Хепи!

Тема Re: Вашите думи за ХЕПИнови [re: cchery]  
Автор tswete (Alex 25.04.04)
Публикувано28.02.08 11:28



Много се зачудих на новото име на клуба... Обаче нямах време да предполагам дори, прочетох какво се е случило и останах без думи...

Разбрах след погребението, няколко пъти се опитах да пиша, но не можах. А не съм от тези, дето се маят.

Не познавах Хепи лично, всъщност почти никоя от вас не познавам лично, ама сте ми близки. Преди, докато гледах малкия в къщи, непрекъснато пишех, а сега - когато имам много работа, вие сте ми най-големият десерт, най-приятната отмора.

Харесвало ми е да чета постингите на бойните мами с повече от едно дете. Щото ни е лесно на нас да сме бойни - имаме едва по едно дете, вече на работа сме тръгнали, почти сме възстановили и живота си отпреди, и самочувствието, и дори свободно време за себе открадваме...

Отказвам да чета такива новини! Не искам! И всеки път, когато започвам да пиша, сълзи ми капят от очите (явно съм си плачлива).
Много ми е мъчно за Хепи, за децата, за съпруга й - с толкова много задължения, с толкова много страдание, болка, страх и вина ще трябва да се преборва от тук нататък. Тъжно ми е за децата и за Хепи, дето ги остави, а си ги обичаше, мислеше, мечтаеше...

Момчета,
ние не знаем какво ви е. Няма и как да знаем какво ще ви бъде от тук насетне... Но се надяваме и ви пожелаваме да запазите бойния и здрав дух, който носите от майка си! Нещастието, мъката, загубата са големи, но еднакви - те винаги ще ви оставят празни и сиротни... Не им позволявайте! Нито майка ви би искала да стане така, нито вие ще сте по-добре, ако им се отдадете. Обичайте се и си помагайте, бъдете един до друг, тъй както майка ви би била до вас! И се борете с трудностите, проблемите и препятствията - с разум и с усмивка, както майка ви го правеше!
Пожелавам ви от цялото си сърце да намерите многообразните лица на щастието, на радостта и обичта, да се усмихвате по-често и да правите добрини! Майка ви такива би искала да ви вижда, такива ви е създала и възпитала! Никой не може да запълни липсата й, но поне нека тя ви направи по-силни и задружни!
Мислим ви...
Цвете и цялото цветно семейство




Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: мaмaДиди]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано28.02.08 15:58



Новините са добри и това ме радва. тодор изпълнява основните функции, които значи че няма засегнати центрове и това също е много добра новина.
Децата не съм се и съмнявала, че ще се оправят физически, те са юначета до едно.


Мерси Диди от сърце


Липсваш ни ...

Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: jana]  
Автор deeper_m (член)
Публикувано29.02.08 17:03



И аз благодаря на Диди....И продължавам да чакам още новини...и да стискам палци, разбира се





Тема Някакви новини?нови [re: deeper_m]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано04.03.08 00:22



Как е Тодор?Възтановява ли се?А децата?



Тема Re: Някакви новини?нови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор enichka (брат на Happy)
Публикувано05.03.08 14:03



Здравейте момичета!
От доста време не съм ви писал, защото незнаех какво, положението е все още доста сериозно. От 29.02 (петък) Тошко вече си е в къщи. Възстановява се бавно. Има затруднения в говора, често го боли главата. Разхожда се с човек близо до него, храни се сам. Редуват се по-тежки с по-леки дни, но за наше огромно съжаление, туморът частично е изваден. Бил е доста голям и вероятно много разклонен. Не са посмяли да режат много надълбоко, за да не засегнат важни центрове. В неделя след обяд, брат му се наложи да го заведе до болницата. Вечерта се прибраха. Добрата новина от днес е, че туморът е доброкачествен.
Децата ми се струват малко по-нервни. Вики постоянно иска да е при тати, а той неможе да го носи.
Утре се навършват 40 дни, от както Жени е починала. Ще се съберем на гробът й в 11:00ч. Утре ще се преценява, колко Тошко ще е в състояние да дойде. Дано му е от по-добрите дни. Децата, понеже не са били на погребението (нетрябвало да идват такива хора), майка и татко щяли да ги заведат в събота.
Засега е това, по-тежко е от колкото си го представях.
Бъдете здрави и забравих, Честита Баба Марта на всички!



Тема Re: Някакви новини?нови [re: enichka]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано05.03.08 14:28



Благодаря enichka
Радвам,се че писа...всики мислим за вас.
Дано Тодор да се възтанови бързо и леко...,предполагам колко му е тежко да иска...,а да не може.Надявам се скоро напълно да преодолее затрудненията си и да се наслаждава на игрите с децата си.Поздрави за теб и семейството Ви.
Утре ще запаля свещичка за Хепи и друга за вас,за здраве и сила.



Тема Re: Някакви новини?нови [re: enichka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.03.08 14:39



Нормално е възстановяването да е по-бавно и по-трудно, това все пак е много сложна операция и е нужно време. Новината, че е доброкачествен е много добра, но както вече казах трябва време. Факта, че се обслужва сам също е страхотна.
Децата може и да усещат всичко това, а може и да е врем да покажат някакви емоции, все пак ен преживяха малко. Какво стана с консултациите с психиатърката, коментира ли нещо тя за състоянието им?
Дано дотук приключат мъките на семейството ви
Моля се за вас


Липсваш ни ...

Тема Re: Някакви новини?нови [re: enichka]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано05.03.08 14:58



Хубаво е, че туморът е доброкачествен.
Най-искренни пожелания за пълно възстановяване на Тошко. Че ще е трудно, няма място за съмнение.
Утре ще запаля свещичка за Жени.


п.п. С риск да прозвуча като досадна свекърва > Ако момчетата още не са се срещнали с психолог помислете сериозно за консултация - не са малки, а и прекалено много неща им се събраха накуп.



За теб, Хепи!

Тема Re: Някакви новини?нови [re: enichka]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано05.03.08 15:21



Добре е, че туморът е доброкачествен. Сигурно възстановяването ще е дълго и трудно, но съм сигурна, че заради децата Тодор ще се справи.
Кога минаха 40 дни??? Много често си мисля за вас, иска ми се злото да ви е отминало вече.
Дано децата да успеят да свикнат някакси с мисълта, че мама я няма

. Според мен им трябва професионална помощ.

Борис - 03.06.2004

Тема Re: Някакви новини?нови [re: tani4ka]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано05.03.08 16:15



Радвам се, че туморът на Тошко е доброкачествен и се възстановява пък макара и бавно!
Дано и дечицата са добре.
Утре ще запаля свещичка за Жени и за вашето семейство!Пожелавам ви здраве и повече приятни емоции!



Тема Re: Някакви новини?нови [re: enichka]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано05.03.08 16:37



Юрий, вижда ми се нормално Тодор да се възстановява по-бавно отколкото ти се е искало. Ти нямаш никаква база за сравнение, за да знаеш колко време ще отнеме. Имаш само неистово желание това да стане. Още повече, ако си при него всеки ден. Т.е. ако един проблем те занимава ежедневно по 24 часа, след известен период представата ти за него се променя - изкривява се действителността, почваш да виждаш несъществуващи пречки и нови проблеми. Аз самата съм така, когато децата са болни и ги гледам по цял ден - в рамките на 30 минути от вглеждане мога да им измисля няколко нови болести.

А наистина добрата новина е, че туморът е доброкачествен. Представи си, ако в мозъка му имаше част от злокачествен тумор. Не знам почти нищо за тази гадория, но си мисля, че евентуално с лекарства биха могли да подтиснат тази част да не пречи.

Щеше ми се да отида на гроба на Жени за 40-те и да запаля свещичка и да поднеса цветя, но синът ми е с шарка и сме в карантина. Със сигурност обаче ще идем до близкия параклис.

Много кураж ви желая на всички!


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Някакви новини?нови [re: enichka]  
Автор BestMe (непознат)
Публикувано05.03.08 22:03



Радвам се операцията е била успешна. жалко че не са извадили целия тумор.
Стискам палци за вузстановяване.
Ще се моля за Женичка. Мир на праха и.
Целувки на децата и бъди силен



Тема А албумчето, парите?нови [re: BestMe]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано07.03.08 10:37



Да превеждаме ли, къде, по колко, готово ли е самото албумче? Не че пришпорвам от чисто любопиство питам




Липсваш ни ...

Тема Re: А албумчето, парите?нови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано07.03.08 11:15



Не е довършено - остава да се добавят думичките, които неколцина мами пратиха за Хепи. Ще се опитаме събота и неделя да го направим. И другата седмица, ако сме тук с децата, ще го изпринтвам. Пари няма да трябват въобще. Имаме 415 лева по сметката.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Някакви новини?нови [re: enichka]  
Автор BestMe (непознат)
Публикувано17.03.08 13:30



Здравей enichka!
Сигурно от доста време не си писал, защото положението на Тошко не е още стабилно.


Аз се бях замислила сериозно да му честитя Именния ден на 15.03 по ICQ, но реших че може би не е подходящо в този момент. Не минава ден без да си мисля за Жени, децата и за това колко е голяма загубата. Сега са трудни времена на баба Вили и баба Радка- милите сигурно им е ужасно тежко.

Дано Тошко да се възстанови скоро....

Има ли някакви новини?



Тема Относно албумчетонови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано20.03.08 14:20



Момичета да ви кажа докъде докарахме работите. Албумчето най-сетне е редактирано и готово за принтване. Днес ходих в копирния център тук до нас и ми е малко трудно да ви кажа точна цена за 1 албумче. Всичко зависи от бройката. А тя е следната - 15 мами са заявили, че искат албумчето, а Юрий ни помоли да направим 7 за тяхното семейство - по 1 за юначетата и Тодор, за него едно и по едно за бабите и дядовците от двете страни. Така общата бройка стана 22. Ето сметките за тая бройка - албумчето има 15 цветни и 40 черно-бели страници, което при бройка 22 прави общо 330 цветни и 880 черно-бели страници - цените са както следва:

330*0,50 ст = 165 лв - цветни страници
880*0,12 ст = 105,60 лв - черно-бели

ОБЩО 270,65 лв

Това е цена без кориците, които ще са на картон и всяка от тях ще е по 1.10 ст и без спиралата, която забравих да питам кви пари е. В момента в моята сметка има толкова събрани пари, което значи, че можем да направим албумчета за всички. Въпросът е дали да направим за всички, които поискаха или само 7 бройки за семеството на Хепи, което ще излезе към 110-115 лева с всичко - корици и спирали, а албумчето да го качим на сървър и всяка от вас, която го поиска да си го свали от там!? И парите, които останат да ги преведа на баба Радка, т.к. семейството очевидно има нужда.

Давайте идеи и съвети, моля! Ако някой се сеща за друг вариант или друг копирен център, нека да каже. Имайте предвид, че цените по-горе са с включена отстъпка за повече бройки.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Малко новининови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано20.03.08 14:29



Днес се чух с Юрий и той самият каза, че просто не знае какво точно да ни напише и затова не е пускал пост. Тодор е малко по-добре, но има все още затруднения с говора. Проблемът му може да се окаже и по-сериозен отколкото се е смятало. Утре ще имат нови хистологични резултати. Те търсят и второ мнение, както и са се насочили и към лечение, което ако го приложат ще струва по 600 лв на тримесечие. Позволих си да кажа, че сме насреща да помогнем отново финансово. Просто се налага. Аз моля и някое от момичетата от бгмама, ако влиза тук, нека да даде линк към поста ми или да преразкаже просто за какво става въпрос на мамите в техния форум, т.к. те са доста голяма сила и ще помогнат със сигурност в този момент.

Децата са добре и почти възстановени физически. Васи е тръгнал вече на училище. На него и на Вики са свалени гипсовете, но ги понаболяват още счупените кости. Вики има някакъв проблем, че крачето му за момента е криво, но са казали, че до 2-3 години ще се оправи. Момчетата са ходили на гроба на мама след 40-те и там емоцията им вече се е отприщила. Юрий не можа да опише колко много са плакали, най-вече Васко. Както той се изрази, може би точно в този момент вече са осъзнали какво се е случило. В момента обаче са спокойни, но изявяват желание да ходят "при мама"

, т.е. на гроба............ Друго няма, но то и това е достатъчно за да му стане тежко на човек.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Относно албумчетонови [re: cchery]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано20.03.08 14:36



Аз мисля, че е най-добре всяка мама / или тати/, които искат албумчето, биха могли да ти преведат предварително парите на твоя сметка и след като получиш от всички желаещи да ги поръчаш направо. На мен лично така би ми било по-удобно. Ако другите не са съгласни, то вместо да поръчаш 7, поръчай 8 и едно за мен. А парите ще ти ги пусна веднага щом кажеш. И в крайна сметка едно албумче излиза около 17-18 лв, ако съм сметнала правилно де, нали така?



Тема Re: Относно албумчетонови [re: mishellinna]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано20.03.08 14:44



Това също е вариант. Но понеже не ми се ще повече да протакаме, малко диктаторски, но ще дам един срок до неделя, 23.03. - който иска албумче да ми каже твърдо до неделя. В понеделник правя общата калкулация и пускам бройките да се принтват. Тогава и ще ви кажа по колко пари ще излезе албумчето, защото, Мишелинке си права че ще е всъщност към 20-ина лева, но в случай, че някой се откаже, че се качи малко повече.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Относно албумчетонови [re: cchery]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано20.03.08 14:58



Колкото и да излезе - мене ме пиши! Искам го!



Тема Re: Относно албумчетонови [re: cchery]  
Автор Astarte (емоционална)
Публикувано20.03.08 14:59



Аз лично мисля, че за мене ще е добре да е качено на сървър, да го изтегля от там. Така няма да са нужни средства за разпечатване и т.н. и ще може да се преведат по сметките на семейството. Но това е лично мое мнение. Дръж ни в течение за лечението на Тодор - ако се налага всеки по малко ще помогнем за средствата.



Тема Re: Относно албумчетонови [re: Astarte]  
Автор tswete (Alex 25.04.04)
Публикувано20.03.08 15:05



Аз не съм поръчвала албумче и мисля да направя като Astarte. Все пак парите ще помогнат на семейството.




Тема Re: Относно албумчетонови [re: Astarte]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано20.03.08 15:40



На същото мнение съм. Защо да се харчат пари, които могат да отидат в семейството? По-добре да го качим някъде и от там всеки да си го разпечата когато си поиска



Анна 8.12.2004
София 19.01.2006

Тема Re: Относно албумчетонови [re: aлбeнaди]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано20.03.08 15:48



На същото мнение съм и аз в случая.



Тема Re: Относно албумчетонови [re: surfline]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано20.03.08 15:56



и аз. Предпочитам тези 20 лева да ги изпратя на сметката на баба Радка.



Тема Re: Малко новининови [re: cchery]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано20.03.08 15:58



Включих се по-горе, но като прочетох и тук твърдо съм на мнение паричките да отидат при семейството. Ще дам линк в Бг-мамма, имам регистрация там, макар и почти неизползваема.

П.П. Лени вече го е направила.

Редактирано от *margo* на 20.03.08 16:00.



Тема Re: Малко новининови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано20.03.08 16:57



Мъка

Аз също съм съгласна ако се прави албумче да го направим за семейството им, пък за нас да си го теглим, тези пари ще им грябват като се има предвид какво още предстои




Тема Re: Малко новининови [re: jana]  
Автор pre.sto (gazirana)
Публикувано20.03.08 17:12



Ох,много им е трудно на милите.
И аz Ще видя как отдалече да се включим(с таткото) по някакъв начин,zа да помогнем финансово_имам голямо желание да дам и аz парички.



Тема Re: Относно албумчетонови [re: *margo*]  
Автор dessbess (ентусиаст)
Публикувано20.03.08 17:40



Всъщност това е много добра идея! Подкрепям!

пролет


Тема Re: Малко новининови [re: pre.sto]  
Автор dessbess (ентусиаст)
Публикувано20.03.08 17:45



Стана ми много мъчно, милинките!
А за Тодор - каквото се изисква всичко ще направим, да помогнем! Все пак това е мозъчна операция, не сливици или апандисит, трябват време, средства и много грижи и търпение!

пролет

Тема Re: Относно албумчетонови [re: dessbess]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано20.03.08 17:52



И аз подкрепям този вариант. По добре вместо в ксерокса - в сметката на баба Радка.



Тема Re: Относно албумчетонови [re: Raboteshtata]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано20.03.08 19:23



Добре момичета, беше важно да го решим. Въпреки това ще изчакам до неделя ако още някой поиска албумче като мишелина да мога да заедно в понеделник да ги поръчам.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Относно албумчетонови [re: cchery]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано20.03.08 20:14



Като се размислих наистина е по-добре парите да отидат при семействотот на Тодор.
Ох дано се оправи човекът, че много тежко!





Тема Re: Малко новининови [re: cchery]  
Автор melanidim (непознат )
Публикувано21.03.08 13:52



Пуснах линк в бг мама, аз пиша предимно там, но като гледам как се подминава темата, незнам....



Тема Re: Относно албумчето - нова офертанови [re: cchery]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано21.03.08 15:44



Момичета, днес с помощта на океанидката, получих нова оферта за албумчетата. Дотук желание за албумчета са изразили мишелина и насинда, с което стават общо 9 броя. Офертата за тях заедно със спиралата е за 125.46 стотинки, което излиза по 14 лева на албумче. Тъй че, ако още някой пожелае, срокът си остава до неделя, да ми пише. В понеделник ги пускам за принт и сигурно вторник ще ги имам вече.

Иначе днес се зароди идеята да качим албумчето на сайта на Хепи, който Тодор й направи и оттам да се тегли. Гредоредът подпря едно рамо и ще го направи, само да осигурим съгласието и достъпа до сайта от Тодор.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Малко новининови [re: melanidim]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано21.03.08 15:49



Може би там е време за нова тема, аз предимно чета и то рядко, вчера влизах по повод тази тема... ами там много се е разрастнала темата, ако сега започвам да чета едва ли ще стигна до края и, за да разбера какво става. Само предполагам и предлагам.



Тема Re: Относно албумчето - нова офертанови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.03.08 15:50



Идеално, подкрепям качването в сайта






Тема Re: Относно албумчето - нова офертанови [re: jana]  
Автор Гpeдopeд ()
Публикувано21.03.08 16:08



То за подкрепянето подкрепяйте ама давайте идеи как да го направим.

Кат за начало ще е линк, който ще се отваря във Ворда - Морда

, но ми се ще после да го направя малко по - естетично, по - нормално и по - не майкрософт зависимо. Ако някой от вас има идеи или знае някой сайт, от който да краднем идеята да казва тук или да замълчи завинаги.



Тема Re: Относно албумчето - нова офертанови [re: Гpeдopeд]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.03.08 16:36



Ами аз с моята руса тиква мога само да цъкам и да аплодирам за добре свършена работа, за дизайна и начина мога да се допитам до главата на семейството ни, той може да вметне някоя идея (въпреки, че предимно сървъри са му в главата)






Тема Re: Относно албумчето - нова офертанови [re: Гpeдopeд]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано21.03.08 16:40



Sitekreator.bg ?

и линк към него от сайта на Хепи?

Всъщност ако има сайт с безплатен хостинг, на който е качено албумчето в приличен вид, и удобно за четене, защо да се разпечатва на хартия ? имам предвид извън тоези които ще се печатат за семейството


Може да се говори съсъ сайткреаторци да ни отпуснат още малко памет ако не стига, много са готини а и знам че за оригинални сайтове правят понякога и такива подаръци


естествено че ще има и благодарност за това на първа страница.



Редактирано от fascinating oceanid на 21.03.08 16:55.



Тема Re: Относно албумчето - нова офертанови [re: fascinating oceanid]  
Автор Гpeдopeд ()
Публикувано21.03.08 16:53



Неее - ще го хостваме там където е сайта на Хепи, ако Тодор разреши. Въпроса е някакъв сносен дизайн да му спретнем. Аз за идеи за дизайна питам.



Тема Re: Относно албумчето - нова офертанови [re: Гpeдopeд]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано21.03.08 16:58



те имат готоми темплейти за най-различни дизайни- само избираш кой.
има си и адм. модул готов, може да се смени дизайн, цвят и т.н.ц с едно кликване
разгледай го, дори само за идеи за дизайн







Тема Re: Относно албумчето - нова офертанови [re: fascinating oceanid]  
Автор Гpeдopeд ()
Публикувано21.03.08 19:17



Ще ги разгледам, но надали ще ги използвам

. Иначе идея може да взема да.



Тема Re: Относно албумчето - нова офертанови [re: Гpeдopeд]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано21.03.08 20:06



както прецениш
не настоявам за нищо
приятно и успешно !!!





Тема Re: Малко новининови [re: *margo*]  
Автор melanidim (непознат )
Публикувано21.03.08 22:54



Нова тема пуснах, нооооо няма голям отзвук, това е.....
Там съм с ник Мишел, можеш да я намериш на втора, трета, та и четвърта страница.
Доколкото прочетох в темата на Дива ирландска пешеходка, Тодор й е забранил изрично да ги безпокоим. Как да си предложим помощта, като те не я искат. Много конфузно положение. Незнам





Тема Re: Малко новининови [re: melanidim]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано22.03.08 07:04



Тук имаме връзка с брата на Хепи, ако искате пишете лични на Чери, не знам какво друго да предложа.



Тема Здравейтенови [re: *margo*]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 3)
Публикувано22.03.08 10:38



чери, аз лично искам да си изтегля виртуално отнякъде албумчето, не принти брой за мен!!!

нека парите, които вече имаш събрани в дебитната си карта, да отидат наистина за близките на хепи - тоест албуми само за тях (и за пожелалите тук момичета от клуба), остатъкът - на сметката на баба Радка

така хем ще помогнем с пари, хем ще осигурим готови албуми за тях...

връзката с Тодор можем да осъществим чрез Юрий според мен

не забравяйте, момичета мили - разполагаме с банковата сметка на една от бабите на момчетата - това никак не е малко, нали?

приятна събота на всички ви от мен



Тема За РД На Радинови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано25.03.08 15:27



Момичета, днес взех от принт албумчетата. Много хубави са станали, но на мен сърцето ми се скъса за пореден път като видях и на хартия усмивките на Васи, Ради и Вики, които сигурно Хепи е предизвикала, за да ги снима....... Радвам се, че се получи някаква организация, но скърбя за повода. Мишелинке, Наси, албумчетата ви са в мен - ще намеря начин да ви доставя по-бързо.

Момичета, на 6.04 Ради става на 7 годинки. От 2 седмици някои мами си подхвърляме идеята да му направим подарък-изненада. Отначало решихме да е тайна и да не пускаме пост, за да не го прочете Юрий, но в крайна сметка стигнахме до извода, че даже е по-добре да му се обадим, за да ни помогне в организацията. В крайна сметка решишхме да е някаква енциклопедична поредица. Оказа се, че те си събират и имат от поредицата на в. "Труд" - затова днес в Полиграфията се спрях и купих тази поредица -

. Пише, че е за деца над 10-годишна възраст, но аз разгледах няколко от книжките и ги намирам за напълно подходящи и за по-малки. А и да не забравяме, че Васи е на 9 и със сигурност ще помага и обяснява на Ради нещата, които не може да разбере. Взех и на Васи, и на Ради по една книжка, за да се радват и те. Обмисляме и варианта тези неща да бъдат поднесени от клоун, който да отиде в тях на самия ден и да изнесе и някаква програма. Но най-ниската оферта дотук е 80 лева за това нещо. А самите книги струваха 115 лева....... Така че, ако някой има предложение, нека да го сподели. И още нещо, ако има желаещи да се включат с минимална сума за подаръка, събираме я отново на моята сметка -

IBAN: BG62 FINV 9150 1000 0186 67
ПИБ - централа
Валута: Български левове - BGN
Титуляр: АНЕЛИЯ АНГЕЛОВА ДОНЕВА.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: За РД На Радинови [re: cchery]  
Автор deeper_m (член)
Публикувано25.03.08 16:25



Ще преведа парички утре за подаръка...и за клоуна (или каквото решите да бъде). Чери, мисля, че идеята ти с енциклопедиите е страхотна....и че малчовците ще се зарадват....



Тема Re: За РД На Радинови [re: deeper_m]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано25.03.08 19:20



Радвам се, че се присъединяваш към инициативата!

Само да ти кажа, че идеята не е лично моя, даже хич не е моя. Но за сметка на това е много хубава. Благодаря ти!


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: За РД На Радинови [re: cchery]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано28.03.08 11:50



Чак сега можах да прочета това. Страхотно сте го замислили!
Подаръците много ми харесаха, вярвам и на децата

.
А Тодор как е, някой има ли идея?



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: surfline]  
Автор deeper_m (член)
Публикувано31.03.08 21:39



Някой има ли инфо за децата? За Тодор?





Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: deeper_m]  
Автор anamari (ентусиаст)
Публикувано31.03.08 23:27



Вчера го видях





Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: anamari]  
Автор deeper_m (член)
Публикувано01.04.08 00:39



Разбирам....благодаря ти!



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: deeper_m]  
Автор dessbess (ентусиаст)
Публикувано01.04.08 00:49



Е в такъв случай, надявам се, че няма да имат нещо против относно подаръка за Ради

? Чери, какво каза Юрий по въпроса?

пролет

Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: dessbess]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано01.04.08 08:40



Юрий се зарадва на инициативата и посрещна радушно предложената от мен помощ. Явно на Тодор му идват в повече емоциите, а може би и гордостта и затова отказва. Но фактът е, че ще имат нужда. При това ще го направим най-ненатрапчиво. Имаме сметката на баба Радка, който, когато може, винаги е свободен да преведе парички. В тая връзка на мен ми се ще да изпратя подаръка на Ради, заедно с албумчетата на Юрий по куриер и той като отиде в неделя да му го поднесе. Така ще бъде най-евтино и останалите от това събиране и от януарското пари - към 360 лева отиват при баба Радка. Така или иначе не получих по-евтина оферта за клоун от 80 лева. Ако и вие сте ок с това днес ще се чуя с Юрий и ще му го предложа.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: cchery]  
Автор anamari (ентусиаст)
Публикувано01.04.08 08:58



За. Тъкмо няма да е толкова натрапчиво.



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: anamari]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.04.08 09:41



Пиши ме и мен За




Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: cchery]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано01.04.08 09:47



съгласна



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: cchery]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано01.04.08 10:14



И аз съм за

.



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: surfline]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано01.04.08 10:19



И аз съм съгласна.



Тема Нова теманови [re: surfline]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано01.04.08 22:49








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.