Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:34 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема Re: В памет на хепи...нови [re: SveDoGab]  
Автор juji79 (мама на двама)
Публикувано29.01.08 14:25



Боже,нямам думи,толкова е жесток живота,бориш се и в един неочакван момент изчезваш от лицето на земята.но тя ще остане в сърцата ни.



Тема Re: Хепи мама...нови [re: cchery]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано29.01.08 14:27



Чери, моля те ако разбереш часа на погребението пиши ми на лични, можем да се разберем да отидем заедно

Редактирано от Nasinda на 29.01.08 14:29.



Тема Re: Хепи мама...нови [re: cchery]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано29.01.08 14:49



И аз бих изкала да я изпратя...
За съжаление няма как обаче да дойда до София.Чери,моля те ако отидеш сложи цветенце и от мен и й кажи колко много ще ни липсва.
Ако се организирате за венец,кажете на кого да пусна парички.

Искрен 28.04.06г.

Тема Re: Хепи мама...нови [re: surfline]  
Автор milena* (Варна)
Публикувано29.01.08 14:52



Страшна,тъжна новина! Съжалявам много!
И аз си спомням хепи мама с цитата от книжката "Рожден ден в гората"



Почивай в мир!

Златко и Стоян

Тема Re: Хепи мама...нови [re: milena*]  
Автор snich (Renina mama)
Публикувано29.01.08 16:14



Лека й пръст !
Не знам какво друго да кажа.....много ми стана тежко.....
Дано таткото да се оправи и да се грижи добре за момчетата



Тема Re: Хепи мама... [re: snich]  
Автор dessbess (минаващ)
Публикувано29.01.08 17:57



Всички сме много тъжни, потресени, покрусени....Прсто Хепи Мама беше истински, голям човек...не е възможно една толкова добра и достойна жена да не е била заобиколена от много добри, свестни, истински приятели!!!! Дано всички те обединят усилията и сърцата си с тези на нейните близки и бъдат плътно до децата и татко им!!!!.....



Тема Венец...нови [re: surfline]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано29.01.08 18:05



Момичета някой ще се наеме ли да транспортира венецът до гробищата, ако го поръчам или някой друг се заел вече с това

?

За теб, Хепи!

Тема Re: Хепи мама...нови [re: surfline]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 3)
Публикувано29.01.08 18:26



Цял ден чета за хепи и се мъча да осмисля новината...

но не мога, просто не мога... думите в такъв момент са безсилни да изразят всичко, което става в душата... плача, сълзите се стичат... ... моля се децата и съпругът на хепи да се възстановят бързо и напълно от физическите си травми, моля се горещо да успеят да се справят и с огромната си тежка загуба... дано психически не се сринат, дано имат приятели, близки и роднини, които да им подадат ръка в този мъчителен период... ние ще направим също, каквото можем...
хепи, моля се да си на място без тъга и печал, на място на мир, хармония и осмисленост! за мен happy_mama винаги ще си остане един безкрайно добър, мъдър и красив Човек... прощавай и благодаря..........

Правете каквото трябва, да става каквото ще!!!

Редактирано от vihrogonche на 29.01.08 18:28.



Тема Re: Хепи мама...нови [re: surfline]  
Автор tyfi (новак)
Публикувано29.01.08 18:28



Вчера цял ден гледам темата без да я отварям помислих си че Сърфлайн е хепи 4е за нещо е щастлива а пак тооооооооо.
Трагедия голяма трагедия.





Тема Re: Хепи мама...нови [re: surfline]  
Автор 21grams ()
Публикувано29.01.08 18:43



Една от мамите в бг-мама е написала

следното:

"Бащата, не е вече във ВМА. Помолил е да бъде изписан за погребението и да си види децата. След десетина дни, ще се върне отново за да бъде опериран в неврохирургията. Дано туморът да е доброкачествен. Желая му скорошно оздравяване."

Моля се горещо да се оправи!




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.