Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:14 20.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хепи мама...нови [re: surfline]  
Автор Acя ()
Публикувано28.01.08 16:03



и въобще дали ще има погребение...
мисля, че на първо време е добре това да разберем.
Щото аз така на прима виста го предложих...но в случай че няма идеята със звездата е добра.



Тема Re: Хепи мама...нови [re: Acя]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано28.01.08 16:35



Сега влизам и ...боже мили...защо..?
Ужасно е, нямам думи, не мога да спра сълзите...
Мир на праха и.

"Ако балансът не излиза, в него има грешка. Ако излиза, грешките са две."


Тема Re: Хепи мама...нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано28.01.08 16:46



Боже.............Не мога и не искам да повярвам...........Просто седя и плача.......Защо се случват такива нещастия?????

Борис - 03.06.2004


Тема Re: Хепи мама...нови [re: tani4ka]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано28.01.08 16:53



.............Бог да я прости!...................Почивай в мир!..........................
Друго нищо не мога да напиша.........моля ви ако разберете къде ще е погребението пишете в темата.................



Тема Re: Хепи мама...нови [re: *margo*]  
Автор pre.sto (gazirana)
Публикувано28.01.08 16:54



Макар че да чета повече тук,поzнавах Хепи мама виzуално и виртуално...
Вчера прочетох в дир_а zа катастрофата и не zнам zаЩо се zамислих zа нея_че тя има три деца и дано да не е тя(макар че трагедията и беz това е голяма).
Сега ,когато отоворих клуба с ужас видях темата zа нея.
Горката тя...Горкото семейство....Горкият татко...
Бог да я прости.Пожелавам на семейството много сили да се справи с ужасната ситуация.





Тема Re: Хепи мама...нови [re: surfline]  
Автор Astarte (емоционална)
Публикувано28.01.08 17:33



Моите съболезнования на семейството! Почивай в мир!
Не мога да повярвам, защо животът е толкова жесток!?



Тема Re: Хепи мама... [re: Acя]  
Автор нeмиpницa (мама на Стефан)
Публикувано28.01.08 18:28



Мир на праха й....
Ужасна трагедия...



Тема За венеца, звездата и т.н....нови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (лошотия)
Публикувано28.01.08 20:38



Момичета има ли начин да се провери дали ще има погребение, кремиране и дали ще е изобщо в София?
Може няколко момичета да отидеме и да вземе венец, ще го платим и после който иска по сметка на дебитна карта може да превежда, защото ако чакаме първо да се съберат парите ще отнеме време.
Това е предложението ми. Давайте и вие





Тема Re: За венеца, звездата и т.н....нови [re: jana]  
Автор Acя ()
Публикувано28.01.08 20:46



Аз съм съгласна с предложението ти, обаче няма да мога отида, малкото е болно, нямам на кого да ги оставя, а и с риск да изумя някого, мястото не деца не е на погребение

Така, че участвам само финансово. За парите ще се разберем как да ги дам и на кого. На мен най-удобни сте ми с Чери, но и на друг да е...
Колкото до това кога и дали ще има погребение се надявам онази мацка да пише на сърфа..
Или Розичка?! Ако знае къде живее и и е удобно да мине от там просто да види има ли некролог



Тема ...нови [re: surfline]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано28.01.08 22:02



Сега разбирам за ужасната трагедия. Не мога и не искам да повярвам. Хепи ми беше толкова симпатична, въпреки, че никога не съм я срещала...
Ужасно, Господи, ужасно! Защо позволяваш това да се случи.... Милите дечица! Дано те да са добре!
Ако решите да събирате средства за венец или нещо друго аз съм насреща! Ако можем да помогнем на таткото по някакъв начин... или на дечицата, не знам...

...никога повече няма да видя зеления й ник и да прочета хубавите й постинги... Хепи, винаги ще си сред нас!



Анна 8.12.2004
София 19.01.2006


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.