Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:26 19.04.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Късогледствонови  
Автор foreveragain (непознат )
Публикувано23.02.09 11:23



Възможно ли е да се излекува късогледство чрез хомеопатия?Ако да-кое хомеопатично средство бихте препоръчали?





Тема Re: Късогледствонови [re: foreveragain]  
Автор snakeling ()
Публикувано23.02.09 22:17



прочети началната тема, за информация относно хомеопатията и "има ли лекарство за..."





Тема трябванови [re: foreveragain]  
Автор QTEK ™ (†Заличител†)
Публикувано26.02.09 19:25



качествена лазерна процедура -хомеопатията е з а бълъци-дебили и олигофрени

M
и
н
а
в
а
щ

•watch if you're smart!•


Тема Re: Късогледствонови [re: foreveragain]  
Автор la4ezarna_svetlina (усмихната)
Публикувано28.06.09 10:33



Не се залъгвай с подобен вид лечение. Няма да ти помогне. Казвам го от опит.При 10 месечно приемане на хомеопатични продукти, резултата беше нулев. Скъпи продукти, а помощ никаква. Не си давай парите на вятъра!

Редактирано от la4ezarna_svetlina на 28.06.09 10:34.



Тема Така.нови [re: snakeling]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано28.06.09 12:06



Ти отговори само на втория въпрос. Но какво ще кажеш за първия?
В колко процента от случаите на късогледство, хомеопатията е помогнала?
И добре би било да дадеш линкове към публикации описващи конкретни случаи.





Тема Re: Късогледствонови [re: la4ezarna_svetlina]  
Автор snakeling ()
Публикувано28.06.09 19:17



скъпи продукти? по 5 кинта веднъж на месец?
не знам как си се лекувала, ама явно не е класическа хомеопатия, щом са ти били скъпи продуктите



Тема Re: Така.нови [re: Phillip]  
Автор snakeling ()
Публикувано28.06.09 19:18



що ми се струва, че се опитваш да ме хванеш за канарче?

ако нещо те интересува-намери начин да се информираш. Аз не съм щатен информатор в тоя клуб, и нямам никакъв интерес да те информирам теб.



Тема А, добре.нови [re: snakeling]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано29.06.09 11:13



Вече ще знам. А като не си 'щатен информатор', то как би се определила? Защо имаш такава забележителна активност в този клуб с неиформативни мнения?





Тема Re: А, добре.нови [re: Phillip]  
Автор snakeling ()
Публикувано29.06.09 18:22



определям се като ангелче



а ти като какво се определяш, като се има предвид завидната ти активност в един куп клубове, като в мненията ти има винаги 0 инфрмация и 0 лично мнение и позиция? Някое безгръбначно ще да е....



Тема Ангелче, силно преувеличаваш и изкривяваш. [re: snakeling]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано29.06.09 19:19



"Завидната" ми клубна активност? Далеч не мога да се сравнявам с теб. Ти имаш към днешна дата 12977 мнения, аз 3045. Развхърляно във времето, ти пердашиш средно по 11.5 мнения/ден, а аз по 3.8. Т.е. кръгло 3 пъти повече.
(Между другото, тази сметка вече я бях написал в онази бурна темав Медицина, ама малко след това Бирича реши да я пореже и може и да не си го видяла тогава.)

"Един куп клубове"? Пиша главно в 40-50, на второ място Медицина. Понякога, вече рядко, в Програмисти и Хомеопатия. Това ли му викаш "куп"?
Когато някой ме пита нещо, аз му давам информация, стига да зная. Ако не зная, си трая. Ти да се оплачеш, че си ме питала нещо и аз съм ти дал 0 информация?
Където смятам за нужно съм изказвал лично мнение и позиции. Съгласен съм - рядко. Но я ме питай ребром за личното ми мнение за нещо конкретно и да видим дали няма да ти отговоря. Давай, за проба. Може и за повече неща, но по възможност едно по едно. Хайде!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.