Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 18.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Президентски избори
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Кърваво яло, кърваво блевалонови  
Авторнap.пoroвopka (Нерегистриран)
Публикувано27.09.01 21:40



Погавриха се с НДСВ преди парламентарните избори двете бабички седесарки-комисарки по изборите: Негенцова и фъфлещата Илиана Ризова. Сега е време да се изпънат малко жилките на ПС и съотборниците му одесари, кукувци и кукундели и политически кукувици.

Жалко, Л.Дилов-син, но тогава не ултрамарин, беше симпатичен, макар и фъфлещ като приятелката си Ризова (която беше така ултрамаринована, та чакаше седесето да и реши делата от адвокатската й практика), а сега се е захванал с една загубена кауза.

И дебеличкият Каракачанов вместо да иде партизанин-антитерорист във ФИРОМа, ближе топло от ПС-овите интимни части и не смее да опита от одринското вино. А сега му беше времето да натисне албанците - когато янките им режат крилата. А не да въвлича "войводите" в губеща битка (както винаги е било в тяхната история досега).



Тема New Therapy ! [re: нap.пoroвopka]  
Автор Bat$aShoW (Tarikat-kotijo)
Публикувано02.10.01 14:26



S mnogo metilovo-alkoholna mxgla ti e razredena "pogovorkata" prijatelche ! Che i mozxcheto ! Sega obache shte se otrezvish bxrzo, aaa believe me, toest vErvai mi, s novite aktzizi na birichkata i rakiitzata, i s malko lechebno-zdravoslovno mrxznene ! Taka de, "Novo Vreme" e tova ei, nijama maitap ! Pxrgavite i napompani (s vxzduh !) momchentza deto debilnata txlpa gi napravi ministxrcheta, sa ti prigotvili edna chudna terapija, otrezvitelno-lechebna, shte se vxznesesh napravo v nebesata ! S usmivka moje bi ?! Inache kakvo ?! Te "vsichko kakvoto bili obeshtali, go i pravijat vsxshnost", taka, a ako txpanarite ne go shvashtat, ami tehen problem, O'K ?! Ama na men naistina mi e smeshno prijatelche, ama mnogo ! Predi mi beshe txjno, jiadosvah se, nedoumijavah, obache sega napravo shte pukna ot smijah, veselba prosto ! ... Napravo preritvam, vErvai mi ! Dano i s teb da e taka i taka da bxde, samo che malko se sxmnijavam ?!

Bat'$aShoW !



Тема Кучето си лае, керванът си вървинови [re: Bat$aShoW]  
АвторAнти Бaтaшoв (Нерегистриран)
Публикувано02.10.01 22:44



а СДС и БСП са на боклука, където им е мястото ! Ха на здраве!



Тема In the Trash ...нови [re: Aнти Бaтaшoв]  
Автор Bat$aShoW (Tarikat-kotijo)
Публикувано03.10.01 13:35



Ha, "bili na bokluka" - da, ama NE ! Che ti za tijah li se zagriji tolkova, po-vajnoto e ti, a i vsichki nie kxde sme (a mai sme si tochno tam, sxs ili bez tzar, a inak Gospod mai otdavna ni e zarijazal. I s pravo !) ! Mnogo sa si dobre te, i SDS i BSP, ama shtom taka iskash da si mislish, pa i ako tova te oblekchava i uteshava po nijakakxv nachin, ami hai sxs zdrave !

Bat'$aShoW !



Тема Re: In the Trash ...нови [re: Bat$aShoW]  
Авторmemory (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 05:30








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.