Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:51 19.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мобифон
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Не мога да разбера каква е далаверата снови  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 19:31



Не мога да разбера каква е далаверата с мобифоните че почнаха да се търсят?
Обхват имат,но изгодни цени и екстри не.
Или има промяна на цените.
А и срока на ваучерите май беше 2-3 месеца.



Тема Re: Не мога да разбера каква е далаверата снови [re: moni]  
Авторn1 (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 01:41



кво те затрудни да погледнеш





Тема Re: Не мога да разбера каква е далаверата снови [re: n1]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 19:26



Тези тарифи ги знам,но са по-високи от тези на които сам в момента.
А и картата от 10лв.-важеше 2м.....,ako има промяна не е виждам.
МОБИЛИК - Национални тарифи
Цена за 1-вата минута
понеделник - петък
07.00 - 21.00 часа понеделник - петък
21.00 - 07.00 часа
събота и неделя
00:00 - 24:00 часа
Мобилик 10 0.44 0.44
Мобилик 20 0.44 0.44
Мобилик 50+5 0.36 0.36
Мобилик 100+20 0.33 0.33
Цена след 60-та секунда
понеделник - петък
07.00 - 21.00 часа понеделник - петък
21.00 - 07.00 часа
събота и неделя
00:00 - 24:00 часа
Мобилик 10 0.31 0.31
Мобилик 20 0.31 0.31
Мобилик 50+5 0.25 0.36
Мобилик 100+20 0.23 0.33
Цените са в лева за минута и са с ДДС

След 60-та секунда от започване на разговор клиентите на Мобилик ползват 30% отстъпка от стандартните тарифи. Важи само за национални разговори без специални номера и кратки номера за услуги с добавена стойност!

Разговорите се тарифират на 6 секунди, като минималното време за отчитане е 15 секунди.

Разликите между цените за разговори при различните номинали (10, 20, 50+5 и 100+20) се получават заради бонусите от 5 и 20 лв. и намалените цени съответно при картите Мобилик 50+5 и Мобилик 100+20.



Тема Re: Не мога да разбера каква е далаверата снови [re: moni]  
Авторнн (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 17:49



Наистина няма изгодна тарифа на Мобиком,нямали да се сетят да си свалят тарифите/месечни такси и цени на разговори/ поне за да се задържат за привличане на клиенти да не говорим.



Тема Re: Не мога да разбера каква е далаверата снови [re: нн]  
АвторVALCHEV (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 18:46



Званях на 111 за информация дали няма някакво намаление (месечни такси и минути) или бонус за малкото клиенти които сме останали, но мацето най-нагло ми заяви ,че такова нещо няма и няма да има !?!
Аз ползвам Ситифон, налагат ми се разговори към фиксирани линии когато съм в движение, запитах не се ли очаква реакция в отговор на "М-тел Фикс" или на "Глобул-Фикс", при което операторката ми заяви " МИ ПУСКАТЕ ЕДНА МОЛБИЧКА ЗА ОТКАЗ И ПРОБЛЕМА СЕ РЕШАВА " , какав професионализам и служба в полза на клиента !!!
Тези явно умишлено се стараят да изгонят клиентите си !





Тема Re: Не мога да разбера каква е далаверата снови [re: VALCHEV]  
Авторнн (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 22:10



Ами мобиком ще го д....т а и мацките-операторки.

Хем са аналогови с лошо качество на сигнала/имам впредвид звука/ и пичти нямат никакви допълнителни услуги и пак държат високи месечни такси и цени на разговорите.Вместо да махнат таксата и отделно да свалят всички цени и да увеличат срока на валидност на картите.



Тема Re: Не мога да разбера каква е далаверата с [re: нн]  
Автор мoбимeн (минаващ)
Публикувано08.12.07 01:39



Мони, няма далавера. Използващите мобифон вече се броят на пръсти. Те не го използват заради далаверата. Има нещо друго.



Тема Re: Не мога да разбера каква е далаверата снови [re: мoбимeн]  
Автормoни (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 19:24



Какво е другото?=Вероятно покритието в планината и че мобифоните са по 2Вата.
Доколкото съм чел връзката между клетката и мобифон може да достигне до 2-3 пъти по голямо разстояние спрямо GSM при една и съща мощност и антени.При GSM теоретично макс.разстояние беше до около 70км. стига да има необходимата мощност.Има значение времето за което сигнала отива до клетката.Като си по далеко от около 70км. не можело да се спази времето.Достъпа бил множествен по време тоест на един и същ канал по едно и също време мисля че бяха //16телефона=8връзки//и могат да работят едновременно.
Докато мобифона на един канал има една връзка.Разстоянието до около 120-150км.кво е другото?



Тема Re: Не мога да разбера каква е далаверата снови [re: мoни]  
Автор мoбимeн (минаващ)
Публикувано13.12.07 20:52



Използвала ли си мобифон?



Тема Re: Не мога да разбера каква е далаверата снови [re: moni]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 16:10



Някога имах мобифон. Освен че беше тежък и голям с друго няма с какво да се запомни. Няма екстри и допълнителни услуги. Вероятно имат носталгия и затова ги ползват.
Кажете основателна причина за да имат мобифоните предимство пред GSM.
също така цените и месечните такси са високи а и сроковете на ваучера с малка стойност е 2м.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.